Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Прикормки, привади...
Чим підгодовувати і на що ловити сазана та коропа навесні?
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1288   
П'ятниця, 21 квітня 2017 09:11

Особливості ловлі сазана навесніСазан - це теплолюбна риба, яка восени впадає в сплячку, а по завершенні зими виходить з неї і починає годуватися, щоб відновити сили. Незважаючи на те, що в холодній весняній воді цей представник сімейства коропових набагато менш активний, ніж влітку, його можна успішно ловити в цей час року. Щоб домогтися гарних результатів на такій риболовлі, насамперед необхідно правильно вибрати підгодовування, наживки та насадки. Наведені нижче рекомендації також можна використовувати при ловлі коропа на платних водоймах.

 
Підгодівля з довготривалою дією
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 440   
Четвер, 29 вересня 2016 19:18

ПрикормкаІснують десятки, а то і сотні варіантів підгодовування. Майже кожен поважаючий себе любитель риболовлі має свої власні рецепти, інші користуються напрацюваннями більш досвідчених колег. Однак не всі з існуючих рецептів однаково ефективні. Автори рідко говорять про основне завдання підгодовувань: як можна довше утримувати рибу в місці ловks. Що для цього потрібно і як це зробити?

 
Особоливості ловлі риби на макарони
( 1 Vote )
Написав Євген К. Переглядів - 484   
Понеділок, 12 вересня 2016 07:55

Особливості ловлі риби на макарониЛовля на макарони та інші макаронні вироби здавна користується популярністю у рибалок-любителів. Такі насадки прості в приготуванні, добре зберігаються в процесі риболовлі, але головне - на них клює більшість нехижих риб. Ловити на макаронні вироби можна як на звичайну поплавкову вудку, так і на донку. На донну снасть, до речі, трапляється дуже пристойна риба. Зокрема, велика плотва, лящ, густера і ялець. Клюють на макаронні вироби і карась з коропом.

 
Кілька правил ефективної підгодівлі
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 602   
Четвер, 04 серпня 2016 16:24

ПрикормкаПідгодовування - далеко не така проста справа, як здається з першого погляду. Прикормка повинна "працювати". Для цього треба правильно приготувати її і не підкидати в водойму наосліп і навмання.

 
Особливості ловлі риби на пшеницю
( 1 Vote )
Написав via email Переглядів - 851   
Середа, 20 липня 2016 17:37

Особливості ловлі риби на пшеницюПарена пшениця - одна з найпродуктивніших насадок для ловлі мирних риб. Її перевага в тому, що, по-перше, на цю насадку клює абсолютна більшість коропових, що мешкають в наших водоймах. По-друге, і це величезний плюс, готувати її дуже легко. До того ж пшениця добре тримається на гачку, тим самим, на відміну від тіста, каш та інших «м'яких» насадок, помітно знижуючи кількість порожніх клювань, особливо на течії. До того ж, періодично підкидаючи парену пшеницю в ділянку ловлі, вдається заманити і утримувати рибу тривалий час, що важливо для гарного улову. І ще одна, не мало важлива перевага, дрібнота, зазвичай, на пшеницю не клює - на неї клюють тільки солідні екземпляри.

 
Особливості приготування підгодівлі для ловлі ляща
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 890   
Вівторок, 28 червня 2016 08:09
ЛящЛящ - одна з найпопулярніших мирних риб на яку ведуть цілеспрямоване полювання багато любителів ловлі на донки, поплавочні вудки, фідер. У ляща гарні розвинені смакові рецептори, та й з нюхом все в порядку. Так що, підгодовування для ляща грає першорядну роль в загальному успіху "лящиної" риболовлі. Сьогодні будемо говорити про особливості підгодовування ляща і власне, про рецепти саморобної прикормки для його успішної ловлі.
 
Проста і "смачна" підгодівля для ловлі коропа приготована власноруч
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2519   
Вівторок, 28 червня 2016 07:36

lovlya koropa z dopomogoyu samorobnoyi prykormkyВ даний час існує велика кількість готових збалансованих підгодовувань для ловлі коропа. Як правило, рибалки-спортсмени вважають за краще користуватися саме ними. Але, часто буває так, що такі підгодовування добре працюють на спортивних водоймах, а в інших, де більш поширене любительське рибальство, куди краще працюють прикормки приготовані власноручно в домашніх умовах, адже добре вивчивши водойму і смакові переваги коропа в ньому, рибалки-любителі при їх використанні домагаються відмінних результатів. Cаморобне підгодовування має свої переваги перед покупним: собівартість його виготовлення значно нижча, а творчий політ фантазії рибалки, що експериментує з різними рецептами, не обмежені ніякими рамками, і, на кінець, приготування такої підгодівлі дуже цікаве, а вже як вдасться підібрати необхідні компоненти то задоволення від ловлі зростає в кілька раз...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com