Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Прикормки, привади...
Підгодівля з довготривалою дією
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 353   
Четвер, 29 вересня 2016 19:18

ПрикормкаІснують десятки, а то і сотні варіантів підгодовування. Майже кожен поважаючий себе любитель риболовлі має свої власні рецепти, інші користуються напрацюваннями більш досвідчених колег. Однак не всі з існуючих рецептів однаково ефективні. Автори рідко говорять про основне завдання підгодовувань: як можна довше утримувати рибу в місці ловks. Що для цього потрібно і як це зробити?

 
Особоливості ловлі риби на макарони
( 1 Vote )
Написав Євген К. Переглядів - 357   
Понеділок, 12 вересня 2016 07:55

Особливості ловлі риби на макарониЛовля на макарони та інші макаронні вироби здавна користується популярністю у рибалок-любителів. Такі насадки прості в приготуванні, добре зберігаються в процесі риболовлі, але головне - на них клює більшість нехижих риб. Ловити на макаронні вироби можна як на звичайну поплавкову вудку, так і на донку. На донну снасть, до речі, трапляється дуже пристойна риба. Зокрема, велика плотва, лящ, густера і ялець. Клюють на макаронні вироби і карась з коропом.

 
Кілька правил ефективної підгодівлі
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 512   
Четвер, 04 серпня 2016 16:24

ПрикормкаПідгодовування - далеко не така проста справа, як здається з першого погляду. Прикормка повинна "працювати". Для цього треба правильно приготувати її і не підкидати в водойму наосліп і навмання.

 
Особливості ловлі риби на пшеницю
( 1 Vote )
Написав via email Переглядів - 695   
Середа, 20 липня 2016 17:37

Особливості ловлі риби на пшеницюПарена пшениця - одна з найпродуктивніших насадок для ловлі мирних риб. Її перевага в тому, що, по-перше, на цю насадку клює абсолютна більшість коропових, що мешкають в наших водоймах. По-друге, і це величезний плюс, готувати її дуже легко. До того ж пшениця добре тримається на гачку, тим самим, на відміну від тіста, каш та інших «м'яких» насадок, помітно знижуючи кількість порожніх клювань, особливо на течії. До того ж, періодично підкидаючи парену пшеницю в ділянку ловлі, вдається заманити і утримувати рибу тривалий час, що важливо для гарного улову. І ще одна, не мало важлива перевага, дрібнота, зазвичай, на пшеницю не клює - на неї клюють тільки солідні екземпляри.

 
Особливості приготування підгодівлі для ловлі ляща
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 802   
Вівторок, 28 червня 2016 08:09
ЛящЛящ - одна з найпопулярніших мирних риб на яку ведуть цілеспрямоване полювання багато любителів ловлі на донки, поплавочні вудки, фідер. У ляща гарні розвинені смакові рецептори, та й з нюхом все в порядку. Так що, підгодовування для ляща грає першорядну роль в загальному успіху "лящиної" риболовлі. Сьогодні будемо говорити про особливості підгодовування ляща і власне, про рецепти саморобної прикормки для його успішної ловлі.
 
Проста і "смачна" підгодівля для ловлі коропа приготована власноруч
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2391   
Вівторок, 28 червня 2016 07:36

lovlya koropa z dopomogoyu samorobnoyi prykormkyВ даний час існує велика кількість готових збалансованих підгодовувань для ловлі коропа. Як правило, рибалки-спортсмени вважають за краще користуватися саме ними. Але, часто буває так, що такі підгодовування добре працюють на спортивних водоймах, а в інших, де більш поширене любительське рибальство, куди краще працюють прикормки приготовані власноручно в домашніх умовах, адже добре вивчивши водойму і смакові переваги коропа в ньому, рибалки-любителі при їх використанні домагаються відмінних результатів. Cаморобне підгодовування має свої переваги перед покупним: собівартість його виготовлення значно нижча, а творчий політ фантазії рибалки, що експериментує з різними рецептами, не обмежені ніякими рамками, і, на кінець, приготування такої підгодівлі дуже цікаве, а вже як вдасться підібрати необхідні компоненти то задоволення від ловлі зростає в кілька раз...

 
Тісто з гороху для ловлі коропа, ляща і карася
( 3 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 562   
Субота, 18 червня 2016 12:21

Ловля коропа на горохове тістоВ сучасній ловлі коропа рибалок можна поділити на дві категорії, одні ловлять на "новомодні" насадки, а саме - бойли, інші користуються "олдскульними" засобами, такими як ловля на картоплю, або макушатники.  Тенденція йде до того, що старі засоби та методи забуваються і зустрічаються все рідше. А дарма... Жадоба коропа до традиційних картоплі, макухи та гороху просто неймовірна, і такі насадки часто-густо набагато ефективніші від звичайних, особливо якщо короп у водоймі дикий. Сьогодні хочу поділитися з колегами рецептом горохового тіста для ловлі коропа, яким успішно користувався ще мій батько, і яке постійно виручає мене і по цей час.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com