Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Прикормки, привади...
Підгодівля для ситої риби
( 0 Votes )
Написав Анатолій Маілков Переглядів - 2775   
Понеділок, 05 серпня 2013 09:44

Підгодівля для ситої рибиПідгодівля - найважливіший тактичний прийом рибалки.


Правильно складена і потім приготована на водоймі прикормка вирішує два основні завдання: приманення риби певного виду до місця ловлі й активізація її клювання. При цьому одна її дія не повинна виключати іншої, навпаки, разом вони представляють із себе суму позитивного впливу на підводних мешканців при нейтральному ставленні до екології водойми або її конкретної ділянки.

 
Прикормка: плотва проти ляща!
( 0 Votes )
Написав А. Дунаєв Переглядів - 3584   
Понеділок, 17 червня 2013 00:00

Ловля ляща та плотвиУ цій статті я хотів би поміркувати про особливості приготування прикормки для ловлі плотви і для ловлі ляща. У чому принципові відмінності цих двох видів сумішей? Яке значення мають ті чи інші компоненти і як ними правильно скористатися, щоб підгодовування спрацювало з найбільшою силою?

 
Успіх при виборі ароматизатора
( 4 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5595   
Четвер, 29 липня 2010 08:49

AromaДоктор Марк Бургас надає Вам можливість з наукової точки зору заглянути в підводний світ риб.
Хто такий Доктор Марк Бургас? Марк читає лекції в Коледжі Спаршолт Хемпшир, вважається одним з провідних вчених, що вивчають особливості і поведінку риб.
Чи приваблює риб солодкий аромат полуниці чи ні?
Доктор Марк Бургас розкриває факти щодо нюху риб, і яким чином зміна смаку насадки може допомогти Вам зловити рибу.

 

 
Манка на гачку - рибка в садку...
( 21 Votes )
Написав fireshark Переглядів - 13542   
Вівторок, 29 червня 2010 13:43

Карасі на манкуМанку обожнюють такі риби як карась, плотва, лящ, карп, червонопірка і багато інших. Тому при поході на ловлю білої риби потрібно завжди брати з собою насадку приготовлену з манки.

 

"Манна бовтанка"
Для приготування цієї насадки нам знадобиться баночка, в якій ми безпосередньо будемо розводити "манну бовтанку", ложечка, манна крупа і вода з крана, а ще краще з водойми. Отже, насипаємо в баночку одну столову ложку манної крупи і заливаємо її водою до того рівня коли вода закриє на 3-4 міліметри манну крупу. Даємо відстоятися 30-50 хвилин, що б манка гарненько набрякла. Після чого починаємо перемішувати нашу консистенцію зворотною стороною чайної ложечки, довго і наполегливо, приблизно 15-20 хвилин, до такої міри поки не почнуть тягнутися пасьма "бовтанки" довжиною приблизно у 5-6 сантиметрів і не розриватися. От і все "манна бовтанка" готова.

 
Прикормка, її функції та основні моменти приготування.
( 16 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 12184   
Середа, 01 липня 2009 12:48

ПркормкаСекрети прикормки і її склад протягом довгого часу були таємницею, яку чемпіони не хотіли розкривати. В даний час багато що змінилося, і більше немає сенсу приховувати склад сумішей, якими вони користуються, і цілі, які при цьому досягаються.

 

Прикормка виконує декілька функцій: вона повинна, перш за все, приманити рибу, збудити у неї апетит, але не наситити, і як можна довше утримати її на місці лову. Аби поєднати ці функції, рибалка повинен враховувати наступні моменти:

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com