Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Заповідники
«Про реорганізацію Природного заповідника «Розточчя»
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4736   
Неділя, 26 грудня 2010 12:27

Яворівський національний природний паркЗаконністю наказу міністра освіти та науки України Дмитра Табачника за №1032 «Про реорганізацію Природного заповідника «Розточчя» при Національному лісотехнічному університеті України», яким зобов’язано припинити юридичну особу «Природний заповідник «Розточчя» (Львівська обл., Яворівський р-н, с. м. т. Івано-Франкове) шляхом його реорганізації у структурний підрозділ зазначеного університету, зацікавилися прокурора.

 
У Шацькому національному природному парку – новий директор
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5155   
Середа, 09 червня 2010 12:36

Шацький національний природний паркШацький національний природний парк очолив новий директор - Петро Юрчук.

 

Народився Петро Юрчук 24 травня 1961 року у Ківерцях Волинської області у сім'ї службовців. У 1963 році родина Юрчуків переїхала до Шацька, оскільки батьки були направлені на роботу у Шацький учбово-досвідний лісгоспзаг. Після закінчення Шацької середньої школи влаштувався робітником на Венську лісодільницю. У 1979 році вступив до Львівського лісотехнічного інституту, де здобув спеціальність інженера лісового господарства.
 

-----

Якщо Ви цікавитесь активними видами відпочинку, то - активні тури: велотури, каякінг, походи, яхтинг і багато іншого про що Ви тільки можете побажати доступне за допомогою агенства yeti.com.ua.

-----

 
Про будівництво дороги в рекреаційній зоні національного парку “Святі Гори”
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3203   
Вівторок, 18 травня 2010 23:25

14 травня цього року нами було виявлено, що в 150 кварталі Святогірського природоохоронного відділення національного природного парку "Святі Гори", в зоні регульованої рекреації, відбувається прокладка асфальтованої дороги.

На даний час від пансіонату "Сосновий Бір" вглиб лісу грейдером пройдена ділянка близько 700 м довжиною та шириною близько 8 м. При цьому було пошкоджено або взагалі знищено значну кількість дерев.

 
Бізнесменів просять допомогти врятувати «Молочний лиман»
( 0 Votes )
Написав Oksana Keryk Переглядів - 5717   
Середа, 03 лютого 2010 08:27

Молочний лиманЗаказник загальнодержавного значення «Молочний лиман» потребує очистки. Запорізькі чиновники стверджують, що їм самим ця справа не під силу, тож пропонують залучити до очистки гирла і бізнесменів, які ловлять рибу у цьому районі.

 

 
Національний парк - чи "царське село"?
( 0 Votes )
Написав Олена ІВАШКО Переглядів - 2842   
Середа, 04 листопада 2009 19:30

Кінбурнська косаДе ще так переплелися природні ландшафти всіх континентів? З одного боку чисте море омиває своїми водами білосніжний пісок, з іншого - непролазні хащі. Поряд - солоні озера і солончаки, степ і ліс, та навіть поле диких орхідей.

ПІД КОЛЕСАМИ ДЖИПІВ

Такими щедротами природа наділила Кінбурнську косу, яка омивається водами Чорного моря та Дніпро-Бузького лиману. Кінчик коси настільки вузький, що одною ногою можна стати в море, а другою - в лиман. Щоправда, проводити такі експерименти вкрай небезпечно, адже тут, де зливаються, але не змішуються води моря та лиману, надто сильні течії.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 3

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com