Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ведення мисливського господарства
Фазан - правильне господарювання
( 4 Votes )
Написав Фірма Фазан Переглядів - 4996   
Вівторок, 04 травня 2010 13:14
Фазан - правильне господарюванняНезважаючи на подекуди недостатню чисельність фазана в деяких угіддях, він все одно залишається важливим видом дичини для мисливства, на рівні із куріпкою, зайцем та дикою качкою. Також значне заселення угідь фазаном звичайним свідчить про неабияке зацікавлення цим птахом із боку мисливців. У зв»язку із цим варто актуалізувати правила мисливського господарювання в цьому плані, щоб наша діяльність була якомога ефективнішою.

Щоб успішно господарювати популяціями фазанів надзвичайно важливою є активна і багатостороння годівничо-захисна діяльність, звідси і розпочнемо наш огляд. Метою його з одного боку буде звернення уваги на той факт, що зимова догодівля та випускання в угіддя із годівничих вольєр - не єдині і зовсім не найважливіші заходи.
З іншого боку буде представлено умови, які є вирішальними для кінцевої діяльності.
 
Приватне мисливське господарство: не так страшний чорт, як його малюють.
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 7108   
Вівторок, 27 квітня 2010 10:06

мисливське господартсво ЗубрМи вже якось звикли до того, що з перетином західного кордону ми ніби потрапляємо на іншу планету, де прямо обабіч шляху спокійно ходить величезна кількість дичини, а ліси прибрані так, ніби виметені мітлою. Повертаючись же в Україну доводиться з сумом спостерігати гіркий катаклізм довкілля спричинений елементарним екологічним безкультур’ям. Але де не де й у нас останнім часом все ж з’являються острівці екологічного благополуччя і одним з них стало приватне мисливське господартсво “Зубр” на Перемишлянщині та Пустомитівщині Львівської області.

 
Чи потрібен мисливствознавець державі?
( 2 Votes )
Написав Стольніков Микола Іванович Переглядів - 8539   
П'ятниця, 16 квітня 2010 16:48
Чи потрібен мисливствознавець державі?В останні роки значно зріс вплив діяльності людини на природні екосистеми. Розорювання земель, осушення боліт, утворення водосховищ, знищення чагарників і лісонасаджень, інтенсивне вирубування лісів, пожежі тощо привело до скорочення природних угідь, зниження їх цінності і придатності до життєдіяльності рослинного і тваринного світу. Існуюча система і організаційна побудова мисливського господарства не повною мірою забезпечує проведення науково обґрунтованого рівня біотехнічних заходів, не завжди стимулює користувачів до охорони, відтворення і раціонального використання державного мисливського фонду.
 
 
Ловецтво виживає, як може
( 1 Vote )
Написав Володимир Дуда Переглядів - 5961   
Середа, 17 лютого 2010 18:34

Львівська міська організація Українського товариства мисливців та рибалокВ нинішніх кризових умовах, як і  у всій нашій державі, для ловецтва теж нелегкі часи. Особливо тривожить те, що цей здоровий спосіб відпочинку від сірої буденності життя все більше стає привілеєм для нечисленного прошарку “нових українців”, які завдяки своєму тугому гаманцю все частіше зазіхають на громадське.

 
Про регулювання чисельності хижих та шкідливих тварин на території Херсонської області
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11165   
Вівторок, 09 лютого 2010 22:49

На території мисливських угідь Херсонської області проводяться заходи з регулювання чисельності хижих та шкідливих тварин.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 10
Powered by HuntingUkraine.com