Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ведення мисливського господарства
Програма розвитку мисливського господарства діє
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3783   
П'ятниця, 05 лютого 2010 00:58

На початку лютого 2010 року мисливські угіддя Полтавщини поповнилися благородними, плямистими оленями та ланями європейськими.

 
Оленів рахують по сезону
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3272   
Середа, 03 лютого 2010 20:03
Олен облік МГ ТустаньІз давніх-давен лісові хащі були невичерпним джерелом харчів і хутра для людини, а, як відомо, доброму господарю годиться достеменно знати, які в нього запаси цього багатства, аби воно й надалі залишалося невичерпним.

Але дичина не прибіжить під хату за командою єгеря, відтак, після завершення мисливського сезону треба вибиратися в нетрі для обліку і перекваліфікуватися на бухгалтерів.
 
З гостинцями - до звірини
( 2 Votes )
Написав Сергій Цюриць Переглядів - 4153   
Середа, 03 лютого 2010 14:33

Колектив ДП «МГ «Звірівське» - невеличкий. Тут працює близько двох десятків людей, єгерів - всього десять. А господарство - ого-го, займає територію у 24800 гектарів. Тож коли на початку минулого року у колективі з'явився новенький, всі полегшено зітхнули. Саме добудовувався вольєр для диких свиней, кожна пара рук - на ціну золота. Новий єгер Валерій Бандура виявився метким і господаровитим. Знає всяку роботу, вміє ладнувати з людьми, сміло береться за найважче діло.

 

 
Урбанізація знищує угіддя ?
( 1 Vote )
Написав Ірина Маленевич Переглядів - 5954   
Середа, 27 січня 2010 10:08

Урбанізація знищує угіддяЧимало членів Львівського міського товариства мисливців та рибалок незадоволені та нарікають на стан мисливських угідь, які належать цьому товариству.

Незважаючи на те, що члени вправно сплачують внески у 150 грн. в рік, угіддя вкрай занедбані, а єгеря в день з вогнем годі віднайти!

 
Штучне дичерозведення як перспективний шлях насичення угідь дичиною
( 3 Votes )
Написав Фролов Д.О. Переглядів - 5746   
П'ятниця, 18 грудня 2009 11:52

Штучне дичерозведенняОстаннім часом спостерігається суттєве зменшення кількісного та якісного складу мисливських ресурсів, особливо в країнах з суттєвим антропогенним навантаженням на угіддя. В Україні цей процес зумовлений не лише кризовими явищами, які спіткали нашу економіку. Багато в чому відсутність дичини пов'язана з низькою репродуктивною ємністю угідь, що й зумовлює незначну репродукцію та відсутність стабільного природного приросту тварин.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 10
Powered by HuntingUkraine.com