Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ведення мисливського господарства
Корми та підгодівля диких тварин в мисливському господарстві
( 8 Votes )
Написав НАН України Львівський Лісотехнічний Університет Переглядів - 15360   
Середа, 25 листопада 2009 22:44
годівниця для диких тваринПідгодівля диких тварин сіном - традиційний біотехнічний захід. Заготівлю сіна для диких тварин проводять в звичайні для сінокосу терміни на лісових галявинах, сіножатях. При заготівлі трав'яних кормів потрібно звертати увагу на висоту скошування: низьких трав - 5 см від поверхні грунту, а високих - 6-7 см. Згрібати висушене сіно необхідно обережно, щоб не втратити його суцвіть, молодого листя, які багаті поживними речовинами.
 
ОБЛІК МИСЛИВСЬКИХ ЗВІРІВ І ПТАХІВ
( 10 Votes )
Написав Павло Хоєцький Переглядів - 16372   
Субота, 21 листопада 2009 12:17

ОБЛІК МИСЛИВСЬКИХ ЗВІРІВ І ПТАХІВМета роботи: опанувати методики обліку мисливських звірів і пта­хів в угіддях господарства; вміти підібрати найбільш оптимальний метод обліку у відповідності до сезону та видів дичини.
Обладнання та матеріали: план мисливських угідь; план наса­джень; Настанова з упорядкування мисливських угідь.

 
Заселення куріпками
( 5 Votes )
Написав Наталія Івашків Переглядів - 13972   
Вівторок, 27 жовтня 2009 15:52
Заселення куріпкамиЧимало мисливців цікавить питання: коли найефективніший, чи найвдаліший час для заселення куріпок, що матиме шанс на успішний результат. На це питання та багато інших, пропонуємо усім мисливцям знайти відповідь разом з нами.
 
Мисливствознавець-браконьєр - ганьба нашого ловецтва!
( 2 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 8335   
Середа, 21 жовтня 2009 13:46
Мисливствознавець браконьєрСьогодні прийнято розуміти під визначенням «оборотні в погонах»   будь-яких співробітників правоохоронних органів,  які під прикриттям своїх звань і посад скоюють злочини. Таке, на жаль, трапляється не лише в рядах міліціонерів.
На Львівщині розгоряється скандал в лісовому відомстві: йдеться про  посадовця, основним обов’язком якого є боротьба з браконьєрами. Чим займався достеменно на своїй посаді районний мисливствознавець Буського держлісгоспу М. Гудима – невідомо,  очевидно лише те, що «підробляв» він не в ґречний спосіб.
 
Встановлення вишки
( 8 Votes )
Написав Олена Кос, Вальдемар Олдак Переглядів - 9828   
Середа, 22 липня 2009 17:48
мисливська вишкаРоботи, пов'язані мисливськими вишками не закінчуються на тому, щоб спроектувати і зробити конструкцію. Також її потрібно транспортувати у необхідне місце, а в крайньому випадку навіть переставити. Для цього нам потрібен відповідний причіп.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 10
Powered by HuntingUkraine.com