Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ведення мисливського господарства
Рік червоного бика має стати успішним для товариства «Тур»
( 1 Vote )
Написав Микола ЯКИМЕНКО Переглядів - 5302   
Субота, 14 березня 2009 15:55

byk.gifРік червоного бика має стати успішним для Ковельського спеціалізованого лісогосподарського акціонерного товариства "Тур" вважає його директор заслужений лісовод України Петро Смаль.

Для цього є всі підстави. Обабіч шосе Луцьк—Ковель, відразу за рікою Стохід, — лісовий масив. Панно сповіщає, що належить він Ковельському спеціалізованому лісогосподарському акціонерному товариству Тур Поруч майстерно вирізана з дерева фігура круторогого тура, величезні стада якого кілька століть розгулювали Волинню. Недарма із цим звіром пов’язано чимало місцевих топонімів: райцентр Турійськ, озеро Турське, ріка Турія, село Тур... Три десятиліття тому, даючи своєму підприємству таку назву, його засновники були переконані, що вона символізує силу, впевненість, спритність, які були характерні для цього дикого бика

 
Декілька цифр для порівняння в мисливстві...
( 8 Votes )
Написав Vasyl Eger Переглядів - 8287   
Четвер, 29 січня 2009 02:46

 

 

Як і в будь якій справі , в будь якому господарстві так і в мисливському господарстві ведеться облік. Мене завжди цікавили ці дані ,хоча знаю що вони мягко сказати - приблизні.Ні для кого не секрет що, мисливське господарство у нас закинуте і звичайно дані таксації,обліку добутих тварин,і фінансові показники часто пишуться на "око". Згіден з вами що цифри це часто скучно й нецікаво , але для порівняння з іншими господарствами ,аналізу ситуації що є зараз,а можливо когось зацікавить і щось тай надумають змінити у нас
на краще . Хотілось б дуже.

 
Рідшають вовчі зграї
( 7 Votes )
Написав Микола ЯКИМЕНКО, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Переглядів - 6455   
Вівторок, 13 січня 2009 18:08

Фото Вододимира Читкайла У лісах Волині стало на дев’ять вовків менше. Такий результат масової облави на цього хижого звіря, яка проводиться обласним управлінням лісового та мисливського господарства . Участь у ній в ці січневі дні беруть майже сімдесят працівників державної лісової охорони. Полювання не припиняється і в ці дні. Адже  у вовчій зграї, яка збиткувалася над лісовими мешканцями на межі Маневицького і Любешівського району з п’яти тварин живими залишилося ще дві. А в Цуманських лісах з десяти вовків, у непрохідних нетрях ховаються ще шість.

 
Скільки коштує розвести 3200 фазанів за 5 місяців...
( 8 Votes )
Написав Фірма Фазан Переглядів - 9862   
Субота, 10 січня 2009 14:50

 кошт розвести фазанів

 

 Вихідні дані:

1. Годівництво відбуватиметься у вольєрний спосіб.
2. Господарство власними силами будує: розплідні вольєри та забеспечує приміщення на комбікорм і т.п.
3. Забеспечення мінімальною площею, яка вимагається на одиницю птиці.
4. Фермою керує досвідчений годівник або використовуються професійні консультації (важко визначити вплив помилок, які можуть виникнути з огляду на брак інформації та досвіду).
5.Скланики на заготівлю кормів і та інші витрати подано згідно орієнтовних цін станом на грудень 2008 року.
6. Оплата за робочий час  розрахована, як середня часу на годину праці однієї  людини на добу.
7. Вольєри заселяються сімейними стадами в січні/лютому. Після періоду розплоду стада можна використати на власний розсуд (випустити в мисливські угіддя, протримати до наступного сезону та  ін.).
 
Рік бика нехай стане Роком порятунку зубра...
( 2 Votes )
Написав Сергій ГАЩАК Переглядів - 9233   
Понеділок, 22 грудня 2008 01:29

зубр bison ukraine huntingУ ці смутні часи, коли Україна потопає в болоті економічних і політичних проблем, завжди залишаються заручники ситуації, виживання яких залежить від залишків совісті, відповідальності й людяності інших.

Але, так вже повелося в нашій країні – якщо благодійні акції у відношенні до людей ще можливі, то тварини можуть розраховувати тільки на свої природні здібності.

У цьому зв'язку глибина трагедії й безнадійності багатьох у тім, що людство давно й безповоротно знищило самі умови, без яких ці «божі тварі» просто нездатні самостійно існувати й розвиватися. Та, як це не парадоксально з погляду пересічної людини (для обізнаних це - закон природи), але найдужчі й найбільші тварини, у порівнянні з якими людина - «хробак земний», - саме ці тварини й приречені на швидке зникнення, якщо людина сама не отямиться й не підставить їм плече.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 6 з 10
Powered by HuntingUkraine.com