Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ведення мисливського господарства
Типовий договір про умови ведення мисливського господарства
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12011   
Четвер, 11 грудня 2008 16:11

Затверджено наказом Мінлісгоспу України від 12 грудня 1996 р. N 153

 
Питання, які необхідно висвітлити при проведенні перевірок стану ведення мисливського господарства
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11837   
Середа, 26 листопада 2008 13:45

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, ЯКІ НЕОБХІДНО ВИСВІТЛИТИ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ПЕРЕВІРОК СТАНУ ВЕДЕННЯ МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КОРИСТУВАЧАМИ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ

І. Надання у користування мисливських угідь

 

1. Наявність рішення Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних рад, Севастопольської міської ради про надання у користування мисливських угідь, та відповідність цих рішень вимогам ст. 22 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (наявність цих рішень у користувача мисливських угідь).

2. Укладення договору про умови ведення мисливського господарства між місцевим органом спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у галузі мисливського господарства та полювання і користувачем мисливських угідь. Наявність договору у користувача та його відповідність вимогам ст. 21 Закону України "Про мисливське господарство та полювання".

 
Державне регулювання ведення мисливського господарства
( 6 Votes )
Написав Проців О.Р. Переглядів - 20954   
Неділя, 23 листопада 2008 21:45

Ведення мисливського господарства у всіх країнах на відміну від нашої є рентабельною справою. Тому на часі запропоновані нами шляхи реформування державного управління мисливством та зміни в законодавство, яке регулює ведення мисливського господарства. Методологiчну основу магiстерської роботи складає аналіз існуючої законодавчої бази, інструкції, положень, які регламентують ведення мисливського господарства, економічну ефективність ведення мисливського господарства в Україні, екологічні, соціальні аспекти ведення мисливського господарства. Метою дослідження є комплексний аналіз системи нормативно-правових актів, які регламентують функціонування та ведення галузі мисливського господарства. Завданням нашого дослідження є аналіз стану законодавчого забезпечення в галузі ведення мисливського господарства та обгрунтування основних напрямків реформування цього законодавства. В даній магістерській роботі зроблено аналіз системи державного управління та державного регулювання в галузі мисливського господарства України, економічний аналіз ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь Івано-Франківської області.

 
Мисливські ліси області передали у приватне "користування"
( 6 Votes )
Написав Яна ВІЦІНСЬКА, Віктор СКРИПНИК Переглядів - 9611   
П'ятниця, 07 листопада 2008 13:41

олень астные охотугодья"Беруть ліс, видають спеціальні документи, що це вже не ліс, потім передають земельні ділянки в приватну власність". Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко

- Коли наша односельчанка пішла в ту посадку, її порвали орендареві пси, - розповідає мешканець села Борівки Чернівецького району Анатолій Лесь. - Я вже не говорю про те, що ловити рибу, - худобу в нас просто ніде пасти. І це при тому, що той хазяїн взяв у оренду лише ставки, а на пасовища і посадку у нього дозволів немає. Але захопив їх, дерева вирубував... Навіть на греблі, а дерева ж своїм корінням її тримають.

Що таке приватний ліс і наскільки міцні кулаки охоронців, з часом можуть відчути на собі більшість мешканців області. Вісімдесят відсотків лісів, які належали обласному товариству мисливців і рибалок, вже передали "у користування", даруйте за тавтологію, приватним користувачам. Для цього знадобилося дві сесії обласної ради, більше чотирьох переголосувань і, як висловився один із депутатів, "фокуси Заболотного" - голови обласної ради. 

"Рада" дала збій?

 
Kwartalniki Polskiego Zwiazku Hodowcуw Jeleniowatych nr 4(5) i 5(6)
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 8786   
Неділя, 02 листопада 2008 22:51

pozlski_zwiazek_hodowcow_jeleniowatych_1.jpg

 

Numer 4 (5) -
Zagrody manipulacyjne:
wykonanie, materialy oraz projekty zagród do wykorzystania
Numer 5 (6) -
Transport zwierzat
Metody podawania zwierzetom srodków
i specyfików farmakologicznych

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 7 з 10
Powered by HuntingUkraine.com