Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ведення мисливського господарства
Будиночок у горах - рожева мрія мисливця
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 13331   
Четвер, 30 жовтня 2008 12:29

Будинок в горахДля втомленого сірою буденністю міського мисливця будиночок у горах -- рожева мрія, адже яким би добрим не був намет і якою б гарною не була погода, лише стіна з духмяних смерекових колод і піч можуть дати надійний прихисток і комфорт. Наскільки ця мрія нині здійснена, ми попросили розповісти директора мисливського господарства “Тустань” Сергія Черняка, який, власне кажучи, нещодавно вирішував цю проблему і може поділитися  певним досвідом.


-- Пане Сергію, будиночок у диких горах, -- мабуть, дещо більше, аніж скажімо просто хатина…

 
Іде зима... пора негайно будувати годівниці!
( 5 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 6868   
Середа, 29 жовтня 2008 17:33

 

firsta.jpg

****

 

 
Селекційний пункт по розведенні оленя
( 19 Votes )
Написав Vasyl Eger Переглядів - 8670   
Субота, 25 жовтня 2008 05:43

Звонить телефон, піднімаю. Голос незнайомця каже, що йому дали мій телефон,
що він мисливствознавець АЛЬБЕРТО К. і потребує для угіддя єгерів.

3.jpg Та вже більше двох років як я знайшов роботу єгерем і досить задоволений. Ну як задоволений, то вибачай.
Коли тобі інтересно, то у нас велике мисливське господарство де займаємось селекцією оленя благородного...
Зацікавило мене дуже. От ми вже в авто і їдимо 250 км на схід, блище до СЕРЕДЗЕМНОГО МОРЯ. МИ це я з своєю половиною і тутешня студентка лісового господарства. Віддаляючись від центра ІСПАНІЇ хвойні ліси переходять в листяні з дубів пробкових та скальних , новостворені ліси з евкаліптів та рівненько висаджені оливкові дерева, а скелисті гори переходять в значно нищі пагорби ,де подекуди видно культивовані землі .Проїзжаємо попри багато водосховищ, та особливо чисельні тут замки зруйновані тай цілі.
На Вїзді в господарство нас чекає вже на кватроциклі мисливствознавець, вітаємось. Їдимо за ним в угіддя:

 
Будова мисливських веж, креслення вишок- зроби сам...
( 10 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12822   
Вівторок, 21 жовтня 2008 05:42
1.jpg 3.jpg
 
ЧИЇ ІНТЕРЕСИ СТОЯТЬ ЗА ПРИВАТНИМИ МИСЛИВСЬКИМИ ГОСПОДАРСТВАМИ?
( 4 Votes )
Написав Вiче. Волинський тижневик Переглядів - 12660   
Вівторок, 07 жовтня 2008 02:22

hunting_ukraine.jpgЧи знаєте ви, шановні читачі, як вас поважають наші законотворці? Так люблять і поважають, що у Лісовому кодексі України, в розділі 2 „Права на ліси", у ст. 7 написали вас з великої букви: „Ліси, які знаходяться в межах території України, є об'єктами права власності Українського народу". „Отож ви, ми, він, вона, словом, ціла наша громада має однакове право на володіння чи не єдиним багатством, яке ще не встигли покласти до своїх приватних кишень українські спритники, – ліси.Та радіти не варто, бо від імені Українського народу право власності на ліси здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Але в межах, визначених Конституцією.
Створення приватних мисливських господарств – один із умілих ходів, що дозволяє провести вже денаціоналізацію найкращих шматків лісових угідь. Приватні ліси, скажете, є в усьому світі і не варто цього боятися. Бо порядку в них, як не крути, таки більше. Але справа геть не в цьому, а в тому, як це робиться. Минулого тижня в редакцію надійшов лист-звернення від голови Волинського відділення Українського товариства охорони птахів Михайла Химина (він же заступник директора Національного природного парку „Прип'ять – Стохід"). Він висловив свою точку зору на цю проблему і доніс її до керівництва обласної ради. Вона заслуговує того, щоб її почула громадськість, яка останнім часом повністю усунута від вирішення життєво важливих для нашого краю проблем. Подаємо цей лист з надією, що до його обговорення долучитеся і ви, шановні читачі, бо серед вас теж є мисливці, яким не байдуже, що буде з мисливськими угіддями області вже найближчим часом. А пересічного волинянина не може не турбувати питання: чи не станеться так, що приватні власники лісових угідь знайдуть лазівки у законодавстві і через трохи не пустять людей у ліси збирати ягоди, гриби і просто відпочивати, а дозволять це тільки за гроші? Бо беруть ліси у власність не просто для задоволення, а для комерції...

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 8 з 10
Powered by HuntingUkraine.com