Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ведення мисливського господарства
Програма розвитку мисливського господарства Полтавської області з 2008 по 2013 рік
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4455   
Середа, 17 вересня 2008 17:53
  Обласна цільова програма розвитку мисливського господарства користувачів мисливських угідь Полтавської області на період з 2008 по 2013 рік, далі Програма, визначає основні напрямки та джерела забезпечення збалансованого розвитку мисливського господарства області і включає систему заходів, спрямованих на підвищення відповідальності користувачів мисливських угідь, насамперед за виконання заходів із збереження та відтворення мисливських тварин, проведення їх, моніторингу та обліку.
 
Чи врятує унікального звіра від знищення... вольєр у лісі?
( 5 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 13531   
Вівторок, 08 липня 2008 14:39

zubr5.jpgНевелика плямиста тваринка – невже козулька? – відпочивала на обочині лісової дороги. Її не зрушила з місця навіть поява людей. Спочатку ми подумали, що козулька – а це була саме вона – хвора чи поранена. Та коли тваринка піднялася і неквапом, важко ступаючи й майже не звертаючи уваги на людей, подалася поміж кущів, хтось зі знаючих здогадався: це ж вона невдовзі народжуватиме! Про це свідчили зовнішній вигляд козульки і її поведінка. Можливо якраз і шукала затишного місця для виконання одвічного материнського обов'язку, та й прилягла, втомлена, майже на дорозі.

 
Перспективи розвитку мисливського туризму в Сколівських Бескидах
( 2 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 11879   
Середа, 11 червня 2008 15:43

В.Я. Бандерич*, О.О. Куликів*, В.П. Приндак*, П.Б. Хоєцький**
*НПП “Сколівські Бескиди”, м. Сколе, Львівської обл.
**Український державний лісотехнічний університет, м. Львів

 

 
"Разведение серых куропаток, фазанов, бронзовых индеек [...]
( 10 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 16804   
Вівторок, 13 травня 2008 13:53

dscf6751.jpg

Отрывок из книги Ф. Ф. Шилингера "Разведение серых куропаток, фазанов, бронзовых индеек, павлинов, цесарок и кур в диком и полудиком состоянии в качестве охотничье-промысловой дичи в охотохозяйствах":


Область распространения обыкновенного, кавказского или колхидского фазана простиралась первоначально по побережьям Каспийского моря и передней Азии, но с незапамятных времен он переселен в Европу. Имеются данные, что он был уже известен 4000 лет тому назад. Более 80 лет до осады Трои о нем уже упоминается. Из Колхиды он был привезен в Грецию, отсюда он распространился, как говорят, по Южной Европе, а римляне, умевшие ценить его превосходное мясо, занесли его в южную Францию и в Германию. В колмарских анналах и хронике говорится, что он был водворен клериками , т.е. католическим духовенством в Эльзасе в начале 13-го века во времена Альберта Великого (Albertus Magnus) следовательно, около 1250 года, он был, во всяком случае, очень обыкновенен в окрестностях Келона. Геспер рассказывает, что герцог Фридрих выпустил в Саксонии 200 штук и что тут их развелось много, тогда как в Швейцарии они вовсе не встречаются. В настоящее время фазан этот совершенно одичал, вероятно, во всей Германии, точно также как и в Австрии и Чехословакии, где он настолько развелся, что представляет значительную отрасль народного хозяйства. В общем он встречается теперь почти во всей Европе и некоторых охотничьих хозяйствах Америки. У нас он встречается еще в диком состоянии на Северном Кавказе и в Закавказье, а также вдоль западного берега Каспийского моря до низовьев Волги....

 
Як збудувати вольєр дла фазанів та забезпечити його від хижаків
( 13 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 22301   
Вівторок, 06 травня 2008 21:02

volier.jpg Тему даної статті можна також озаглавити словом « ефективно», на жаль, це нелегка справа. Існує багато ідей щодо захисту при вирощуванні птахів від нападу хижих тварин. Їх існує багато, проте важко знайти такі, які були б ефективні на 100%. На жаль, ( а можливо, навпаки), хижі тварини є частиною життєвого циклу наших птахів.Навіть якщо би ми застосовували найсучасніші і найбільш продумані методи захисту наших птахів від хижаків, інстинкт виживання останніх і добування їжі ефективно допомагає їм долати будь - які перешкоди з боку людини.Хижі птахи не є в даному аспекті проблемою, основна небезпека надходить зі сторони м‘ясоїдних ссавців. Лисиця, куниця, ласка, тхори чи навіть щури можуть знищити всіх птахів, якщо цьому не запобігати.

вольєр дла фазанів

 


Немалою загрозою є також собаки, спущені вночі з ланцюга на волю. В даній статті ми опишемо перевірені нами методи захисту. Вони настільки ефективні, що станом на сьогоднішній день, ми не втратили жодної птиці від нападу хижака.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 9 з 10
Powered by HuntingUkraine.com