Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ведення мисливського господарства
Розведення фазана в господарствах
( 28 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 23696   
Четвер, 27 січня 2011 12:18

Розведення фазанаФазан належить до числа цінних мисливсько-промислових птахів. М’ясо його має чудову якість і смакує краще, ніж куряче. Відповідно попит на цю дичину ніколи не пропадає.

Звичайний фазан (Phasianus colchicus) – птах розміром приблизно як свійська курка, з маленькою головою і довгим (особливо у самців) клиновидним хвостом, що містить 18 вузьких рульових пір’їн (середні довші за інші).

 

 
Спосіб на СКАЗ
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11577   
Понеділок, 01 листопада 2010 14:20

Вакцинація від сказу у брикетахСказ - (водобоязнь, гідрофобія) гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин - ураження центральної нервової системи. Збудником сказу є фільтрівний вірус. Зараження відбувається через слину хворої на сказ тварини при укусі або ослиненні ушкодженої шкіри.

Зараження людини сказомЗараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок. Інфікування людини сказом відбувається здебільшого від диких хижих (вовки, лисиці — 41,4 %) чи домашніх тварин (коти — 21,8 %, собаки — 15,3 %), а також сільськогосподарських тварин (20,2 %).

 
Перспективи Мисливства України
( 6 Votes )
Написав Лісовий і мисливський журнал Переглядів - 6944   
Вівторок, 05 жовтня 2010 15:43

Перспективи Мисливства УкраїниМисливська галузь України на роздоріжжі. Існує кілька шляхів її розвитку в нашій державі. Від того, який з них ми оберемо, залежатиме майбутнє мисливського господарства.

Мисливська галузь давно потребує значних реформ. Нарешті цього року зроблено крок назустріч мисливцям та користувачам мисливських угідь і прийнято нові, прогресивні зміни та доповнення до Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Які проблеми існують у мисливському господарстві та що чекає галузь у світлі останніх подій, ми поцікавилися в начальника управління мисливського господарства Держкомлісгоспу України Миколи Шадури.

 
До питання врегулювання відшкодувань завданих мисливськими тваринами
( 0 Votes )
Написав Проців Олег Романович Переглядів - 5101   
Четвер, 17 червня 2010 08:55

ВИВЧЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ ІНОЗЕМНОГО ДОСВІДУ УДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції
за міжнародною участю

24 листопада 2009 року

Зі зміною реалій сьогодення виникає нагальна потреба врегулювати правовим чином взаємовідносини між державою та виробниками сільськогосподарської продукції. Мисливські тварини –  кабан, козуля та олень у процесі своєї життєдіяльності завдають збитки сільськогосподарським та лісовим угіддям. В основному дикі кабани риють картопляні поля, а олені та козулі об’їдають посаджені молоді дерева. Національним законодавством не визначається процедура відшкодування завданих мисливськими тваринами збитків сільсько- та лігосподарським виробникам. Із зміною економічного устрою на території Галичини, який відбувся з приходом комуністичної влади, на користь держави націоналізувались сільськогосподарські угіддя та дичина. Таким чином відпала нагальна потреба в правовому врегулюванні даного питання.

 
Обґрунтування доцільності розведення диких тварин підприємством
( 2 Votes )
Написав М.Л. Вдовцов Переглядів - 4558   
Середа, 16 червня 2010 18:19

Відомо, що розведення й утримання диких тварин тісно пов'язане з їх прирученням та одомашненням. Зародилося воно, ймовірно, 15-20 тисяч років тому, тобто за 5-10 тисяч років до початку доместикації диких тварин.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 10
Powered by HuntingUkraine.com