Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Через погану екологію та браконьєрів Донецька область може залишитися без риби
( 2 Votes )
Написав Editor Переглядів - 5048   
Середа, 20 травня 2009 16:31
рибаІз-за гребель, екології і браконьєрів за десять років кількість риби в Сіверському Дінці скоротилася удвічі. Із-за поганої екології в Азовському морі майже не залишилося осетра, судака і ляща, зате пеленгасу стає все більше і більше.

 
Результати операції "Нерест" на Львівщині
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4467   
Середа, 20 травня 2009 13:37

Як повідомила КЕПУ прес-служба Держекоінспекції у Львівській області, з 1 квітня 2009 року розпочалась щорічна операція «Нерест». У цей час Державна екологічна інспекція в Львівській області ще більше активізувала контроль за охороною рибних ресурсів. Держінспекторами проведено 23 рейди по боротьбі з браконьєрством, до адміністративної відповідальності притягнуто 20 порушників.

 

 
Відкритий лист порталу HuntingUkraine у справі БОРОТЬБА З БРАКОНЬЄРСТВОМ
( 2 Votes )
Написав Olena Kos Переглядів - 1873   
Вівторок, 12 травня 2009 15:06
1(а,б,в)/7/5/2009
від 7.05. 2009
Міністру охорони навколишнього природного середовища України
Голові Державного комітету лісового господарства України

Голові Державного комітету рибного господарства України

 

Редколегії Порталу мисливців, рибалок та любителів природи
Шановні панове!
Звертаємось до Вас із пропозицією співпраці із нашим порталом. Зважаючи на те, що на державному рівні питання боротьби з браконьєрством є актуальним та пріоритетним, нами прийнято рішення відкрити окремий спеціальний розділ «Зупини браконьєра!». Коротко про програму Боротьба з браконьєрством на порталі: створений для того, аби відслідковувати і напряму оперативно боротись із випадками знущання над Природою. Така акція, поза сумнівом, не омине уваги не тільки у людей, які цікавляться мисливством чи рибальством, а й усіх інших, хто намагається вберегти Природу від вандалізму. Про усі отримані від відвідувачів сайту факти браконьєрства ми оперативно інформуватимемо природоохоронні інспекції, які на основі повідомлень, фото- та відео матеріалів будуть мати змогу ефективно боротися з цим негативним явищем. Просимо Вас посприяти нам у цьому. А саме, просимо надати нам інформаційну базу (телефони, адреси, електронні адреси тощо) усіх відповідальних за дану ділянку роботи інспекцій в розрізі областей (адміністративних районів тощо). Ця інформація буде опублікована на сайті.. Завдяки Вашій інформації, наші читачі зможуть напряму контактувати з відповідними органами у випадку виявлення фактів браконьєрства по всій території України. Очікуємо на співпрацю і взаємодопомогу у цьому питанні! Разом ми зможемо подолати браконьєрство!

Про прийняте рішення просимо повідомити.

 

 
Затримано 5 браконьєрів які нищили риби сітками
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 1801   
Вівторок, 12 травня 2009 21:24

Уході проведення операції «Нерест-2009» працівниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області спільно з представниками УМВС України у Вінницькій області організовано рейдову перевірку на Ладижинському водосховищі. Під час проведення операції затримано 5 жителів Немирівського та Гайсинського районів, які здійснювали незаконний вилов риби сітками.

 

 
Про браконьєрство - телефони всіх єгерських служб або екології
( 1 Vote )
Написав АНОНІМ Переглядів - 1771   
Понеділок, 11 травня 2009 20:40

Тут потрібно викласти телефони всіх єгерських служб,або екології щоб користувачі могли зразу повідомити про порушення.

Бо поки тут напишеться то здобич вже буде успішно використана і браконьєр не покараний.

Та і тяжко буде доказати його вину.

 

 
Браконьєрство - о. Віжомля, с.Віжомля
( 9 Votes )
Написав Анонімний користувач Переглядів - 4426   
Субота, 09 травня 2009 22:07
авто браконьєра нерест озеро Віжомля

 

З цієї машини в понеділок з 17 год і до темноти один браконьєр ловив сітками рибу на озері Віжомля, яке розташоване поблизу с.Віжомля Яворівського району Львівської області. Сіток мав багато, близько кілометра. Декілька годин він браконьєрив і його ніхто не затримав. Де єгерська служба, міліція, охорона природи? Я міг подзвонити з мобільного але не знав куди і до кого...

 

 

 
Повідомлення про браконьєрство - КУДА ЗВОНИТИ ?
( 0 Votes )
Написав АНОНІМ Переглядів - 2146   
П'ятниця, 08 травня 2009 12:44
КУДА ЗВОНИТИ ЯК ПОБАЧУ БРАКОНЬЄРА?
 
Вояки запаскудили мисливські угіддя довкола с.Ковирі
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 4315   
Четвер, 30 квітня 2009 12:56

Вояки запаскудили мисливські угіддя довкола с.Ковирі Пустомитівського району Львівщини

Українська армія продовжує дошкуляти суспільству не лише періодичними вибухами на артилерйіських складах та падаючими на житлові будинки ракетами, а й своїм безкультур’ям та екологічною безграмотністю.


Яскравим прикладом варварського ставлення до довкілля може послужити військова частина в с.Ковирі Пустомитівського району Львівщини. Схоже на те, що вояки чи не всі свої побутові відходи викидають просто за паркан, в  прилеглий лісовий масив – мисливські угіддя УТМР. Особливо багато куп сміття біля самовільно влаштованого вояками стрільбища за межами військової частини.

Подивишись на цю непривабливу картину мимоволі думається, що скоротити нашу армію треба ще вдесятеро! Може тоді від неї буде менше лиха

 
Знищення містечка борсуків поблизу с.Липники Пустомитівського р-ну Львівщини
( 2 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3094   
Вівторок, 28 квітня 2009 12:15

"Нові українці" понабудували палаців на вул.Дачній в селі Липники Пустомитівського району, а каналізаційну трубу вивели просто в яр, де споконвіку живуть борсуки. Скоробагатьки звели вілли на сотні тисяч доларів, а от встановити елементарну очистку не спромоглися. Тепер їхні нечистоти пливуть суцільним потоком, який за два кілометра впадає в озеро Глинна Наварія - улюблене місце відпочинку тисяч Львів"ян.
Борсуки, як відомо, тварини дуже чистоплотні, і жити у фекаліях не будуть.

 

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 Наступна > Кінець >>

сторінка 15 з 16

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com