Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Браконьєрство в Дублянах
( 3 Votes )
Написав анонім Переглядів - 3796   
Понеділок, 10 жовтня 2011 13:49

В м. Дубляни, на так званому  5-му карєрі, сітки стоять круглий рік. Навіть коли зимою плесо покрите льодом умільці розставляють сітки. Виловлюють рибу мішками. Ті ж самі браконєри орудують по річці Яричівка і на розливах в с. Ситихів. Нерест для них також не перешкода.

 
Україна в тенетах
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 1921   
Четвер, 29 вересня 2011 09:51

 

Півстоліття тому Україна мала багатющі рибні запаси. Але сьогодні існує реальна загроза, що вже через кілька років водойми країни можуть бути цілком спустошені...

 

Причина проста - українські моря й річки неконтрольовано та нещадно грабують браконьєри.

 

Як це відбувається? Як покарати "рибних баронів", коли часто-густо з ними заодно контролюючі органи, а суми штрафів - сміховинні?

 
Браконьєрство на Гамаліївському водосховищі
( 4 Votes )
Написав Gal-info Переглядів - 3509   
Четвер, 08 вересня 2011 02:09

«Вже підготовлено наказ на звільнення з роботи даного працівника. Браконьєрство на озері є недопустимим як з боку сторонніх людей, так і з боку наших працівників», - розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.  Машиніста насосної станції ТЦ «Північна», якого вчора, 6 серпня Екологічна інспекція впіймала на браконьєрському вилові риби на Гамаліївському озері, звільнено з роботи.  Нагадаємо, відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації Гамаліївського водосховища, затвердженого Головним державним управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управлінням охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, ЛМКП «Львівтеплоенерго» на початку травня цього року провело зариблення даного озера. В озеро було запущено 847 кг. товстолаба, та 200 кг. білого амура.  Вилов новозапущеної риби в Гамаліївське озеро цього року заборонений відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації.  Гамаліївське озеро - це технічне озеро, штучно побудоване з метою забезпечення технічною водою ТЦ «Північна». Будівництво озера тривало до 90-х років і проводилося саме для забезпечення потреб водою ТЦ «Північна», яка забезпечує теплом і гарячою водою весь Шевченківський район Львова. Площа озера становить 83 га.  Уже 12 років ТЦ «Північна» разом з Гамаліївським озером, знаходиться на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго». Дану ТЦ було передано теплопостачальному підприємству у 1999 р. Позаяк озеро створено штучно, у ньому не відбувається природний процес очищення. Кожного року працівники ТЦ «Північна», дбаючи про покращання екології озера, проводять очищення води власними силами. На ТЦ «Північна» побудовано ІІ хімводоочистки. І ступінь хімводоочистки – це механічні фільтри, які очищають воду від водоростей, ІІ – працює на пом’якшення води. Згідно з приписами головного державного управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управління охорони навколишнього природного середовища, з метою очищення озера від водоростей, користувач має провести зариблення озера рослиноїдними рибами.  GALINFO  участь брали представники мисливсько-рибальського клубу «Вже підготовлено наказ на звільнення з роботи даного працівника. Браконьєрство на озері є недопустимим як з боку сторонніх людей, так і з боку наших працівників», - розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

 

Машиніста насосної станції ТЦ «Північна», якого вчора, 6 серпня Екологічна інспекція впіймала на браконьєрському вилові риби на Гамаліївському озері, звільнено з роботи.

 
Рибалки та відпочиваючі ризикують залишитися без «достоїнства» через браконьєрів
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3318   
Субота, 18 червня 2011 12:22

Щучий капканЩорічно в Україні кілька чоловік травмує статеві органи, стаючи «заручниками» капканів на щук. Про це повідомив директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

 
Державна екологічна інспекція в Львівській області підвела підсумки операції «Нерест 2011»
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3473   
П'ятниця, 17 червня 2011 11:50

За час проведення операції здійснено 70 рейдів, під час яких на порушників складено 117 протоколів, в тому числі 21 протокол скеровано в судові органи. На порушників правил рибальства накладено штрафів на суму 5577 грн. За незаконний вилов риби нараховано збитків на суму 1872 грн. Виявлено і вилучено 107 сіток, 11 екранів, 2 остроги.

 
Рибоохоронні органи України відкрили гарячу лінію
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3852   
П'ятниця, 20 травня 2011 13:09

Державне агенство рибного господарства України оголосило про створення рибоохоронними органами телефонів гарячої лінії.

 
Виявлено 41 порушення правил використання водних живих ресурсів
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2224   
Вівторок, 17 травня 2011 14:22

Працівниками Держекоінспекції та Львівдержрибоохорони під час проведення спільних рейдових перевірок в рамках операції «Нерест» з 11 по 15 травня 2011 року  виявлено 41 порушення правил використання водних живих ресурсів.

 
На Завадівському водосховищі виявили 1150 м браконьєрських сіток
( 1 Vote )
Написав Корреспондент - КБД / Galinfo Переглядів - 2429   
Субота, 30 квітня 2011 10:51

29 квітня під час проведення держекоінспекцією рейдперевірки у межах операції «Нерест» на Завадівському водосховищі, що на Яворівщині, виявлено 1150 м безгосподарних ставних сіток. Про це повідомила прес-служба Державної екоінспекції у Львівській області. Також виявлено двох громадян, які, перебуваючи у човні, вилучили з води 100 м сіток.

 
На Херсонщині вилучено понад 40 тонн незаконно виловленої риби
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3789   
Четвер, 28 квітня 2011 11:42

Працівники УБОЗ УМВС України в Херсонській області викрили організовану групу у складі 28 осіб, серед них – представники керівництва одного з рибних господарств та науково-дослідницького інституту. Члени групи займалися незаконним виловом водних живих ресурсів і завдали особливо великих збитків державі та рибним запасам Азовського моря. Спецоперація стала підсумком тривалої оперативної роботи.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 16

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com