Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Порушників полювання оштрафують
( 3 Votes )
Написав Василь ПЕТРУК Переглядів - 3498   
Четвер, 16 грудня 2010 11:53

Під час рейду-перевірки працівники державної екологічної інспекції разом із правоохоронцями на території мисливських угідь ДП «Колківське лісогосподарство», що у Маневицькому районі, затримали трьох порушників полювання

 

 
Повідомлення про браконьєрство в Лучок
( 2 Votes )
Написав анонім Переглядів - 2807   
Четвер, 09 грудня 2010 12:51

Наведіть порядок з барконьєрами в Лучок Мукачівського району Закарпатської області. І в день, і в ночі б'ють дичину круглий рік . В ночі на уазах та нивах б'ють на фару все підряд. Стоптали людям всі угіддя засіяні озиминою. Майже в кожному тракторі є зброя якою полюють на дичину прикриваючись, що вони їдуть обробляти поля.

 
Охорона лісу не дрімає
( 4 Votes )
Написав Оксана ЧУРИЛО Переглядів - 3429   
Вівторок, 07 грудня 2010 15:42

На полювання без будь-яких дозволів та з незареєстрованою зброєю вирушили два мешканці с. Череваха, що в Маневицькому р-ні. Завдяки оперативним діям лісової охорони братів-браконьєрів вдалося вистежити.

 
Рибінспекція опікує браконьєрів?
( 2 Votes )
Написав Юрій Скобало Переглядів - 5102   
Середа, 17 листопада 2010 13:08

Рибінспекція опікує браконьєрів

Для когось риболовля – це, так би мовити, поєднання приємного з корисним. Однак для багатьох снасті стають підпільним заробітком, без сумніву, свідомим порушенням закону. Звісно, варварські методи вилову, до яких вдаються браконьєри, часто завдають непоправної шкоди мешканцям водойм і навколишньому середовищу. 


Подейкують, що після зміни керівництва Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області браконьєрам стало значно легше знаходити спільну мову з тими, хто зобов’язаний пильнувати порядок, а також утискати права любителів із вудочкою.

 
Вилов риби сітками - заклади браконьєра
( 2 Votes )
Написав АНОНІМ - Повідомлення про браконьєрство Переглядів - 3444   
П'ятниця, 12 листопада 2010 14:27

Cпостерігав не одноразово вилов риби сітками - браконьєри настільки обнагліли, що серед дня ставлять знімають та провіряють сітки.

Теропільська обл., с.Горішній Івачів

 
Депутати не підтримали посилення боротьби з браконьєрством
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2481   
Вівторок, 09 листопада 2010 14:30

Верховна Рада України не підтримала та направила на доопрацювання проект закону "Про внесення змін до закону України "Про тваринний світ" (щодо посилення заходів з охорони та раціонального використання тваринного світу та боротьби з браконьєрством)". За даний законопроект проголосували 33 з 397 народніх депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

 
На Кінбурнській косі браконьєри розстріляли рідкісних птахів
( 1 Vote )
Написав Факти, ICTV Переглядів - 2775   
Вівторок, 09 листопада 2010 14:05

На Кінбурнській косі браконьєри розстріляли три десятки рідкісних птахів – гаг. Троє чоловіків на човні стріляли червонокнижну качку на території регіонального ландшафтного парку. З берега порушників побачили охоронці заповідника. У бінокль роздивились і номер моторки. Затримали човен на причалі у Очакові. Тоді з'ясувалось найгірше - порушниками виявилися інспектори екологічної інспекції.

 
За двома зайцями поженешся - автомобіля позбудешся!
( 12 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 6343   
Четвер, 04 листопада 2010 15:10

браконьєрство Дрогобицького Лісівник Меденичі04 листопада 2010 року, близько 2-ої години ночі, під час проведення рейду по боротьбі з браконьєрством в польових мисливських угіддях Дрогобицького товариства мисливців та рибалок "Лісівник" поблизу с.Меденичі Дрогобицького району Львівської області зафіксовано факт незаконного полювання на хутрових звірів в нічний час за допомогою автомобіля Volkswagen Passat д/н АТ 7087 АС.

 

 
Посилення заходів по боротьбі з браконьєрством
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4463   
Четвер, 28 жовтня 2010 08:13

Профільний Комітет парламенту підтримав законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про тваринний світ» (щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством) (р.н. 6458-1), поданий Миколою Томенком спільно з народними депутатами А.Семиногою, В.Даниленком та О.Горошкевичем. За словами М. Томенка, цей законопроект був внесений на пропозицію низки екологічних організацій, він пропонує заборонити виготовлення, збут та застосування отруйних та анестезуючих засобів, колючих, давлячих та капканоподібних знарядь лову, електроловильних систем (електровудки), вибухових речовин, пташиного клею та синтетичних сіток, а також вводить заборону ввозу до України з-за кордону широко розповсюджених браконьєрських синтетичних сіток, електровудок і капканів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 6 з 16

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com