Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Повідомлення про браконьєрство - село Трипілля
( 0 Votes )
Написав АНОНІМ Переглядів - 3894   
Неділя, 18 квітня 2010 21:34

Село Трипілля (киівська обл .) де річка Красна впадае в Дніпро ставлять сітки по 200-300 метрив. Рибу виловлену продають на базарі.

Ставлять нагло. В день, нікого небояця.....риба то з ікрою!

 
Браконьєру прострелили...светр.
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 6027   
Вівторок, 20 квітня 2010 10:03

Браконьєрство в усіх своїх проявах -- явище ганебне. Проте найбільш мерзенне -- весняне, коли звірина вагітна. Саме такий випадок й викрили охоронці природи декілька днів тому неподалік Львова.

 

Голова місцевого товариства мисливців і рибалок “Крижень” Богдан Піско вже давно просив співробітників Держекоінспекції у Львівській області допомогти йому захопити групу браконьєрів, які по ночах лютували в лісовому масиві поблизу села Полуничне  Кам’янко-Бузького району. Коли ж інформатори повідомили, що готується черговий набіг на мисливські угіддя  товариства “Крижень”, до лісу прибула рейдова бригада на чолі з начальником відділу оперативного контролю обласної держекоінспекції Миколою Барабашем.

 
Закон проти браконьєрів
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3356   
Субота, 17 квітня 2010 19:32
Верховный Совет Украины приняла разработанный КЭКЦ и Громадой рыбалок Украины Закон по усилению борьбы с браконьерством

15 апреля 2010 г., буквально в последние минуты вечернего заседания, Верховна Рада Украины приняла во втором и окончательном чтении разработанный Киевским эколого-культурным центром и Громадой рыбалок Украины Закон Украины "О внесении изменений в Кодекс об административных правонарушениях (по усилению мер по борьбе с браконьерством).

 
Турецкие браконьеры хотели забросить в водах Украины 100 километров рыбацких сетей
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5500   
Субота, 13 березня 2010 14:54

Корабль морской охраны «Донбасс» задержал в морской экономичной зоне Украины турецкую рыболовецкую шхуну YUSUF DEMIR-CIOGLU, нарушившую международные правила мореходства и украинское законодательство.

 
Обережно НЛО
( 0 Votes )
Написав А.Исаев Переглядів - 2306   
Середа, 10 березня 2010 09:47

Да уж и зима выдалась в этом году. И  хотя раньше, в недалеком прошлом, такие зимы были нормальным явлением, сегодня это чуть ли не стихийное бедствие. Значительно добавилось хлопот и охотничьим хозяйствам. Нужно развозить корма, когда никакая самая проходимая сухопутная техника не идет. Однако нужно помочь диким зверям сконцентрироваться в наиболее безопасных местах и обеспечить им доступ к кормам с наименьшим радиусом передвижения. Нужно закупить еще кукурузы, поскольку запасы, предусмотренные для нормальной зимы, уже исчерпаны, а цена ее приблизилась к полутора тысячам за тонну. Нужно за день в холодном боксе поменять коробку передач в УАЗе, не говоря уже о мелком ремонте, что ж, не выдерживает техника. Еще нужно…

 
На Хмельниччині затримано двох бракон'єрів
( 0 Votes )
Написав Інна Дудченко, Інесса Пронік Переглядів - 6625   
Субота, 13 лютого 2010 12:28

Звірів ловили, розставляючи пасткиСвіже м'ясо щодня - безкоштовно і майже без зусиль. Двоє мешканців Хмельниччини розживалися продуктом просто в лісництві: полювали на дичину. Не маючи на це ні спеціального дозволу, ні навіть рушниці. Звірів ловили, розставляючи пастки.

 
Виявлено факт незаконного добування 2 особин козулі Європейської забороненими методами лову
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5528   
Вівторок, 09 лютого 2010 23:05

Під час проведення контрольного обліку мисливських тварин в СМГ «Сушки» на території Коростенського району працівниками Державної екологічної інспекції в Житомирській області спільно з єгерською службою даного господарства виявлено факт незаконного добування 2 особин козулі Європейської забороненими методами лову.

 
Сліди привели … до господи браконьєрів
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5848   
Вівторок, 09 лютого 2010 22:38

Хмельницькі правоохоронці затримали браконьєрів, які за допомогою металевих пасток полювали на диких звірів у Пархомівському лісництві

 
Рибалки стверджують, що рибінспекція не реагує на браконьєрів, – з засідання у Львівській облраді
( 0 Votes )
Написав ZIK Переглядів - 2742   
Вівторок, 02 лютого 2010 12:58

Від рибалок Львівщини на адресу обласної ради надійшло 34 заяви та скарги щодо масових порушень правил рибальства та браконьєрства на водоймах області та бездіяльність контролюючих органів. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі Львівської обласної ради

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 10 з 16

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com