Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Боротьба з браконьєрством


Чорні заробітки рибінспекторів. Як і де промишляють браконьєри
( 9 Votes )
Написав Сибірцев Олександр, газета "Сьогодні" Переглядів - 5097   
Вівторок, 12 лютого 2013 14:30

Рибоохорона на човніВ Одеській області власники човнів скаржаться на системні побори в рибоохороні


Промисловий лов риби в Одеській області обкладений поборами з боку співробітників інспекції по охороні рибних ресурсів, а збір данини з рибалок став нагадувати добре налагоджений механізм. Про це нам розповіли рибалки-професіонали та приватні підприємці, які взяли в оренду для промислового лову риби водойми в Одеській області.


«Кожен, хто займається ловом риби професійно, обкладений даниною інспекторів рибоохорони, - каже одеський рибалка Віталій. - Такси коливаються в залежності від того, на вилові якої риби спеціалізується рибалка. Хабара збирають інспектори рибохорони нижчої ланки - кожен рибалка-професіонал у них на обліку. На лапу інспекторам дають незалежно від того, є легальний дозвіл на лов риби у власника човна або сейнера, чи ні. Дійшло вже до того, що рибалкам стає невигідно купувати квоти на вилов риби і працювати офіційно. Інспектори рибоохорони чіпляються до тих, хто не хоче давати хабарі, і знаходять десятки «порушень», за які штрафують рибалок. Всі інспектори нижчої ланки віддають половину хабарів своєму начальству. У свою чергу, ті діляться з вищим керівництвом ».

 
Рибінспектор вимагав $ 1000 у браконьєрів
( 5 Votes )
Написав crimelist.ru Переглядів - 4944   
Понеділок, 10 грудня 2012 10:58

Інспектор Головного держуправління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства був затриманий «на хабарі».

 

Підозрюваний вимагав від двох жителів Хмельницької області, які незаконно ловили рибу, «нагороду» в розмірі $ 1000. Свої грошові претензії він висловлював через свого подільника. У якості «вдячності» інспектор обіцяв закрити очі на факт браконьєрства і не залучати їх до адміністративної відповідальності. Більш того, він збирався повернути вилучену рибу і човен.

 
На рибалку... з акумулятором
( 3 Votes )
Написав Марія ГАВРИЛЮК Переглядів - 6131   
Понеділок, 10 вересня 2012 11:09

Попри те, що промисловий вилов риби на Івано-Франківщині заборонений, колишній працівник рибінспекції стверджує, що узаконене браконьєрство не карається, а навпаки - заохочується.

Від священиків до СБУшників...

Електричну вудку винайшов німецький науковець Альберт Шенфельдер на початку 20-го століття. Вчений, який досліджував вплив електричних імпульсів на поведінку риб, не міг передбачити, що його винахід через кілька років стане знаряддям масового винищення риби.

 
Як врятувати карпатську форель?
( 3 Votes )
Написав Руслан Коцаба Переглядів - 25375   
Середа, 14 листопада 2012 12:30

ФорельЩороку в карпатських ріках забороняють ловити форель. Кожної осені ця риба втрачає свою обережність і піднімається для продовження роду у верхів'я гірських річок, де стає легкою здобиччю браконьєрів. Пстругів, як називають форель гуцули, б'ють вночі з ліхтарями та остами, глушать електрострумом, електровудками і труять хімікатами. Щороку у держадміністраціях Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей продукують відповідні розпорядження про двомісячник охорони нерестуючої форелі. Щороку затримують сотні браконьєрів, вилучають заборонені знаряддя та сітки. Але екологи вважають, що це не стримує зникнення «королівської» риби і справжніх пстругів вже майже не залишилося.

 
Повідомлення про браконьєрство в Дублянах на "п'ятому карєрі"
( 5 Votes )
Написав Анонімний користувач Переглядів - 5745   
Неділя, 12 серпня 2012 22:49

Скільки можна терпіти браконьєрство в Дублянах на так званому п"ятому карєрі. Сезон ще не розпочався, а та сволота Маслюк, Гошко та інші ловлять сітками рибу і до юшки стріляють качку  вже близько місяця часу, а може і більше. Скільки ці уроди будуть браконєрничати в Дублянах? Хто їх зупинить?

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 28
Powered by HuntingUkraine.com