Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Боротьба з браконьєрством


Голова Конюхівської сільради - браконьєр!
( 15 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 7375   
Середа, 04 липня 2012 11:08

Для України нині стало сумним правилом, що більшість посадових осіб,  від мала до велика, просто чхає на Закон і вважає себе щонайменше пупами Землі, яким дозволено все і вся! Особливо часто останнім часом помічають новітніх «місцевих князьків» на браконьєрстві  і Галичина в цьому не виняток.

Днями, а точніше  – ночами, нещодавно засвітився  (як в прямому, так і в переносному значенні цього слова) ще один такий любитель дармового м’ясця.

Як повідомив наш портал директор мисливського господарства “Тустань”  Сергій Черняк, до них почала надходити інформація про те, що в ліси Сколівського району один з колишніх єгерів  почав водити з Стрийщини банду браконьєрів.

 
Для браконьєра - весна не весна!
( 10 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 4565   
П'ятниця, 30 березня 2012 12:13

Для браконьєра - весна не весна!Для мисливця просто вибратися в період міжсезоння на природу – вже свято. Все довкола оживає, плодиться і радує око. Яким же було обурення прихильників Діани, коли вони, приїхавши 29 березня порядкувати свої дачні ділянки поблизу села Липники неподалік Львова, почули з ближнього ліска роботу лайки та часті постріли. Рядові члени мисливського товариства, серед яких були й громадські інспектори, викликали на допомогу місцевого єгеря та почали переслідування порушника.

 
Браконьєри лютують
( 9 Votes )
Написав Оксана ЧУРИЛО Переглядів - 3868   
Середа, 08 лютого 2012 14:00

Браконьєри лютують6 лютого о півночі на території заповідного урочища «Цуманська Пуща» браконьєри вбили самця і самку оленя благородного. Порушники затримані, райвідділом УМВС Ківерцівського р-ну порушено кримінальну справу.

 

Браконьєри чатували на свою здобич довго. Тим паче, що тутешні ліси багаті на звірину, отож залишалося лише зачаїтися і чекати. А затаїлися добре.

 
В Ківерцівському районі, що на Волині затримали сім браконьєрів
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3104   
Середа, 22 лютого 2012 15:38

На території Ківерцівського району Волинської області в результаті рейдової перевірки співробітники Держекоіспекції спільно з працівниками міліції спеціального призначення «Беркут» затримали 7-х браконьєрів. 

 
Браконьєрство в смт. Оратів Вінницької області
( 5 Votes )
Написав анонім Переглядів - 3298   
Понеділок, 06 лютого 2012 11:07

Ми рядові мисливиці, живем в смт. Оратів Вінницької області. Останіх років п'ять в нашому регіоні (та і не тільки в нас) відбувається просто жахливе винещення дичі. Ще до відкриття на пушного всі поля озимини з'їзджені, просто немає живого місця. Зайця днем з вогнем не знайдеш! Та й косулям ясна річ немало дістається. Та що вам пояснювати Ви і самі все краще за нас розумієте. Та скільки це триватиме? хтось це зупине? Чи наші природоохороні органи здатні лише протоколи писати на "Дядька", що не встиг записати крижня?

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 28
Powered by HuntingUkraine.com