Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Боротьба з браконьєрством


Знову про браконьєрство в Дублянах
( 4 Votes )
Написав анонім Переглядів - 3279   
Понеділок, 30 січня 2012 09:51

Ні браконьєрствуКожного разу, коли вигулюю собаку в березняку, що росте на торфах, знаходжу силки на зайця.

 

Так і сьогодні, за якусь годину-півтори на ділянці близько 4-ох га зняв 19 силок. На початку тижня - 6 штук, попердньої суботи - 8 штук на площі - 2 га. Це мізер, так як їх стоїть по всіх торфах сотнями. Звідки візьметься заєць???

 
Прикордонники спіймали браконьєрів
( 1 Vote )
Написав Репортер Житомира Переглядів - 2151   
Середа, 11 січня 2012 11:56

8 січня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Млачівка» що на Київщині. Отримавши інфу про те, що лісом бродять браконьєри, прикордонники спільно з членами громадського формування «Динамо» поблизу населеного пункту Зелена кинулися на їх пошуки.

 
Скажіть НІ промисловому рибальству на внутрішніх водоймах України!
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2924   
Четвер, 10 листопада 2011 10:32

Шановні друзі-рибалки! За останній рік у геометричній прогресії почастішали сигнали про те, що промислові артілі як у Київській області, так і по всій Україні, займаються беззаконням: ставлять промислові сітки в будь-якому місці, де їм заманеться, сітки ці різних форм, розмірів, конструкції, вилов ніхто не контролює, йде масове і безконтрольне знищення рибних запасів. Громадські організації майже щодня отримують сигнали про порушення в промисловому рибальстві, в ЗМІ та Інтернеті множаться зафіксовані факти цих правопорушень, корупції та "кришування" у сфері узаконеного браконьєрства.

 
Інспектор Нижньодністровського національного природного парку займався браконьєрством
( 4 Votes )
Написав Подробиці Переглядів - 4099   
Вівторок, 29 листопада 2011 10:29

Інспектор браконьєрКореспонденти "Подробиць" та екологи намагалися з'ясувати хто ж рибалить на території Нижньодністровського національного парку в Одеській області. Вони влаштували засідку на любителів незаконної ловлі риби. І дуже здивувалися, коли побачили, хто ж попався на гачок. 

 

Національний природний парк в гирлі Дністра: рибна ловля в цій заповідній зоні заборонено. Тим не менш, нам вдалося зафіксувати, як люди на човні витягують сітки. Разом з екологами в найближчій лісопосадці - влаштовуємо засідку.

 
Опергрупу «Львівдержрибохорони» очолює колишній браконьєр?
( 5 Votes )
Написав zik.ua Переглядів - 3911   
П'ятниця, 04 листопада 2011 09:29

БраконьєрствоФігурантами проекту журналістських розслідувань «Хто тут живе?» стали очільник «Львівдержрибохорони» Богдан Герман та керівник оперативної групи Олександр Сторожук. Як з'ясували журналісти програми, Богдан Герман очолив рибінспекцію, не маючи жодного досвіду у цій галузі, а його підлеглий Олександр Сторожук працює на посаді природоохоронця, хоч свого часу був звільнений із попередньої роботи за... браконьєрство.

 

У 2005 році Олександр Сторожук влаштувався єгерем у Дрогобицьку організацію Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР). Втім, на посаді затримався недовго.

 

«Приходили численні скарги на діяльність нашого єгеря. Мисливці просили, зробіть щось із ним, бо їздить ночами і стріляє зайців. Його люди їздять на човнах озерами, ріками і б'ють рибу електровудкою, а Строжук охороняє їх на березі», – розповів керівник Дрогобицької організації УТМР Станіслав Кузьменко.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 28
Powered by HuntingUkraine.com