Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Боротьба з браконьєрством


Через незаконне полювання на території прикордонної смуги застави «Боберка» загинуло чотири олені
( 6 Votes )
Написав dei.lviv.ua Переглядів - 3391   
Четвер, 20 жовтня 2011 14:11

15 жовтня 2011 року інспекторами Державної екологічної інспекції в Львівській області здійснено перевірку по встановленню фактів бракон'єрства на території Турківського району.

 

За результатами перевірки встановлено, що з 12 на 13 жовтня 2011 р. на території прикордонної смуги застави «Боберка» Мостиського прикордонного загону проводилось незаконне полювання. До проведення перевірки було залучено дільничого міліціонера Турківського РВ ГУМВС у Львівській області, начальника відділу прикордонної служби «Боберка» та громадського інспектора з охорони довкілля.

 
Браконьєрство в Дублянах
( 3 Votes )
Написав анонім Переглядів - 3540   
Понеділок, 10 жовтня 2011 13:49

В м. Дубляни, на так званому  5-му карєрі, сітки стоять круглий рік. Навіть коли зимою плесо покрите льодом умільці розставляють сітки. Виловлюють рибу мішками. Ті ж самі браконєри орудують по річці Яричівка і на розливах в с. Ситихів. Нерест для них також не перешкода.

 
Браконьєрство на Гамаліївському водосховищі
( 4 Votes )
Написав Gal-info Переглядів - 3405   
Четвер, 08 вересня 2011 02:09

«Вже підготовлено наказ на звільнення з роботи даного працівника. Браконьєрство на озері є недопустимим як з боку сторонніх людей, так і з боку наших працівників», - розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.  Машиніста насосної станції ТЦ «Північна», якого вчора, 6 серпня Екологічна інспекція впіймала на браконьєрському вилові риби на Гамаліївському озері, звільнено з роботи.  Нагадаємо, відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації Гамаліївського водосховища, затвердженого Головним державним управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управлінням охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, ЛМКП «Львівтеплоенерго» на початку травня цього року провело зариблення даного озера. В озеро було запущено 847 кг. товстолаба, та 200 кг. білого амура.  Вилов новозапущеної риби в Гамаліївське озеро цього року заборонений відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації.  Гамаліївське озеро - це технічне озеро, штучно побудоване з метою забезпечення технічною водою ТЦ «Північна». Будівництво озера тривало до 90-х років і проводилося саме для забезпечення потреб водою ТЦ «Північна», яка забезпечує теплом і гарячою водою весь Шевченківський район Львова. Площа озера становить 83 га.  Уже 12 років ТЦ «Північна» разом з Гамаліївським озером, знаходиться на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго». Дану ТЦ було передано теплопостачальному підприємству у 1999 р. Позаяк озеро створено штучно, у ньому не відбувається природний процес очищення. Кожного року працівники ТЦ «Північна», дбаючи про покращання екології озера, проводять очищення води власними силами. На ТЦ «Північна» побудовано ІІ хімводоочистки. І ступінь хімводоочистки – це механічні фільтри, які очищають воду від водоростей, ІІ – працює на пом’якшення води. Згідно з приписами головного державного управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управління охорони навколишнього природного середовища, з метою очищення озера від водоростей, користувач має провести зариблення озера рослиноїдними рибами.  GALINFO  участь брали представники мисливсько-рибальського клубу «Вже підготовлено наказ на звільнення з роботи даного працівника. Браконьєрство на озері є недопустимим як з боку сторонніх людей, так і з боку наших працівників», - розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

 

Машиніста насосної станції ТЦ «Північна», якого вчора, 6 серпня Екологічна інспекція впіймала на браконьєрському вилові риби на Гамаліївському озері, звільнено з роботи.

 
Україна в тенетах
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 1827   
Четвер, 29 вересня 2011 09:51

 

Півстоліття тому Україна мала багатющі рибні запаси. Але сьогодні існує реальна загроза, що вже через кілька років водойми країни можуть бути цілком спустошені...

 

Причина проста - українські моря й річки неконтрольовано та нещадно грабують браконьєри.

 

Як це відбувається? Як покарати "рибних баронів", коли часто-густо з ними заодно контролюючі органи, а суми штрафів - сміховинні?

 
Рибалки та відпочиваючі ризикують залишитися без «достоїнства» через браконьєрів
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3219   
Субота, 18 червня 2011 12:22

Щучий капканЩорічно в Україні кілька чоловік травмує статеві органи, стаючи «заручниками» капканів на щук. Про це повідомив директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 6 з 28
Powered by HuntingUkraine.com