Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Боротьба з браконьєрством


На Львівщині виявлено порушників правил рибальства
( 0 Votes )
Написав dei lviv Переглядів - 4021   
Понеділок, 04 квітня 2011 17:07

На Львівщині виявлено порушників правил рибальстваДержавна екологічна інспекція в Львівській області виявила ряд порушень вимог природоохоронного законодавства під час здійснення заходів державного контролю за станом охорони, відтворення та використання водних об'єктів Яворівського району.

 

 
Браконьєри замордували 100 п'ятиметрових сомів
( 4 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3523   
Четвер, 17 березня 2011 13:41

 
Перед фактом
( 4 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3767   
Середа, 09 лютого 2011 07:21

масові факти браконьєрстваПісля численних скарг і заяв до міліції, рішення облради та публікацій у пресі про масові факти браконьєрства, яке процвітало на Львівщині, керівника місцевої Держрибохорони увільнено із займаної ним посади та переведено на... рівнозначну у Чернівецьку область
Ще восени минулого року до редакції газети «МК» звернулися регіональний представник громадської організації «Громада рибалок України» Володимир Ткачик та колишній рибінспектор Олег Климко і повідомили про численні вилазки браконьєрів. Ті розповіді та стоси скарг, що надійшли з Червонограда, із Сокальського, Радехівського, Кам’янко-Бузького та інших районів Львівської області, справляли гнітюче враження.

 
На Львівщині борються з рибалками-браконьєрами
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2504   
Четвер, 17 березня 2011 11:54

Державна екологічна інспекція в Львівській області спільно з представниками Всеукраїнського громадського об'єднання «Громада рибалок України» провела рейдові перевірки по боротьбі з браконьєрством на території водойм Кам'янка-Бузького району Львівщини.

 
Повідомлення про браконьєрство на Вінничині
( 5 Votes )
Написав анонім Переглядів - 2498   
Вівторок, 11 січня 2011 15:05

На Вінничині в Крижопільському та Піщанському районах прогресує бригада любителів м'яса, які безжально знищують круглий рік фауну рідних лісів!

 

Управи на них немає ніякої, так як всі в правоохоронних органах в них КУМИ! Ну і сам головний організатор команди браконьєрів бувший начальник відділу РВУМВС, якому закони не писані! Полюють із 20-ма лайками, які шансів дичині не залишають! По факту опитаних місцевих мешканців, на рахунку їхньої бригади за останні 4 роки більше 150 вбитих кабанів, та жодної офіційної ліцензії.

 

Прошу ВСІХ хто може порадити якими методами можна зупинити безчинство ДОПОМОЖІТЬ беззахисним тваринам!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 8 з 28
Powered by HuntingUkraine.com