Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Боротьба з браконьєрством


Повідомлення про браконьєрство в Лучок
( 2 Votes )
Написав анонім Переглядів - 2724   
Четвер, 09 грудня 2010 12:51

Наведіть порядок з барконьєрами в Лучок Мукачівського району Закарпатської області. І в день, і в ночі б'ють дичину круглий рік . В ночі на уазах та нивах б'ють на фару все підряд. Стоптали людям всі угіддя засіяні озиминою. Майже в кожному тракторі є зброя якою полюють на дичину прикриваючись, що вони їдуть обробляти поля.

 
Охорона лісу не дрімає
( 4 Votes )
Написав Оксана ЧУРИЛО Переглядів - 3345   
Вівторок, 07 грудня 2010 15:42

На полювання без будь-яких дозволів та з незареєстрованою зброєю вирушили два мешканці с. Череваха, що в Маневицькому р-ні. Завдяки оперативним діям лісової охорони братів-браконьєрів вдалося вистежити.

 
Вилов риби сітками - заклади браконьєра
( 2 Votes )
Написав АНОНІМ - Повідомлення про браконьєрство Переглядів - 3359   
П'ятниця, 12 листопада 2010 14:27

Cпостерігав не одноразово вилов риби сітками - браконьєри настільки обнагліли, що серед дня ставлять знімають та провіряють сітки.

Теропільська обл., с.Горішній Івачів

 
Рибінспекція опікує браконьєрів?
( 2 Votes )
Написав Юрій Скобало Переглядів - 4972   
Середа, 17 листопада 2010 13:08

Рибінспекція опікує браконьєрів

Для когось риболовля – це, так би мовити, поєднання приємного з корисним. Однак для багатьох снасті стають підпільним заробітком, без сумніву, свідомим порушенням закону. Звісно, варварські методи вилову, до яких вдаються браконьєри, часто завдають непоправної шкоди мешканцям водойм і навколишньому середовищу. 


Подейкують, що після зміни керівництва Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області браконьєрам стало значно легше знаходити спільну мову з тими, хто зобов’язаний пильнувати порядок, а також утискати права любителів із вудочкою.

 
Депутати не підтримали посилення боротьби з браконьєрством
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2406   
Вівторок, 09 листопада 2010 14:30

Верховна Рада України не підтримала та направила на доопрацювання проект закону "Про внесення змін до закону України "Про тваринний світ" (щодо посилення заходів з охорони та раціонального використання тваринного світу та боротьби з браконьєрством)". За даний законопроект проголосували 33 з 397 народніх депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 10 з 28
Powered by HuntingUkraine.com