Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Боротьба з браконьєрством


Всі браконьєри однакові
( 2 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2208   
Середа, 16 квітня 2014 10:06

В той час коли кожен свідомий громадянин України прикладає максимум зусиль для оборони своєї країни, а інша частина населення  завмерла в очікуванні розв'язання політичної та економічної кризи браконьєри в різних кутках нашої держави як і раніше роблять свою гнусну справу.

 

Так, 13 квітня головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів Миколаїврибохорони разом із співробітниками Новоодеського районного відділу УМВС України на Південному Бузі поблизу ст «Південний Буг» затримав місцевого громадянина, який займався незаконним рибним ловом. Браконьєр ловив рибу хваткою, яка є забороненим знаряддям ловлі. Йому вдалося зловити 5890 особин горчака. Такими діями рибалка завдав збитків рибному господарству країни на суму 100 130 гривень. Відносно порушника склали протокол про адміністративне правопорушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП). Матеріали справи передали до суду з метою прийняття рішення про порушення кримінальної справи.

 
Повідомлення про браконьєрство в Олександрівському районі Кіровоградської області
( 3 Votes )
Написав Анонім Переглядів - 2182   
Четвер, 24 жовтня 2013 13:23

Повідомляю, що в Олександрівському районі Кіровоградської області, а саме на території мисливських угідь с. Поселянівка, с. Іванівка - браконьєрами щоденно здійснюються виїзди автомобілями марки "Нива" з метою полювання на копитних тварин, що призводить до їх знищення. Невідомими особами в темний час доби проводиться відстріл тварин за допомогою освітлених пристроїв та нарізної збори.

 
У Світловодському районі Кіровоградської області- рибалка незаконно наловив риби майже на 7 тис. грн.
( 2 Votes )
Написав novosti.kr.ua Переглядів - 3431   
Понеділок, 23 вересня 2013 13:23

Інспектори Кіровоградрибоохорони під час рейду з виявлення фактів браконьєрства виявили рибалку, який ловив рибу на Цибульницькій затоці Кременчуцького водосховища Світловодського району незаконним способом.

 
Десять рибин здобуті браконьєрським способом коштували горе-браконьєру 3 300 гривень
( 5 Votes )
Написав briz.if.ua Переглядів - 2336   
Четвер, 10 жовтня 2013 10:16

Браконьєрство3 300 гривень за 10 упійманих риб доведеться сплатити одному із мешканців Снятина, якого державні інспектори Івано-Франківськрибоохорони упіймали днями за браконьєрським промислом на річці Прут, поблизу його рідного міста.


Чоловік пізно ввечері – близько 22.30 години – ловив рибу саморобною острогою – такою собі великою виделкою з частими зубцями, - підсвічуючи собі ліхтарем.

 
Незаконне полювання на козулю... не вдалося
( 1 Vote )
Написав Оксана ЧУРИЛО Переглядів - 5152   
П'ятниця, 24 травня 2013 15:38

23 травня 2013 року о 22 годині в урочищі «Вісов» Маневицького району під час рейду лісова охорона ДП «Маневицьке ЛГ» затримала двох жителів села Комарове Олександра С. та Андрія Ф.


«Чоловки зі зброєю, яких ми зупинили, зізналися, що хотіли вполювати козулю, але документів у них немає», - розповідає мисливствознавець Маневицького лісгоспу Микола Корець.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 28
Powered by HuntingUkraine.com