Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Статті
Західне Полісся -Україна підписала угоду про створення спільного заповідника із Білоруссю та Польщею
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5463   
Субота, 29 жовтня 2011 08:56

Міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський підписав Угоду між Урядами України, Білорусії та Польщі про створення транскордонного біосферного резервату «Західне Полісся». Урочисте підписання документу трьома сторонами відбулось 28 жовтня у Клубі Кабінету Міністрів України. Делегацію від Білорусії очолював Володимир Цалко, Міністр природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь, а делегацію від Польщі –Януш Залескі, заступник Міністра навколишнього середовища Республіки Польща. «Дуже важливо те, що три країни об’єднуються на основі спільних цінностей – турботі про природу і навколишнє середовище», – сказав Міністр Микола Злочевський у своєму виступі.

 
Як захистити Шацькі озера
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5627   
Середа, 19 травня 2010 22:42

У рамках оголошеного Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародного року біорізноманіття на Волині пройшов "круглий стіл" редакції газети "Урядовий кур'єр", Державної служби заповідної справи Мінекології України, Волинської державної телерадіокомпанії, Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Волинській області, проекту ПРООН/ГЕФ "Зміцнення управління та глобальної фінансової стійкості національної системи природоохоронних територій в Україні" на тему "Актуальні проблеми природно-заповідної справи".

 
Зусилля для збереження Шацького національного природного парку
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3074   
Вівторок, 27 жовтня 2009 12:15
збереження Шацького національного природного паркуДо народного депутата України Віктора Олійника звернулися депутати Волинської обласної, Шацької районної рад з проханням негайно втрутитися в ситуацію, пов'язану із загрозою зникнення озер Шацького національного природного парку внаслідок розробки Хотиславського кар'єру. Ця проблема міждержавна, тому вимагає особливо зважених підходів. Адже потрібно провести незалежну міжнародну експертизу, відповідні моніторингові дослідження.
 
Проблеми створення національних природних парків
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 8407   
Четвер, 13 серпня 2009 22:23
НППНаціональні природні парки (НПП) є природоохоронними, рекреаційними, культурно-освітніми, науково-дослідними установами загальнодержавного значення, що створюються з метою збереження, відтворення і ефективного використання природних комплексів та об'єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність та забезпечення умов для організованого відпочинку. НПП належать до природно-заповідного фонду України, мають свої адміністрації і є юридичними особами, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету. Вилучення земель, що надаються НПП у постійне користування, може здійснюватися тільки у разі крайньої необхідності і лише за рішеннями Уряду або Верховної Ради України.
 
Нацпарк для львівських Лозинських?
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3011   
Вівторок, 28 липня 2009 12:08
Історія зі створенням “Пам’ятки Пеняцької” щораз більше нагадує істерію.
Здається, лише божевільний може не хотіти жити в екологічно чистому навколишньому середовищі, споживати  їжу без шкідливих домішок, і мати здорових дітей. Та, як свідчить дійсність, львів’яни мають на ці речі свій, особливий погляд. В області набуває широкого розголосу  конфлікт довкола створення ще одного національного природного парку -- «Пам’ятки Пеняцької». Цей проект втілює заступник голови Львівської облдержадміністрації  Олександр Ганущин, а його ідея припала до душі і Президенту Віктору Ющенку, який ухвалив цей проект і видав Указ від 01.12.2008 року № 1129/2008  “Про розширення мережі територій національних природних парків та інших природно-заповідних об’єктів” на території Львівської області та  створення національного природного парку “Пам’ятка Пеняцька” (робоча назва -- “Північне Поділля”).
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com