Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Статті
Підтримайте «Асканію-Нову» у всесвітньому конкурсі «7 нових чудес природи»!
( 8 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5483   
Середа, 04 лютого 2009 12:19

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» має всі шанси потрапити до 77 напівфіналістів всесвітнього конкурсу «7 нових чудес природи», які потім змагатимуться за звання семи природних чудес світу...

askania-nova.jpg

Як відомо, «Асканія-Нова» представляє Україну у другому турі Всесвітнього конкурсу «7 нових чудес природи». Відповідне голосування триватиме до 7 липня 2009 року. Із 77 учасників, які наберуть найбільше голосів у Інтернеті, експертне журі обере 21 фіналіста конкурсу.

 

Всього у другому турі всесвітнього конкурсу беруть участь 261 номінант з усіх континентів. Для зручності виявлення переможців організатори розподілили учасників другого етапу конкурсу на сім груп. «Асканія-Нова» та ще 57 учасників конкурсу опинилася у другій за чисельністю групі Е – «Національні парки, природні заповідники, ліси». 11 номінантів з кожної групи, які здобудуть найбільше голосів користувачів мережі Інтернет, виходять до наступного етапу.

 
Особливості створення національних природних парків та природних заповідників в сучасних умовах
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 7296   
Субота, 13 грудня 2008 01:09

Спеціалісти Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області взяли участь у семінарі «Особливості створення національних природних парків та природних заповідників в сучасних умовах». Розв‘язання проблем, вироблення комплексного підходу та обмін досвідом науковців, спеціалістів заповідної справи, спеціалістів у сфері земельних відносин, юристів стало багатим досвідом для тих, хто займається цією благородною справою.

 

 
Створено новий ландшафтний заказник «Кам’янський прибережно-річковий комплекс»
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5031   
Четвер, 27 листопада 2008 21:32

З метою збереження біо- та ландшафтного різноманіття степового природного комплексу Указом Президента України від 25.11.2008 №1078/2008 створено ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Кам’янський прибережно-річковий комплекс». 
Територія заповідання українського Правобережжя складає 2615 га, яка відноситься до земель запасу та знаходяться на території 4 сільських рад Апостолівського району.
Разом з цим, на черговій сесії обласної ради (27 листопада 2008 року) погоджено створення ландшафтного заказника місцевого значення «Балка Городище» площею 1056 га на території Павлоградського району.
Створення заповідних об’єктів сприятиме збереженню та відновленню цінних природних комплексів та біорізноманіття на території Дніпропетровської області і збільшить відсоток заповідності на 0,1.

 
«Регулювання кількості» чи полювання?
( 3 Votes )
Написав Наталя АБРАМОВА Переглядів - 10166   
Неділя, 23 листопада 2008 15:46

Регулювання кількості чи полюванняМиколаївські «зелені» звинувачують лісгосп у тому, що його працівники покривають браконьєрів

У заповідній зоні Кінбурнської коси мисливці відкрито полюють на рідкісних птахів. Екологи звинувачують миколаївський лісгосп у покриванні браконьєрів, лісгоп, у свою чергу, запевняє, що діє згідно із законом.

Миколаївські екологи обурені: в одному з найгарніших місць Миколаївщини — на Кінбурнській косі, в її заповідній частині — Бієнкових плавнях, відбувалося полювання на птахів, занесених до Червоної книги. Та ще й не раз, а протягом серпня—жовтня.

 
Війну через Ялтинський заповідник не закінчено
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4418   
Середа, 12 листопада 2008 15:59

Ялтинський заповідникУ Республіканському комітеті Автономної Республіки Крим з лісового і мисливського господарства не підтвердили інформацію про скасування наказу Державного комітету лісового господарства України про виведення Ялтинського гірничо-лісового заповідника з підпорядкування Рескомлісу.

Про це агентству "Е-Крым" повідомили в прес-службі Рескомлісу.

"Ми поки що не отримали офіційного повідомлення про відміну даного наказу, але знаходимося в очікуванні, оскільки знаємо, що таку інформацію озвучував Анатолій Гриценко (голова Верховної Ради АРК). Але якщо скасовуючий документ все-таки є, ми можемо вважати це нашою невеликою перемогою", - заявили в прес-службі.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com