Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Полювання
Іноземні мисливці
( 8 Votes )
Написав Олександр Шестак Переглядів - 4301   
Понеділок, 15 серпня 2011 17:49

ГлухарІноземні мисливці досить сильно відрізняються від наших. Це розумієш дуже швидко, протягом одного дня полювання. По-перше, - я веду мову про мисливців на велику дичину - це трофейщики. Їх абсолютно не цікавить "м'ясо" як трофей. До величезного задоволення єгерів, мисливствознавців, директорів мисливських господарств, їхніх родичів і знайомих. Зате згадка про те, що в 30-40 кілометрах ходить кабан з ще більшими іклами, ніж у щойно здобутого, або олень зі ще більшими рогами, призводить іноземного мисливця в збуджений стан, який загрожує перерости в істерику, якщо у вас вже закінчилися ліцензії .

 
Чому ми любимо полювання з гончаками?
( 18 Votes )
Написав Остап Переглядів - 5454   
Середа, 29 червня 2011 22:00

Чому ми любимо полювання з гончаками?Чому ми, мисливці, любимо полювання з гончаками?

Тому що це полювання по своєму емоційному забарвленню та спортивному стилю не зрівняється ні з якими ловами.. Основа цього виду полювання - гончаки. Яскрава робота яких створює атмосферу мисливського свята, незабутніх емоцій, азарту, не залишає байдужими і мисливців що вперше чують музику гону, а що казати про ловців зі стажем, які їдуть на це полювання не стільки за трофеєм, як за емоціями.

 
Секретна зброя звірини
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 4060   
П'ятниця, 19 листопада 2010 11:04

Секретна зброя звіриниТой, кому хоч раз у житті довелося пережити атаку розлюченого пораненого кабана, назавжди запом’ятовує його рев, що холодить душу і ніби приковує до місця. В принципі, як показують останні дослідження вчених, паралізуючий ефект свого рикання використовують також ведмідь та тигр, аби наблизитися до жертви на відстань удару іклом чи пазурем. А секрет, як виявляється, полягає в тому, що у своєму голосі  звірина використовує інфразвук, який людське вухо не чує. Цей рик лунає протягом долей секунди і діє як потужній удар у вигляді низькочастотних звукових хвиль, які й вводять жертву в стан трансу.

 
Полювання на припутня
( 6 Votes )
Написав Андрій Гурський Переглядів - 6004   
Середа, 22 вересня 2010 19:50

Полювання на припутняПрипутень це лісовий птах. Місця ми його поселення можуть бути як змішані ліси так і лісосмуги та парки, садки. Останніми роками чисельність птаха в західній Україні значно зросла. Можливо це повязано із зміною шляхів міграції, а можливо через достатню кормову базу. Якщо раніше сільське господарство занепадало, то зарарас маємо ріст, в плані засіву польових угідь такими культурами як кукурудза, горох, просо, овес та інші зернові. Ця безперечно гарна та обережна птиця не має такої популярності для мисливця через свій кочовий спосіб життя. Його переліти на годівлю та водопій і на відпочинок змінюються в залежності від дозрівання та збору зернових на полях. Тому просто вийти і полювати на нашого героя не є можливим. Хіба натрапите на переліт випадково.

 
В потрібний час, на потрібному місці
( 7 Votes )
Написав Ярий Переглядів - 15991   
Четвер, 15 липня 2010 00:36

Повертаюся знову до гону косуль і полюванню з манкомПовертаюся знову до гону косуль і полюванню з манком. Очікуваний час підходить і до нього потрібно готуватися заздалегідь.
Хто спостерігає за косулею, а без цього не може бути успішного полювання, потрібно просто злитися з популяцією косулі, з її повадками, способом життя, той помітить, що перед гоном різко змінюється їх стан. За пів місяця до нього важко побачити самців косулі, вони наче зникли з угідь. Тільки окремі самки,які годують молодняк,на короткий час виходять на відкриту місцевість пастися. Це говорить про те, що незабаром почнеться гін.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 13

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com