Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Полювання
Сміливо на оленя
( 5 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 11727   
Середа, 16 вересня 2009 13:40

рев-оленяКожної осені, у вересні, наші ліси наповнюються сильними і таємничими звуками - це ревуть олені. Тяжкі зітхання змінюють довгі мукання, які переходять у виття, і ця святкова пісня життя лунає на декілька кілометрів.

 
Про організацію і порядок проведення, організацію полювання в Україні іноземними туристами
( 5 Votes )
Написав Вальдемар Олдак Переглядів - 11113   
Середа, 19 серпня 2009 15:18
На завершення теми щодо організації і проведення зеленого та сільського туризму, коротко розкажемо про організацію і порядок проведення ще одного виду туризмуорганізацію полювання на території України іноземними туристами:
  • полювання в Україні іноземними туристамиПравове регулювання
  • Дозвільні документи
  • Власність на мисливський трофей
  • Договірне регулювання організації полювання
  • Бухгалтерський та податковий облік
  • Нормативна база

 

Правове регулювання

Як і у випадку із зеленим туризмом, Закон про туризм, визначаючи мисливство як різновид туризму, в питаннях організації його проведення відсилає нас до спеціального закону. Таким є Закон про полювання. Полювання здійснюється у спеціально відведених для цього місцях - мисливських угіддях - в порядку, що визначається нормативними актами, розробленими на його виконання.

 

 
Охотники, в ружье! - порядок проведения охоты 2009 2010
( 5 Votes )
Написав Максим Головань, пресс-секретарь Рескомлеса АРК Переглядів - 12621   
Середа, 06 травня 2009 17:50

орядок проведения охоты в охотничий сезон 2009-2010 года

На территории Автономной Республики Крым установлен порядок проведения охоты в охотничий сезон 2009-2010 года. В этом году два отдельных официальных приказа, по срокам и нормам охоты на диких парнокопытных и пушных зверей, а также на пернатую дичь, объединили в один единый документ. Людям, не связанным с охотой, это, конечно, мало что скажет. Тем не менее, именно от издания приказов по порядку охоты и об установлении лимитов на отстрел диких парнокопытных животных roe_deerзависит вопрос состоится ли охота на Украине или нет. По мнению крымских охотоведов этот факт можно назвать положительным явлением. Однако центральным органам исполнительной власти следует издавать соответствующий приказ заблаговременно, не позднее 1 апреля, чтоб охотпользователи могли грамотно и обстоятельно спланировать свой охотничий сезон, а не в пожарной спешке, как это, увы, уже стало нормой.

Новый приказ, регламентирующий правила проведения охоты в Крыму прошел процедуру всех согласований и 28 апреля 2009 года был зарегистрирован Главным управлением юстиции в АР Крым. Республиканс

 

 


 
Полювання з крикухою (підсадною качкою)
( 1 Vote )
Написав Олена Кос Переглядів - 16734   
Четвер, 23 липня 2009 16:29
полювання на пернатихМи пропонуємо Вашій увазі розповідь одного польського мисливця про його досвід полювання на качок із підсадною качкою, яку умовно назвемо крикухою.

Крикухою називають качку, яка крякаючи, принаджує селезнів на весняному полюванні. Вирощування качки-крикухи не є складним заняттям, проте, на жаль, вимагає часу, не менше року, а інколи й два роки.

 
Полювання з манком на самця косулі
( 32 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 27872   
Понеділок, 20 липня 2009 00:46
лови з манком на цапа
Ніякий інший вид полювання не вимагає особливої уваги мисливця, як полювання на цапа з манком. Навіть обізнані у цьому способі ловів мисливці повинні завжди вдосконалювати свої знання та доповнювати їх новими спостереженнями. Існують й поради щодо того, де і коли можна приманювати.
Згідно з нотатками одного німецького мисливця, який роками проводив відповідні дослідження в одному із вольєрів під Мюнхеном, близько 67 днів після родів самка косулі починає гонитись.
Кілька років тому я перебував у Південно-Східній Польщі під час гону косуль. З 3-го до 7-го серпня з великим успіхом полював на самців косулі із манком. Надзвичайним було те, що гін закінчився з 8 на 9 серпня. Для мене це було новинкою, досить ймовірно, що це співпало із пологами (окоченням).
Як, коли і де приманювати?
Очевидно, я не є єдиним мисливцем, який знає, що завдяки доброму наслідуванню таких звуків косуль, як залякування і писк, час неповторного полювання з манком на цапа може бути найкращим періодом у мисливському сезоні. Як мисливець і фотограф, я вже не перший рік ділюсь власним досвідом із колегами-початківцями в галузі приманювання самців косуль.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 7 з 13

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com