Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Полювання
... я був герой
( 2 Votes )
Написав WEST Переглядів - 5225   
Неділя, 15 лютого 2009 09:32

Було це багато років тому на полюванні на качок. Була глибока осінь,вже десь під кінець полювання. В угіддях в яких ми полювали,а це рибне господарство, вже були спущені озера. Кругом болота і залишки водоплавної і болотної дичини яка кучкувалась до відльоту в теплі краї. Всі розставились по дамбах на умовні номера в очікуванні підстрілити свій такий жаданий трофей.

 
Правила колективного полювання
( 11 Votes )
Написав Остап Переглядів - 7661   
Неділя, 01 лютого 2009 23:06

Правила колективного полювання - Дотримання до місця полювання.

- Обов'язки і права мисливців.

- Кому належить трофей.

- Сигнали на полюванні.

 

Якщо полювання проводиться організовано і спільно декількома учасниками, то воно називається колективним. Таке полювання виховує у мисливців відчуття товариства, дисциплінованість і взаємну відповідальність, підвищує їх мисливську культуру.
Один з найефективніших методів боротьби з вовками і іншими хижаками, що до цих пір завдають сільському господарству і мисливському фонду дуже великого збитку, є облавне полювання. opaski.jpgУ спортивно-мисливських господарствах облави проводять за планом для вибіркового відстрілу старих або дуже агресивних самців оленів, лосів і інших копитних, для зниження чисельності тварин в угідді, де відмічено перенаселення тварин того або іншого вигляду. Облавні полювання загородою, казаном, гаем і тому подібне полегшують відстріл звіра і птиці в горах, широких чагарниках очерету (кабан, фазан), у великих лісах (лось, косуля, зайці, крилаті хижаки, перната дичина) і степових просторах (дрохва, куріпка, сайгак). Деякі способи облавних полювань (підковою або казаном на зайців, гаем на кабана) вважаються винищувальними і тому заборонені.

 
До речі, про бобра...
( 8 Votes )
Написав Юрій РУДЕНКО Переглядів - 13368   
Вівторок, 30 грудня 2008 13:24

полювання бобра Минуло ледь не століття відтоді, як в Україні було заборонене полювання бобра. Та ось вже кілька років, як це обмеження знято і нині проблема в тому, що за минулі роки у нас просто забули, як його полювати.

Відновити ці навички звіробоїв спробували й ми. Придбати ліцензію на відстріл звіра, як виявилося, можна запросто, адже на наших теренах її рідко хто купує з вищезгаданої причини. полювання бобра

 
Облавные охоты на волка
( 6 Votes )
Написав Ф. Лялиж Переглядів - 7078   
Неділя, 16 листопада 2008 12:38

wolf_ukraine.jpgfladry.jpg Что люди знают о волках? То, что они свирепы и опасны, вероломны и коварны. Что их надо уничтожать. Так думают о волках те, кто о них ничего не знает. На самом деле волки очень редко нападают на людей. Как и все хищники они охотятся что бы прокормиться и живут своей жизнью, стараясь держаться подальше от людей. Облавные охоты делятся на подвижные, неподвижные с гончими, и неподвижные - с ершами.

 

 
"Королевская" охота в Австрии
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5966   
Субота, 15 листопада 2008 16:46

охота в Австрии Получив от Басила Табакова - известного европейского аутфитера и старинного знакомого - предложение съездить в Австрию на "большую королевскую охоту", я, конечно, отдавал себе отчет в том, что в нашем классическом понимании этого слова охотой предстоящее действо вряд ли можно назвать, тем более что я не очень люблю всевозможные европейские парковые охоты. Но словосочетание-то какое! Тем более что это не совсем уж фигура речи: дело действительно должно было происходить в бывших угодьях Габсбургов, где реально охотился последний австро-венгерский монарх Франц-Иосиф. Сейчас в Австрии, как известно, республика и угодья принадлежат венскому муниципалитету, но все равно - король-то был.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 10 з 13

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com