Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Полювання
Іспанська монтерія: особливості, закони, традиції
( 11 Votes )
Написав vasyl Переглядів - 14177   
Середа, 16 липня 2008 18:56

1.jpgТак сталось, що я вже більше десяти років не живу на рідній батьківщині, у чарівних Карпатах, - горах, біля яких я народився, пройшло все моє дитинство та юнацькі роки. На Україні я вперше взяв у руки рушницю, відчув всю радість та ейфорію після влучного пострілу та здобуття трофею.

 

 
Сьогодні, рівно о шостій...
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 12621   
Четвер, 05 червня 2008 17:08

„У нашому дворі – суєта. Михайло з четвертого під’їзду і я їдемо добувати качок. Діти, які бавилися на купі піску, кинули свої недобудовані палаци, обступили нас і просять взяти і їх. Діди, сидячи на лавочках, кидають із затінків іронічні погляди. Десь має надійти Юрко з ірландським сетером Герцогом і дружиною.

 
Руді чаклуни
( 3 Votes )
Написав Володимир ПАЛЬЦУН Переглядів - 12851   
П'ятниця, 16 травня 2008 13:14

Лис  

Того разу полювали на Липниківських дачах. Я любив туди їздити лови без особливих трофеїв, але якісь родинні, домашні, у тісній компанії давніх друзів і знайомих. А місця вивчені, як кишені штанів на щодень. Знаєш кожен горбочок, струмочок, копичку. В лісках, що темніють ярами, можеш йти із заплющеними очима найсокровеннішими стежками старих лисів. Влітку все тут стає загадковим, тіні і сонячні плями ховають знані з позаторік соснові пні і звалені буревіями вільхи. Вгорі, у верховітті і над ним, перемовляються жалісливими голосами, прикидаючись нещасними пташенятами, жовтоокі хижі шуліки. А пізньої безлистої пори все це зникає і забувається. І з одного горба в чагарнику видно на іншому кволих синичок і чути таємні, як мислить собі сойка, її доноси на тутешніх аборигенів. "Ну й шнурок", несхвально прохрипить у бік ябеди крук, що століттями вдало приховує свою мудрість, а тому й довго живе.


 
Чисельність мисливських тварин за 2006/2007р в Польщі
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11331   
Середа, 14 травня 2008 17:43

logo_pz.jpg

За даними Polskiego Zwiazku Lowieckiego чисельність мисливських тварин за 2006/2007р

 •   Лосі - 0
    Лані - 2333
    Муфлони - 59
    Олені - 31984
    Козулі  - 123113
    .....

 

 
Смерть на полюванні
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 23477   
Вівторок, 22 квітня 2008 15:25
Була колись на Сході казка: улюблений син владного й жорстокого царя загинув на полюванні. Потрібно якось повідомити про це царя, та боязко – того, хто принесе недобру звістку, очікує страшна кара: йому у горло заллють розплавлене олово. Звісно, ніхто не хотів виконати цю місію. Хитрі слуги придумали, як виконати це складне завдання. Розповісти про те, що сталося, мав поет-музикант своєю неперевершеною грою на дутарі, не кажучи при цьому ані слова. Убитий горем і водночас зачарований музикою, цар не зміг виконати свого ж наказу, але й скасувати страту теж не міг. І тоді розплавленим оловом була залита дека музикального інструмента.

Якби так легко і безболісно все можна було вирішити в реальному житті, адже й нині прихильники відпочинку з рушницею в руках теж гинуть на полюванні.
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 Наступна > Кінець >>

сторінка 13 з 13

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com