Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Полювання


Способи полювання на вовків
( 5 Votes )
Написав Прес-служба Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Переглядів - 4811   
Понеділок, 23 листопада 2009 15:18

Способи полювання на вовків huntingukraine_wolfЇх більше двадцяти. Деякі з них, як то: ловчі ями, вовчі садки і полювання з поросям – давно забуті. Але деякі способи з арсеналу наших предків збереглися до цих пір. Наприклад, в степових районах і сьогодні іноді полюють на вовків верхи на конях з нагайкою. з’явились нові способи полювання з використанням легкомоторних літаків, гелікоптерів і всюдиходів. Зупинимось на основних.

 

 
Полювання на лисицю з манком
( 13 Votes )
Написав ярий Переглядів - 22238   
Четвер, 05 листопада 2009 12:37
hunting_foxЛисиця є найбільш і найдальше поширеним звіром в наших угіддях. Населяє поля, ліси, лісостепи і гірські місцевості. Для захисту від небезпеки,поганої погоди ховається в нори,які часто займає у інших звірів.Часто є і співжителем з іншими звірами,як наприклад з борсуком. В день лисиця сидить в норі, або лежить в чагарниках, очереті, у високих культурах на полях чи траві.З надходженням сумерків виходить на полювання.Основною здобиччу для лисиці є миші,іншою за обставинами є зайці,д икі кролики, молодняк косулі,а також комахи (коники,жуки), плазуни. Не брезгує вона і домашньою птицею.Мені одного разу доводилось сидячи в травні на самця косулі спостерігати,як лисиця майже годину по траві вишукувала равликів, розкушуючи як горіхи, панцир (хатки). Практично лисиця підбирає усе,що може зїсти,контролює смітники,яких на кожному кроці зараз, не менше вздовж зд колій, підбирає збитих тварин на автошляхах.
 
А чи є полювання без собаки?
( 2 Votes )
Написав В.А. Чорних - переклад Юрій Руденко Переглядів - 3119   
П'ятниця, 25 вересня 2009 13:51

дратхаарМи часто чуємо багато різних історій з полювання - сумних та веселих, смішних та дотепних. Недарма ж кажуть, що мисливці добрі оповідачі, часто байкарі і фантазери. Пропонуємо вам гарну розповідь російського мисливця. Його випадок - не тільки цікава історія, а й повчальна. На замітку усім, в кого нема собаки.

 
Куріпка - безглузда заборона!
( 2 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 4876   
Середа, 04 листопада 2009 14:04
сіра куріпка заьборона полюванняВ Україні ловецький сезон у розпалі, і серед мисливських трофеїв українських прихильників відпочинку з рушницею в руках значну частину становить чи найпоширеніший у нас вид пернатої дичини -- сіра куріпка. Натомість на Львівщини цей факт не відповідає дійсності і зовсім не через те, що куріпки у нас менше. Майже сорок років тут триває заборона на відстріл цього виду дичини. І якщо раніше чисельність її не зростала через надмірну хімізацію сільського господарства, то тепер нема в області квадратного кілометра польових угідь де б не сиділа бодай одна зграя куріпок. Останні теплі й малосніжні зими призвели до справжнього вибуху зростання цього осідлого птаха, адже загибель їх від безкормиці майже відсутня.
 
Сміливо на оленя
( 5 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 11421   
Середа, 16 вересня 2009 13:40

рев-оленяКожної осені, у вересні, наші ліси наповнюються сильними і таємничими звуками - це ревуть олені. Тяжкі зітхання змінюють довгі мукання, які переходять у виття, і ця святкова пісня життя лунає на декілька кілометрів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 6 з 13
Powered by HuntingUkraine.com