Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Полювання


Про організацію і порядок проведення, організацію полювання в Україні іноземними туристами
( 5 Votes )
Написав Вальдемар Олдак Переглядів - 10572   
Середа, 19 серпня 2009 15:18
На завершення теми щодо організації і проведення зеленого та сільського туризму, коротко розкажемо про організацію і порядок проведення ще одного виду туризмуорганізацію полювання на території України іноземними туристами:
  • полювання в Україні іноземними туристамиПравове регулювання
  • Дозвільні документи
  • Власність на мисливський трофей
  • Договірне регулювання організації полювання
  • Бухгалтерський та податковий облік
  • Нормативна база

 

Правове регулювання

Як і у випадку із зеленим туризмом, Закон про туризм, визначаючи мисливство як різновид туризму, в питаннях організації його проведення відсилає нас до спеціального закону. Таким є Закон про полювання. Полювання здійснюється у спеціально відведених для цього місцях - мисливських угіддях - в порядку, що визначається нормативними актами, розробленими на його виконання.

 

 
Качині зльоти з манком
( 13 Votes )
Написав Вальдемар Олдак Переглядів - 15217   
Вівторок, 28 липня 2009 18:00
ваблення качокПершим ефективним способом ваблення качок вважається нагадування про свою присутність, на вечірніх зльотах і уранішніх сіданнях на воду варто застосувати іншу техніку, яку можна назвати кректанням.
 

Коли літнє сонце починає сильно припікати, любителі малого полювання часто заглядають в календар і очікують із нетерпінням початку полювання на качку. Заздалегідь готують рушниці, троки і ягдташі. Зібрана амуніція вже чекає в шафі.

 

 
Полювання з манком на самця косулі
( 32 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 27088   
Понеділок, 20 липня 2009 00:46
лови з манком на цапа
Ніякий інший вид полювання не вимагає особливої уваги мисливця, як полювання на цапа з манком. Навіть обізнані у цьому способі ловів мисливці повинні завжди вдосконалювати свої знання та доповнювати їх новими спостереженнями. Існують й поради щодо того, де і коли можна приманювати.
Згідно з нотатками одного німецького мисливця, який роками проводив відповідні дослідження в одному із вольєрів під Мюнхеном, близько 67 днів після родів самка косулі починає гонитись.
Кілька років тому я перебував у Південно-Східній Польщі під час гону косуль. З 3-го до 7-го серпня з великим успіхом полював на самців косулі із манком. Надзвичайним було те, що гін закінчився з 8 на 9 серпня. Для мене це було новинкою, досить ймовірно, що це співпало із пологами (окоченням).
Як, коли і де приманювати?
Очевидно, я не є єдиним мисливцем, який знає, що завдяки доброму наслідуванню таких звуків косуль, як залякування і писк, час неповторного полювання з манком на цапа може бути найкращим періодом у мисливському сезоні. Як мисливець і фотограф, я вже не перший рік ділюсь власним досвідом із колегами-початківцями в галузі приманювання самців косуль.
 
Полювання з крикухою (підсадною качкою)
( 1 Vote )
Написав Олена Кос Переглядів - 16297   
Четвер, 23 липня 2009 16:29
полювання на пернатихМи пропонуємо Вашій увазі розповідь одного польського мисливця про його досвід полювання на качок із підсадною качкою, яку умовно назвемо крикухою.

Крикухою називають качку, яка крякаючи, принаджує селезнів на весняному полюванні. Вирощування качки-крикухи не є складним заняттям, проте, на жаль, вимагає часу, не менше року, а інколи й два роки.

 
Ну, бабак, поcтривай!
( 6 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 10327   
Вівторок, 14 липня 2009 08:52
бабакиУсі ми пригадуємо ажіотаж наприкінці зими, коли природні «прогнози погоди» бабаки віщували нам прихід весни. Як з'ясувалось, єдиним правдивим бабаком виявився харківський гризун, якому чомусь тоді не повірили. Ну що ж, зубасті друзі, настав ваш час покути!

На Луганщині стартував індивідуальний сезон полювання на бабаків.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 7 з 13
Powered by HuntingUkraine.com