Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Мисливці – це волонтери
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1079   
П'ятниця, 02 серпня 2019 14:18

Мисливці – це волонтери

Як мисливці на заході формують свій позитивний імідж.

 

У мисливців немає часу і немає вибору, тому вони мусять боронитись, як можуть –протестами, мітингами, судовими справами проти «зеленої братії», яка поставила перед собою мету відіслати противника у глибокий нокаут.

 
Контрольна картка обліку дичини чи профанація публічного управління
( 1 Vote )
Написав Олег Проців Переглядів - 2492   
Понеділок, 01 квітня 2019 10:05

Мисливство, як галузь суспільного виробництва, і його похідна-полювання регулюються суспільною інституцією, яку всі ми творимо, і як свідомі громадяни несемо відповідальність за її функціонування. Наш головний закон – Конституція, визначає, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Тому логічно, що державна політика повинна будуватись на функціональності, ефективності, логічності, а послуги держави повинні бути по можливості максимально доступними.

 
Мисливці — не вбивці!
( 4 Votes )
Написав Сергій ЧЕРНЯЄВ «Урядовий кур’єр» Переглядів - 1059   
Субота, 22 грудня 2018 14:19

ПолюванняОстанніми роками в українському суспільстві триває протистояння між зоозахисниками і людьми, які не менше люблять природу, — мисливцями. На жаль, антимисливський рух поширюється в ЗМІ, соціальних мережах, під час публічних акцій. Прикривається цей рух турботою про бідних тваринок, а «кровожерливих» мисливців зоозахисники називають не інакше, як браконьєрами і вбивцями. Як мисливець у сьомому поколінні спробую розвіяти цей міф.

 
Чистка і зберігання рушниці
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2400   
Понеділок, 17 вересня 2018 11:38

Чищення і зберігання зброїТермін служби рушниці залежить від догляду за зброєю і своєчасної профілактики. Збереження рушниці в ідеальному порядку вимагає знання її так званих "ворогів", від яких зброю необхідно оберігати.


Іржа - це найнебезпечніший ворог. Вона з'являється через вогкість, так як вода часто присутня в повітрі завжди і тому скрізь може призводити до корозії.

 
Кілька порад мисливцю початківцю
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2143   
Четвер, 06 вересня 2018 08:41

Мисливець з собакоюЩоб полювання пройшло вдало, необхідно добре підготуватися до нього. Підготовку слід почати з перевірки, чи виготовлення необхідних дозвільних документів. Переконайтеся, що з ними все гаразд. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 15

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com