Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Статті


На Золочівських озерцятах
( 11 Votes )
Написав Slavamaz Переглядів - 5748   
Середа, 05 вересня 2012 02:37

Полювання на качкуСтаренька побілена хатинка Остапиної бабусі, з лелечим гніздом на крівлі, утопала в зелені дерев, що росли поряд. Сонце, що сідало за сусідський сад, ще відчутно пригрівало і трохи втомлений від дороги я залюбки присів з пляшкою пива на м’яку травичку.
Чогось згадались віршовані рядки Тараса:

 

Садок вишневий коло хати,
Хрущі над вишнями гудуть,
Плугатарі з плугами йдуть,
Співають ідучи дівчата,
А матері вечерять ждуть.

 

Збоку вже горів, потріскуючи жаринками, розпалений Остапом вогонь, а замариноване для шашличка м'ясо, приємно лоскотало ніздрі. Стемніло і потягнув холодний вітерець, та на душі було тепло і приємно, адже зранку на полювання, та ще й у колі справжніх друзів-мисливців… Задзвонив телефон і завівши двигун свого авто, Остап виїхав зустріти Вальдемара, що трохи запізнювався.


Зрештою Воллі приїхав якраз вчасно, шашлик якраз зажарився і перебазувавшись до хати, ми продовжили трапезу там.

 
Національні особливості полювання за мисливськими угіддями і не тільки...
( 9 Votes )
Написав Проців О.Р. Переглядів - 6954   
П'ятниця, 18 травня 2012 10:20

Полювання за угіддямиСоціальна незахищеність населення проявляється у багатьох сферах суспільного розвитку. Відповідно соціальна несправедливість спостерігається в ході розвитку мисливства. Так з давнини полювання і риболовля, насамперед, було способом добування їжі. Людина вже тоді намагалась захищати свої мисливські ресурси від правопорушників, адже від цього залежало їх життя. Вона могла пожертвувати навіть своїм життям чи життям своїх побратимів, ведучи кровопролитні війни за свої мисливські угіддя, де неодноразово траплялись смертельні випадки. [1]

 
Мій перший здобутий дикий кабан
( 4 Votes )
Написав anonim Переглядів - 3787   
Четвер, 16 лютого 2012 17:43

Дикий кабанБуло це вже далекого 2004. Домовився з приятелем, який був більш досвідченим мисливцем ніж я на ранкове полювання. Ми вирушили в досить популярні серед мисливців угіддя, на яких було багато кукурудзи.

 

Приїхали на місце, машину лишили на початку і пішли стежкою між кукурудзою і полем. На цьому власне шляху і знаходились дві вежі для полювання, я лишився на першій, а колега пішов на наступну.

 
Перша лисиця
( 12 Votes )
Написав slavamaz Переглядів - 3824   
Субота, 07 квітня 2012 12:15

Перша лисицяВечоріло. Іванко заніс дрова до хати і кинув коло печі, потираючи замерзлі руки.

- Щось сиро на дворі, діду.

- А ти що хотів? – посміхнувся дід. Як не як кінець листопада.

Дід Панас без поспіху порався біля старенького потріпаного рюкзака.

 

- То що, може передумав завтра йти до лісу?

- Де там, звісно що ні.

 

 
На полюванні в Польщі
( 10 Votes )
Написав Slavamaz Переглядів - 3552   
Вівторок, 14 лютого 2012 11:04

slavamaz полюванні в ПольщіЗа вікном ТАХІ мелькали тротуари нічного Ужгорода. Близько опівночі машина зупинилась біля ж/д вокзалу. Через гучномовець пролунав жіночий голос, що до першого перону прибуває поїзд Солотвино-Львів. В купе було тепло і я, добряче змерзши, з задоволенням вклався на полиці. Уві сні час збіг швидко і от ми вже у місті лева. Львів зустрів сухою морозною погодою. Біля центрального входу вже чекав Вальдемар. І от нарешті заплечники погружено, документи перевірено, каву випито і темна астра повезла нас на зустріч новим враженням. Кордон пересікли порівняно швидко і рідна Україна залишилась позаду. Через якихось 5-10 км це стало добре помітним через відсутність ям на дорогах і присутність дичини на полях при дорозі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 16
Powered by HuntingUkraine.com