Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Статті


Про мисливське взуття
( 7 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 17328   
Середа, 26 жовтня 2011 17:35

Мисливське взуттяМисливські пригоди варто розпочинати не з дробовика чи гвинтівки, а з доброго взуття, тобто з того чим мисливець безпосередньо стикається з Матінкою Природою. Звичайно, добре мисливське взуття це одна з основ вдалого полювання. Погані черевики можуть зіпсути найкращий настрій на полюванні, не говорячи вже про змучення чи роздратованість. В такому випадку і найкраща гвинтівка не допоможе. Варто витратити трохи часу для правильного вибору взуття для полювання.

 
Форумне полювання HuntingUkraine.com - перо 2011
( 17 Votes )
Написав Slavamaz Переглядів - 5832   
Субота, 24 вересня 2011 12:51

Форумне полювання HuntingUkraine.com перо 2011Не взмозі більше чекати, я позвонив Електрику.
- Ну що, може вже поїдем?
Владік і сам сидів вдома як на голках, тому буквально через 15 хв, червоний жигулик припаркувався біля моїх воріт. Закинувши немалі бебехи в багажне відділення машини, пхнувши в бардачок документи і карту, одягнувши на лоба світлодіодного ліхтарика, я сів на пасажирське сидіння. Було близько одинадцятої. Дорога предстояла неблизька.
Проїхавши з 50 км подзвонили Бригадиру, щоб потроху збирався. Коло 1.00 поопівночі машина зупинилася під хатою Михайла. Напівсонний газда запросив до хати і пригостив свіжозвареною кавою, яка була дуже доречною в такий час доби.


Фари час від часу висвічували круті повороти та темний гірський ліс на схилах прилягаючих гір. Долали перевал. До Дрогобича під”їзжали коли небо вже починало сіріти. Поблукавши трохи по місту, все ж таки виїхали на самбірську трасу і подолали останні, як нам здавалось, 80 км подорожі. Нарешті, відомий з форуму, орієнтир – ресторан „Господа”. На радощах успішно проскочили поворот на Луки.

 

 
Три сторінки зі спогадів мисливця
( 4 Votes )
Написав Гі де Моппасан Переглядів - 4193   
П'ятниця, 15 липня 2011 12:05

Мисливський собака. Фото від http://kofestudio.com

 

У відділі пригод однієї газети я щойно прочитав про любовну драму. Він убив її, потім наклав на себе руки - значить, він любив. Хто він, хто вона, чи не все одно? Для мене важлива тільки їхня любов - не тому, щоб вона розчулила, вразила, торкнула мене чи змусила задуматися, - ні, вона нагадала мені про один мисливський епізод часів моєї юності, де мені явилася Любов, як першим християнам являвся на небі хрест.


Я народився з усіма інстинктами і почуттями первісної людини, згодом приборканими вихованням і розумом. Полювання я люблю пристрасно, і при вигляді закривавленої птиці, крові на пір'ї і в мене на руках я втрачаю владу над собою.

 

Того року, до кінця осені, раптово настали холоди, і один з моїх кузенів, Карл де Ровіль, запросив мене до себе постріляти на світанку качок на болотах.

 

 
Полювання під час війни
( 10 Votes )
Написав Андрій ЩАННІКОВ Переглядів - 4262   
Понеділок, 25 липня 2011 17:46
вовкиБіля середини Великої Вітчизняної війни фронт вигнав зі звичних місць проживання десятки вовків. Добралися вони і до нашого села. Хижаки розплодилися в небувалих кількостях - вони були всюди: ворог у сірих шинелях напав на нашу країну, а ворог в сірих шкурах окупував нашу округу.
Взимку вдень вовки переховувалися на краю лісу у великому яру під назвою Кам'яний Лом, внизу якого протікав невеликий струмок, що ніколи не замерзав. А ночами безроздільно господарювали, нещадно загризаючи домашню і колгоспну худобу і тягаючи собак прямо з подвір'їв. З настанням темряви не було навіть і мови про вільне пересування по вулицях села. Вовки встановили свою «комендантську годину».
 
Сірий Лютий
( 10 Votes )
Написав - Мухтар Ауезов , переклад - Сергій Копилець Переглядів - 3800   
Понеділок, 27 червня 2011 12:02

СІРИЙ ЛЮТИЙВеликий яр поблизу Чорного пагорба безлюдний, але добре відомий пастухам навколишніх аулів. З цього яру часто приходить біда.

 

Чорний пагорб, неначе хутряною шапкою, покритий низькими чагарями караганника й таволги. Верхівки караганника блідо, ніжно зеленіють – на них проклюнулися бруньки. Яр ущерть заріс шипшиною. Під її колючим пишним килимом сховалися вовчі нори.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 6 з 16
Powered by HuntingUkraine.com