Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Статті


На полюванні з гончаками - перша лисиця
( 12 Votes )
Написав slavamaz Переглядів - 3628   
Субота, 20 листопада 2010 11:28

На полюванні з гончаками - перша лисицяНа вулиці засигналило taxi. Схопивши сумку я вийшов з хати, кинув погляд на подвір”я і сів до машини. Мотор тихенько буркнув і автівка повезла мене на ж/д вокзал. Поїзд вже стояв на колії. Привітна провідниця перевірила квиток і ось нарешті я в своєму купе. Ловлю в кадр перон рідного міста і вкладаюся на полиці.

Легкий поштовх составу і локомотив, потужною силою, потяг купу заліза вперед. Вперед до нових угідь, до нових вражень, за якими так скучило моє мисливське серце. Вже пару років я мріяв попасти на полювання з гончаками і нарешті мої мрії мають здійснитися. Ужгород проводжав мене приємною осінньою погодою, на диво теплою, як на листопад місяць. Попереду Столиця, де я мав зустрітися з Доком та Федором. Саме Федя (Hunter.ua) люб”язно запросив мене до себе в гості на це чаруюче полювання з руськими гончими.

 
Шерхан. Тазині історії
( 11 Votes )
Написав Копилець Сергій Переглядів - 3238   
Понеділок, 15 листопада 2010 09:44

Шерхан - тазиШерхана назвали так за його незвичайне забарвлення. Від рудої з білими грудьми суки і чорного пса несподівано народився чубарий (тигровий) песик. Ні я, та й ні хто з моїх знайомих мисливців, таких тази раніше не бачив. Пізніше, зі слів старих аксакалів, я узнав, що колись у Джунгарському Ала-Тау такі тази траплялися, хоча й не часто. Ще й у записках Модеста Богданова згодом прочитав про наявність чубарого забарвлення у казахських хортів у ХІХ столітті. А тоді, тигрове тазеня в усіх викликало подив. Ім'я саме пристало до малого, «не мудрствуя лукаво», його назвали як і тигра з відомої казки Р. Кіплінга.

 
Зірка. Тазині історії
( 3 Votes )
Написав Копилець Сергій Переглядів - 2647   
Вівторок, 14 вересня 2010 11:00

ЗіркаПісля трьох тижнів безперервних дощів, туманів, безпросвітного сірого неба, коли здавалося, що земля пересичена вологою от-от попливе по гірських схилах, нарешті настав ясний сонячний, з легким морозцем, ранок. Маукен, на прізвисько "Мауглі", прокинувся від життєрадісного ржання, мукання та мекання, що лунало з двору. З насолодою потягнувся, глянув у вікно, де проглядало ясною лазур'ю безхмарне небо, і досить жваво для своєї огрядної статури піднявся й вийшов з хати. Край сонця з'явився з-за обрію і позолотив навколишній світ - вкриту памороззю землю, брунатні скелі, потічок у долині, спини худоби біля якої вже поралися мати з сестрою. Переможно загорлав півень, що увесь аж палав червоним пір'ям під сонячними променями.
Світ прокидався після затяжної осінньої негоди.

 
Чиновник з рушницею
( 0 Votes )
Написав Ісаєв Влад Переглядів - 2739   
Четвер, 16 вересня 2010 21:11

Полювання — улюблене заняття чиновників. Про це всі знають. Вважають, що саме на полюванні, а не в чиновницьких кабінетах, вирішуються серйозні справи. Мода на полювання настільки міцно вкорінилась у свідомості людей, що кожен новопризначений чиновник вважає своїм святим обов’язком в першу чергу придбати мисливську зброю та поїхати на полювання. Не виняток і наші керівники.

 
Ак-Сункар. Тазині Історії
( 3 Votes )
Написав Копилець Сергій Переглядів - 3078   
Середа, 08 вересня 2010 12:16

Уперше я побачив тази років у шість. Принаймні, точно пам'ятаю, що до школи ще не ходив. Жив я тоді в дідуся й бабусі в селищі Бурундай, що лежало в двадцяти кілометрах від Алма-Ати у підніжжя величних Тянь-Шаньських гір. Дід працював головбухом на цукровому заводі, що на той час посідав перше місце за потужністю в Казахстані, бабуся поралась по господарству, а батьки доручили моє виховання їм через свій невлаштований побут та маленького братика і мешкали десь дуже далеко.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 7 з 15
Powered by HuntingUkraine.com