Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Статті


Ак-Сункар. Тазині Історії
( 3 Votes )
Написав Копилець Сергій Переглядів - 3116   
Середа, 08 вересня 2010 12:16

Уперше я побачив тази років у шість. Принаймні, точно пам'ятаю, що до школи ще не ходив. Жив я тоді в дідуся й бабусі в селищі Бурундай, що лежало в двадцяти кілометрах від Алма-Ати у підніжжя величних Тянь-Шаньських гір. Дід працював головбухом на цукровому заводі, що на той час посідав перше місце за потужністю в Казахстані, бабуся поралась по господарству, а батьки доручили моє виховання їм через свій невлаштований побут та маленького братика і мешкали десь дуже далеко.

 
Фестини Діани aбо "Як полювати правильно"
( 5 Votes )
Написав Анна НОВИК, ПОСТУП Переглядів - 7016   
Вівторок, 17 серпня 2010 15:26

«Полювання… не якась там легковажна дурничка, не дрібничка, а дуже й дуже поважна справа»
(Остап Вишня)

Діана — римська богиня рослинності. В римській міфології Діана також була богинею природи та полювання. Цю богиню вважали одухотворенням місяця. Мисливці збираючись на полювання закликали богиню всіляко сприяти їм, приносили до храмів Діани щедрі жертви. Після вдалого полювання древні римляни влаштовували на її честь пишні бенкети, піснями та танцями прославляючи прихильність покровительки мисливців. На цих вихідних Діана завітала й до Львова. Точніше буде сказати, що в рамках міжнародного фестивалю мисливців та любителів природи «Фестини Діани» до Львова завітав цілий колектив польських діан. В Шевченківському гаї так само пишними бенкетами та гучними піснями приносили подяку римській богині полювання, мисливці з різних країн.

 
Первісні мисливці змінили клімат...
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3970   
Субота, 24 липня 2010 18:49

Первісні мисливці змінили кліматЯк повідомляється в науковій статті в журналі Geophysical Research Letters, потепління на планеті стало одним із наслідків зникнення мамонтів, і якщо їх дійсно винищили первісні мисливці, то це означає, що людство ще на зорі свого існування могло провокувати глобальні кліматичні зміни.

У ті часи, коли значна популяція мамонтів мешкала на півночі, ці найбільші сухопутні тварини працювали як "газонокосарки", постійно знищуючи паростки берези у тундрі і зберігаючи степовий характер ландшафту. Після зникнення мамонтів береза почала поширюватися на півночі, і хоча це була карликова береза висотою не більше двох метрів, вона закривала траву.

 
Феєрія ловецтва
( 10 Votes )
Написав Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ’ЯК Переглядів - 7420   
П'ятниця, 13 серпня 2010 10:53

FestynyDiany ФЕСТИНИ ДІАНИДавньогрецька богиня Діана в усіх індоєвропейських народів вважається покровителькою мисливства. Власне богині мисливства і були присвячені Фестини, які 7 серпня відбулися у Шевченківському гаю Львова. На фестини запросили гостей з України, Росії, Угорщини, Польщі, Білорусі, Литви, Канади, США, Німеччини, Іспанії… Організатори подбали про те, щоб висвітлити проблеми сучасного мисливства та повернути сучасника обличчям до славетної прадавньої історії. Варто лише згадати відомих українських митців-прихильників Діани в Україні: Остапа Вишню, Максима Рильського, Олександра Довженка, Юрія Яновського.

 
Полювання на козулю з підходу
( 16 Votes )
Написав Urban Переглядів - 4983   
Субота, 19 червня 2010 10:58
Полювання з підходуПісля кількох тижнів безперервних дощів в метеопрогнозі намалювали кілька погожих днів. У перший бездощовий день вирішив вибратися на віддавна плановане полювання на самця козулі. На місце полювання прибув ще звечора, однак майже цілу ніч падав дощ, що не додавало оптимізму. Встав о 3.30, дощу вже не було, швидко зібрався і коло 4.15 був уже на краю угідь. Місцевість була порита меліоративними каналами вздовж яких ростуть кущі та молоді дерева, котрі лише там можуть врятуватися від щорічних випалювань. Канали заповнені водою по самі краї, місцями вода вийшла на заплаву і там доводилося брести по кістки у воді.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 8 з 16
Powered by HuntingUkraine.com