Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Статті


Сергій Чистов: Мисливські байки
( 3 Votes )
Написав Людмила ЛЕБЕДИНСЬКА Переглядів - 4906   
Неділя, 17 січня 2010 12:36

Сергій Чистов: Мисливські байкиЗавершився найбільш захопливий сезон полювання - на парнокопитних. Але цікаві спогади та байки про мисливське щастя лише починаються. Майстер таких оповідок - Сергій ЧИСТОВ - головний мисливствознавець Сторожинецького держлісгоспу, до складу якого входить мисливське господарство «Зубровиця». Він буквально закоханий у... дикого кабана. Не дивуйтеся, бо зараз переконаєтесь в інтелекті - саме так! - і дивовижності цієї тварини.

 

 
Мисливство в Галичині в контексті трансформації суспільства
( 3 Votes )
Написав Проців Олег Переглядів - 8244   
Середа, 13 січня 2010 14:35

Мисливство в ГаличиніВ даній статті висвітлено мисливство на території Галичини з XV століття і до нашого часу. Проаналізовано вплив різних суспільно - політичних формацій на мисливство. Висвітлені нормативно-правові акти, які врегульовували мисливство, вплив цивілізаційного розвитку людства на мисливство.

 
Школярі на мисливських стежках
( 2 Votes )
Написав Зіняк П.І. / Брек Г.М. Переглядів - 3921   
Субота, 02 січня 2010 12:50

Село Міжгір'яСело Міжгір'я - перлина карпатського краю. Воно привабливе будь-якої пори року: у білому зимовому вбранні, в зелених шатах літа, у весняному та золотавому осінньому уборах. Усе тут наповнене життям - голосами птахів, шелестом листя і трав, дзюркотінням струмків. Кожен куточок Міжгір'я неповторний і прекрасний. Хотілось би щоб природою села могло насолоджуватись ще багато поколінь міжгір'ян та гостей краю. Є і проблеми, що стосується збереження природного середовища, стосунків людини з природою, раціонального природокористування.

 

 
Соціально-економічне значення оренди мисливських угідь в Австро-Угорській імперії на початку ХХ в.
( 6 Votes )
Написав Проців Олег Переглядів - 4459   
Вівторок, 12 січня 2010 00:52

Соціально-економічне значення оренди мисливських угідь Австро-Угорській імперіїВ даній статті висвітлено економічне та соціальне значення оренди права полювання. Висвітлюється політика держави в законодавчому забезпеченні питання надання в оренду права полювання. Розглянуто господарське значення мисливства та здачі в оренду права полювання в частинах Австро-Угорської імперії.

 

 
Мисливський фестиваль: казка наяву
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 5836   
Середа, 14 жовтня 2009 11:11

Leżajsk 2009


Мисливці вважають, що родоначальником усіх нині існуючих фольклорних, театральних, кіно- та інших фестивалів сміливо можна назвати саме мисливські фестивалі, адже ловецтво, на думку тих же мисливців, -- перша справа, завдяки якій людина, власне кажучи, й стала людиною культурною.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 9 з 16
Powered by HuntingUkraine.com