Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Статті


Без вини винний?
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 2562   
Середа, 09 вересня 2009 13:34
Здається, ну яку небезпеку (окрім пташиного грипу звичайно), може становити дика качка для людини? А таки може, ще й яку, адже крижень – завидний трофей і в азарті іноді мисливець натискає на спусковий гачок рушниці не думаючи про наслідки. Хоча, ніде правди діти, звинувачувати у всьому прихильника Діани було б не зовсім справедливо, адже бувають випадки, від яких не застрахований жоден прихильник відпочинку з фузеєю в руках.
 
Таксидермия: от музейных коллекций к искусству
( 10 Votes )
Написав Олексій Жельман Переглядів - 21049   
Понеділок, 31 серпня 2009 14:09
лисиця_сорока_проказа_Н
Автор Н. Проказа

Охотой человек занимается с самой зари своего существования. За это время менялось многое - объекты охоты, ее способы и орудия, а также сама цель, с которой добывались животные, птицы и рыба. Но оставалось неизменным желание удачливого охотника рассказать соплеменникам о своих охотничьих успехах. Доказательством к его рассказам могли служить части добытых животных, по которым можно судить о виде животного и что немаловажно о его размерах. В ранние периоды в ход шли шкуры, черепа, клыки, когти, рога, перья и т.п. Из них изготавливали одежду, головные уборы, амулеты, ожерелья, оружие, украшали ими жилища. Чем цивилизование становился человек, тем более высокого качества обработку проходили его трофеи. И сейчас, когда охотой мы занимаемся не ради пропитания, на первый план выходит его величество трофей. Но для превращения добычи в трофей она должна пройти через руки таксидермиста.

 
Мисливські господарства – повернення до панства?
( 2 Votes )
Написав Editor Переглядів - 5378   
Четвер, 30 липня 2009 10:49
Мисливські господарства повернення до панстваПісля загибелі селянина з Кіровоградщини Валерія Олійника на мисливських угіддях тепер вже екс-депутата Віктора Лозінського Генпрокуратура за дорученням президента Віктора Ющенка почала перевіряти всі мисливські господарства Голованівського району. Прокурори досліджують законність процедури отримання статусу мисливського угіддя.
 
З благими намірами - пекло!
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 2282   
Вівторок, 11 серпня 2009 12:25

створення транскордонних переходівЗагальносвітова практика збереження та примноження дичини вже давно довела, що чисельність диких тварин збільшується лише завдяки мисливським організаціям, оскільки лише вони вкладають у цю справу реальні гроші та свою працю, на відміну від галасливих псевдозахисників природи, які уміють лише патякати про свою любов до братів наших менших.

 

В Україні ж і дотепер високе чиновництво продовжує помилково вважати мисливця - найбільшим ворогом усього живого і за першої ліпшої нагоди ставить палки в колеса вітчизняному ловецтву.

 
ДИКА КАЧКА – НЕ ЗАВЖДИ ХАРЧ НА ВОДІ...
( 13 Votes )
Написав Editor Переглядів - 14176   
Четвер, 30 липня 2009 10:35
качкиБУКОВИНСЬКІ МИСЛИВЦІ НЕ ЛИШЕ ПОЛЮЮТЬ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ, А Й РОЗВОДЯТЬ І ВИПУСКАЮТЬ ЇЇ В ПРИРОДУ
 
 

Кажуть, хто не тримав у руках мисливської рушниці, той не зазнавав жодних перемог у житті. Бо що то за кайф мандрувати цілісінький день болотами і повертатись "без ніг" додому з впольованою дичиною в рюкзаку - знає тільки мисливець. Ці, на перший погляд, дивні люди у камуфляжній формі ніколи не кажуть, що вбили, приміром, качку. За мисливським законом дичину не вбивають, а добувають. Утім, є серед них такі, які на диких птахів дивляться не як на харч на воді. Без пуху і без пера обходяться ті, хто оберігає нашу природу.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 10 з 16
Powered by HuntingUkraine.com