Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Зброя
Добре слово про Манліхер
( 6 Votes )
Написав Ярослав Радевич Переглядів - 5651   
Четвер, 25 червня 2015 10:08

Steyr-MannlicherПовертаючись у давні традиції зброярства 14–го століття зустрінемо відоме ім'я Верндля, молодого відомого і талановитого зброяра Австрії, засновника в 1864р. фірми та нових іновацій в зброярстві. Йосиф Верндль разом із зброярем Карлом Голубом розробили відому казнозарядну гвинтівку, яка з 1867р. входить на озброєння австрійської армії і перебувала до кінця першої світової війни. Пізніше два відомі зброярі Фердінанд Манліхер та Отто Шинауер розробили на цьому заводі відому гвинтівку «Манліхер» - ікону зброярства минулого століття. В цей час вся зброярська справа Австрії займала провідне місце в світі, а зброярські заводи Австрії озброювали армії понад 20 країн світу. 

 
Хижа грація мисливських... кулеметів
( 10 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 6477   
П'ятниця, 08 травня 2015 09:03

Хижа грація мисливських кулеметівМисливські смаки щодо зброї, як відомо, дуже різноманітні. Хтось надає перевагу класиці, комусь подобаються надсучасні, майже космічні бластери, а дехто лишається прихильником легендарних, перевірених багатьма війнами мілітарних зразків, перероблених у мисливські. І якщо стосовно гвинтівок та автоматів така цивільна модернізація стала вже досить звичною, то розширення спектру мисливських кулеметів нині викликає непідробний інтерес у любителів запаху пороху.

 
Все про приклади
( 16 Votes )
Написав Ярослав Радевич Переглядів - 12119   
Середа, 24 грудня 2014 10:24

ЗброяУ давнину приклади до зброї майже нічим не різнилися. Вони служили хіба для фіксації зброї до плеча. На сьогодні маємо зовсім іншу картину. Йдеться про дуже широкий вибір прикладів як за формою, так і за матеріалом. Цей великий діапазон створився в результаті тривалого теоретичного і практичного пошуків альтернативи. Отже, які приклади кращі за формою, матеріалом і призначенням? Спробуємо в цьому розібратися.

 
Перереєстрація зброї - знущання над мисливцями!
( 15 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 8537   
Середа, 02 квітня 2014 09:47

Канув в лету сумнозвісний пережиток Радянського Союзу – обов'язковий державний техогляд особистого легкового транспорту, але в Україні є ще чимало інших способів безсовісного пограбування та приниження добропорядних громадян. Один з найбільш обурливих – перереєстрація мисливської вогнепальної зброї що три роки.Найбільше впадає в око те, що об'єктивної необхідності в ній немає взагалі, а отже прийшов час назвати речі своїми іменами і , як то кажуть, розставити крапки над «і» .

 
Гладкостволка, як останній аргумент
( 33 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 38176   
Середа, 26 вересня 2012 16:23

ЗброяДовгі роки в нашій країні гладкоствольна зброя використовувалася виключно для потреб полювання і спортивної стрільби. Офіційний статус зброї самооборони за дробовиком був визнаний лише декілька років тому. І хоча статистика використання в цьому амплуа відносно невелика, не викликає сумніву, що гладкоствольна рушниця - грізна зброя самооборони.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 3

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com