Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Зброя
Benelli MR1
( 34 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 9528   
П'ятниця, 30 липня 2010 23:00

Benelli MR1Потреба мати зброю військового зразка або призначення може виявлятися на рівні колекціонування, коли виникає бажання володіти моделлю, що відрізняється особливими технічними характеристиками, або ж прагнення придбати рушницю, яку можна було б постійно використовувати в різних ситуаціях: для спортивної стрільби, з метою індивідуального захисту, для полювання на дрібну дичину. Всіма цими можливостями володіє зброя, що розробляється, для збройних сил і для любителів спортивної стрільби та полювання.


Компанія Benelli пропонує новий напівавтоматичний карабін, призначений виключно для цивільного застосування та використання загонами поліції. Метою створення зброї було прагнення з'єднати воєдино переваги військових і цивільних моделей. Так з'явилася на світ MR1, модель самозарядної рушниці, що вмістила в себе всі кращі характеристики агресивності, універсальності і надійності, характерні для філософії Benelli.

------

Каждый хто хочет обновить или накласть новую штукатурку стыкается с вечной проблемой качества, скорости и общей стоимости. Там где все делается вручную эти понятия практически не могут стоять рядом. Выход есть - машинная штукатурка. Это новая технология которая стает все популярней во всем мире, ведь обеспечивает отличное качество при приемлемой цене и высокой скорости работ. Все детали можно узнать здесь -  машинная штукатурка киев цена.

------

 
Benelli Vinci
( 29 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 11082   
П'ятниця, 30 липня 2010 16:04

VinciПостійно створювати щось нове, часом навіть революційне - одна з визначальних рис компанії Benelli. Однак, рушниця Vinci знаменує собою щось більше: у ній втілена абсолютно нова і оригінальна концепція самозарядної мисливської рушниці.

Як відомо, форма залежить від змісту, тому естетика Vinci також революційна. Яскраво індивідуальні контури цієї рушниці зовсім не схожі на звичні нам форми. Вони визначаються не тільки особливостями конструкції, але й прагненням до максимально можливої функціональності, простоти й ергономічності.

 
Браунинг Акера, Блазер Р93, Гейм СР30, что для чего
( 20 Votes )
Написав Юрий Голуб Переглядів - 20841   
Субота, 13 лютого 2010 13:15

охотничьих карабинах Блазер Р93, Гейм СР30 и Браунинг Акера

В данной статье изложены результаты системного анализа материалов об охотничьих карабинах Блазер Р93, Гейм СР30 и Браунинг Акера.

 

 
Покажи мені свою зброю, а я скажу тобі ким ти є - догляд за мисливською зброєю
( 15 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10311   
Вівторок, 03 листопада 2009 14:11

догляд за мисливською зброєюСучасна зброя є відносно стійкою по відношенні до шкідливого впливу зовнішніх чинників. Це досягається завдяки використинні при виробництві відповідної сталі, із підвищеною стійкістю на корозію, а вже в трохи дешевшій зброї також через покривання внутрішнього каналу твердим хромуванням. Тонкий, добре накладений шар хрому стійкий на атмосферну корозію, за умови, що знаходиться в ідеальному стані.

 

 
Rizzini Premier
( 24 Votes )
Написав Андрей УГАРОВ Переглядів - 18910   
Неділя, 01 лютого 2009 18:47

 

rizzini premier

На страницах журнала было много публикаций, посвященных новым моделям охотничьих ружей и ружей для спортивно-охотничьей стрельбы (спортинга), но практически не затрагивалась тема оружия для олимпийских дисциплин, за исключением, пожалуй, ружей Perazzi. Это досадное упущение, тем более в олимпийский год, и оно должно быть устранено

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 3

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com