Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Поплавчанка
Мій спосіб ловлі карася весною
( 0 Votes )
Написав Антон Дністровський Переглядів - 3685   
Четвер, 19 травня 2016 15:10

Ловля карасяНа весні для ловлі карася потрібно вибирати мілководні ділянки біля берега з багатою водною рослинністю. Бажано, щоб день був теплим, сонячним. Приїжджати рано зовсім необов'язково. Оптимальний час для ловлі таким способом зазвичай між 11 і 15 годинами, коли мілководдя грунтовно прогрівається. До місця ловлі пробираємося дуже тихо, виглядаючи невелике "віконце" серед рослинності. Карась часто стоїть на дуже мілких місцях, так що його можна розгледіти неозброєним оком навіть здалеку.

 
Чутливість - найбільша перевага поплавкового оснащення
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2824   
Субота, 23 квітня 2016 09:55

ПоплавокНі при якому іншому методі оснащення не буває таким тонким, а сигналізатор клювання таким чуйним, як при поплавковій ловлі з фіксованим поплавком. Чутливі поплавці і крихітні грузила необхідно ретельно узгоджувати один з одним, оскільки антена повинна відзначати найнезначніші дотики до приманки.

 
Ловля окуня на поплавчанку ранньою весною
( 2 Votes )
Написав Олексій Мурашко Переглядів - 3162   
Середа, 06 травня 2015 13:54

Ловля окуня на поплавчанку ранньою весноюВесняна рибалка зовсім не означає одну лише ловлю білої риби. Для мене, це наприклад, полювання за окунем. Ловля окуня дозволяє здорово урізноманітнити весняну рибалку і бути з рибою навіть у ті моменти, коли весняне тепло змінює негода, внаслідок чого біла риба відмовляється клювати.

 
Ловля крупної річкової густери
( 0 Votes )
Написав Анатолій Маілков Переглядів - 3047   
Четвер, 28 серпня 2014 00:00

ГустераЗазвичай густеру рідко ловлять спеціально. Виною тому її невеликі розміри, в чому вона, наприклад, сильно поступається лящеві. Однак, якщо вже порівнювати густеру з лящем, то вона значно перевершує останнього за кулінарними достоїнствами, оскільки її м'ясо більш жирне і ніжне. Особливо хороша густера в в'яленому і копченому вигляді. Тому нехтувати нею не варто, тим більше, що густера, може бути достойним трофеєм, оскільки у великих річках з швидкою течією вага цієї риби часто перевищує кілограм, а на гачку вона сильніша і впертіша ляща, язя і головня того ж розміру. 

 
З поплавчанкою на початок сезону відкритої води
( 1 Vote )
Написав Артем Негласний Переглядів - 2249   
Четвер, 27 лютого 2014 10:26

Ловля риби на весні поплавочною вудкоюВесняна ловля риби на поплавочну вудку дуже цікава. При грамотно обраному місці і хорошій прикормці клювань трапляється за рибалку декілька сотень, зловити можна теж досить багато. Але це якщо рахувати по хвостах, бо вага спійманих рибок, як правило, дуже невелика. Кулінарну цінність для мене представляє лише велика верхівка, а це не більше 20-30 відсотків всього улову, іноді й менше. Інша риба відразу ж відпускається, домашнього кота я традиційно годую "Віскасом".

 
Порівняльний аналіз ефективності поплавочних методів ловлі риби
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2774   
Середа, 30 жовтня 2013 15:31

Порівняння ефективності поплавкових методів ловліІ в спорті і на любительській риболовлі ловля відбувається в самих різних умовах. Залежно від вітру, глибини водойми, наявності течії, виду та розміру риби - ефективність того чи іншого способу поплавкової ловлі змінюється. І іноді змінюється настільки значно, що може взагалі виникнути питання про доцільність застосування даного способу ловлі риби.


Порівняння 1: контроль над насадкою, або управління снастю


Ефективність контролю в першу чергу пов'язана з довжиноюжилки, вимірюваної від кінчика вудилища до поплавця. Поза всякою конкуренцією тут "штекер". Контроль над насадкою тут практично повний, можна утримувати її на одному місці навіть на сильній течії, можна здійснювати проводку в будь-якому напрямку, під будь-яким кутом.

 
Тонкощі ловлі осіннього карася: снасть і оснащення
( 3 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3807   
Середа, 16 жовтня 2013 20:40

Оснащення для ловлі карася восени

Клювання карася восени вкрай обережне, майже непомітне, що вимагає певних снастей. Якщо ловимо з берега, то знадобляться легке вудилище з вуглепластика, безінерційна котушка з жилкою діаметром 0,14-0,2 мм. Головне щоб можна було легко закинути оснастку на 20-30 м, з тим щоб дістатися до робочої глибини. Але найважливіший елемент всієї снасті - чутливий поплавець і його правильна огрузка. Я використовуються саморобні поплавки з бальзи або пінопласту наступної конструкції (мал. 1).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com