Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Поплавчанка
Особливості ловлі червонопірки по відкритій воді
( 3 Votes )
Написав А.І. Антонов Переглядів - 3483   
П'ятниця, 03 травня 2013 10:50

ЧервонопіркаСнасть для ловлі червонопірки

Самою універсальною снастю для ловлі червонопірки вважається поплавкова вудка. На сучасному етапі це телескопічне вуглепластикове вудлище довжиною 5-6 метрів без пропускних кілець і котушки, оснащене малопомітною жилкою 0,1-0,12 мм, повідцем 0,06-0,1 мм, грузилом-дробинкою, гострим гачком № 14-16 і маленьким поплавком.Деякі рибалки рекомендують ловити червонопірку без поплавця, замінивши гачок і грузило звичайною блешнею. Вони пояснюють це тим, що ловля червонопірки на мормишку більш здобутлива, ніж поплавковою вудкою.

 
Прийоми успішної риболовлі
( 10 Votes )
Написав Mark Переглядів - 5874   
Четвер, 19 липня 2012 16:53

Успішна риболовляВлітку у водоймищах достаток всякого корму, риба сита і вибагливо ставиться до приманок що їй пропонують рибалки.

Для успішної ловлі риби в цей час потрібні не тільки хороші снасті, різні ласі наживки, відмінне знання водойми, звичок риб та володіння технікою ловлі. Необхідна і активізація самого процесу ловлі, яка як важлива складова входить в арсенал так званих рибальських секретів. Для активного вудіння перед зборами на риболовлю потрібно вирішити, де краще ловити, яким способом, яку рибу, на яку приманку. Лише склавши план ловлі, можна розпочати збори.

 
Літня ловля ляща в стоячій воді поплавковою вудкою: наживки, снасті та техніка
( 5 Votes )
Написав Mark Переглядів - 5575   
Четвер, 12 липня 2012 13:48

Ловля ляща вліткуПродовжуємо розглядати особливості ловлі ляща влітку в стоячій водоймі. Нагадаємо, що в попередній статті ми розглянули відмінності від традиційної ловлі ляща в річці чи з човна, та звернули увагу на те якою має бути підгодівля для літньої ловлі ляща на поплавочну вудку.

Наживки та насадки для ловлі ляща

Наживок для літньої ловлі ляща досить багато: звичайний черв'як, мотиль, опариш, розпарені зерна перловки, пшениці, кукурудзи, гороху, геркулес, тісто, манна бовтанка та інше. Я віддаю перевагу при ловлі в стоячій воді «бутерброду» з мотиля з опаришем і манної бовтанки, приготовленої з різними ароматизаторами: ваніліном, корицею, фруктовими есенціями. Манна бовтанка в травні - серпні, з моєї точки зору, навіть більш ефективна - від насадженої на гачок грудочки манки у воді постійно відділяються і падають вниз набряклі крупинки, а навколо висить каламутна хмарка, так що насадка з бовтанки являє собою ще і щось на зразок міні - прикормки.

 
Літня ловля ляща в стоячій воді поплавковою вудкою: особливості та підгодівля
( 3 Votes )
Написав Mark Переглядів - 5006   
Четвер, 12 липня 2012 12:55

Ловля ляща вліткуЛовля ляща здебільшого у рибалок асоціюється з донкою або з з ловлеб з човна поставленого на якір посеред річки чи озера. Проте ляща, і навіть великого, можна цілком успішно ловити на озері або водосховищі звичайною поплавковою вудкою з берега.

 
Розпал літа - пора ловити лина
( 7 Votes )
Написав Ловець Переглядів - 8587   
Понеділок, 02 липня 2012 12:47

ЛинокЛинок - риба літня, але активно ловиться тільки в деяких водоймах. Одним з головних моментів успіху при ловлі лина є правильний вибір місця ловлі і відповідна прикормка. Уловисті місця розташовуються поблизу кромки водної рослинності, особливо поблизу заростей латать, де глибина близько 2 м. При ловлі з берега, такими місцями можна вважати також і прогалини серед рослинності з плавним зниженням дна до глибини не більше 2,5 м. Ні ям, ні бровок лини не люблять.

 
Особливості весняної риболовлі на поплавкову вудочку
( 4 Votes )
Написав Mark Переглядів - 5457   
П'ятниця, 04 травня 2012 12:56

Ловля плотви весноюПоплавочну вудочку вважають найдемократичнішим видом ловлі риби, проте простота цього методу лише вдавана. Весняна риболовля в проводку на поплавочну вудочку, єдину зараз дозволену снасть, дуже непроста. Тут все залежить від типу водойми, від висоти рівня і сили течії. Наприклад, рибалити у верхів'ях проточного ставка потрібно зовсім не так, як на річці. До того ж, багато чого залежить від основного об'єкту ловлі, будь це плотва, підлящик, густера, верхівка, окунь чи якась інша риба.

 
Успіх на риболовлі залежить від поплавка
( 9 Votes )
Написав Анонім Переглядів - 4178   
Вівторок, 25 жовтня 2011 16:42

ПоплавкиПоплавок використовується для розміщення і утримування наживки на потрібній віддалі і  глибині в місці ловлі. Щодо глибин то їх умовно можна поділити на такі: під поверхнею, в  середній товщі води, над дном і на самому дні.  Поплавок також сигналізує нам про момент клювання, і вказує на час коли потрібно підсікати. Кожен поплавець у воді створює певний опір, що пригальмовує момент підсікання риби.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com