Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Поплавчанка
Правильна оснастка поплавцевої вудочки
( 19 Votes )
Написав газета "Клює" Переглядів - 5045   
Понеділок, 07 грудня 2009 13:45

Сьогодні в будь-якому магазині риболовецьких товарів на прилавках лежать десятки поплавців найрізноманітнішої форми і вантажопідйомності. У журналах і газетах публікуються численні статті про оснащення поплавочних вудок в залежності від місця і способу ловлі. Але багато рибалок продовжують ловити по-старому: купують будь-який поплавець, що придивився їм, і завантажують його до "ватерлінії". Більш "сучасні рибалки" ближче до гачка ставлять додатковий тягарець - так званий підпасок. Але результати ловлі в тих і інших рибалок, у принципі, однакові, і дуже часто - незадовільні.

 
Матчева ловля, або дальний закид поплавка
( 13 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8575   
П'ятниця, 03 липня 2009 09:26

matchfishing

Попри те, що тема матчевої ловлі, здавалось би, широко висвітлена в тематичній пресі та на різноманітних інтернет-ресурсах, все ж питань в цій галузі не меншає. Якою повинна бути вудка? Яка жилка? Який поплавок? Як змонтувати комплект? Ми вирішили написати статтю, де б в короткій та доступній формі дати відповіді на ці та інші питання. Матчева ловля стає неперевершеною завдяки результативності не тільки навесні, коли рибалці дозволено користуватися лише одною «поплавчанкою» з одним гачком, але й відкриває неабиякі можливості під час всього сезону «відкритої води». Технічно матчева ловля не є легкою. Аби засвоїти техніку, потрібен час, та все ж мета виправдовує засоби, адже мова йде про ловлю дуже великої риби і тої, яка до берега близько не підходить. Ми опишемо типову матчеву ловлю без додаткових покращень та модифікацій.

 
Риболовні снасті для початківця
( 33 Votes )
Написав Влад Якушев Переглядів - 25242   
Понеділок, 20 квітня 2009 09:14

Риболовні снасті для початківцяНу от, ви і готові відправитись на рибалку. Наразі ви ще не розумієте що вас чекає. Ви навіть не знаєте, чи потрібно вам це, але ви чоловік, а чоловіки завжди їздять на рибалку, отже і ви вирішили спробувати. Може статись, що це буде єдиною вашою поїздкою, оскільки просидівши на березі озера чи річки весь вологий, холодний ранок і не зловивши жодної рибини, ви так і не зрозумієте, чому цей процес так захоплює мільйони людей в цілому світі, а, можливо і ви приєднаєтесь до цієї багатомільйонної армії, ставши фанатичним прихильником рибної ловлі. Не можна дізнатись яким буде результат, на спробувавши все самому. Але з чого почати, якщо ви не маєте про рибалку найменшої уяви? 

 

 
 
Проводка в холодной воде
( 12 Votes )
Написав Андрей Яншевский Переглядів - 5093   
Четвер, 20 листопада 2008 23:27

Эффективная проводкаПод проводкой в поплавочной ловле в современной трактовке принято понимать любое движение оснастки и, соответственно, приманки. Проводка может происходить как без помощи рыболова, под действием течения и ветра, так и благодаря манипуляциям рыболова со снастью.

Приманка должна двигаться как можно естественнее и привлекательнее для того, чтобы вызвать интерес и хватку рыбы. Понурый вид беспомощно висящего на крючке червяка может заинтересовать разве только читателя, рассматривающего карикатуры, но никак не рыбу в воде. И это всегда нужно иметь в виду.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 4 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com