Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Поплавчанка
Тонкощі ловлі осіннього карася: місце ловлі, прикормка, наживка
( 10 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7236   
Середа, 16 жовтня 2013 20:01
Ловля карася восениПерш ніж відправлятися на рибалку, потрібно чітко для себе визначити де у нас є шанси на успіх. А їх, у цей період, майже не буває на невеликих мілководних озерах і кар'єрах. Вода тут швидко остигає, і карась негайно заривається в мул на дні до майбутньої весни.
 
Втім, і рибу в таких водоймах важко назвати карасем. Зазвичай це недомірки, розміром з п'ятак. Нас же цікавить карась в 200-300 г і більше, виважуючи якого відчуваєш приємний опір і боротьбу.
 
Поплавок в різних умовах
( 7 Votes )
Написав Володимир Тарханов Переглядів - 4019   
Неділя, 01 вересня 2013 18:38

Поплавок в різних умовахЛовля на поплавкову снасть в замкнутих водоймах зі стоячою водою і на річковій течії має свої особливості, які повинен враховувати рибалка, вирушаючи в черговий раз на риболовлю.Сучасні вуглепластикові махові вудлища виготовляються, як правило, в телескопічному варіанті. Крім того, що вони вимагають до себе дбайливого ставлення та дотримання заходів безпеки при ловлі в грозу , не менш важливим є питання надійного кріплення оснащення до такого вудилища . Слід сказати, що вибір того чи іншого способу кріплення насамперед залежить від конструкції верхнього коліна : цільного, комбінованого чи пустотілого .

 
Ловля окуня на поплавочну вудочку
( 1 Vote )
Написав Андрій Яншевский Переглядів - 2848   
Понеділок, 12 серпня 2013 14:46

Ловля окуня на поплавчанкуЗловити кілька окунів на хробака на звичайну поплавочну вудку вдається майже завжди, але для того щоб дійсно половити окунів ефективно і майже незалежно від погоди і пори року, потрібен інший підхід. Сьогодні ми зупинимося на ловлі, коли окунь з тих чи інших причин не збирається кидатися на хробака. 

 
Ловля щуки влітку на мертву рибку серед водяної рослинності
( 3 Votes )
Написав Пітер Бергер Переглядів - 3733   
Понеділок, 05 серпня 2013 09:14

Ловля щуки на мертву рибкуКоли влітку, рибалки приходять до водойми, щоб зловити щуку, часто їх зустрічає не надто приємний сюрприз. Водойма, в якій на початку сезону ефективно ловилася щука як на спінінг так і на жиця, тепер настільки заросла, що практично унеможливлює рибалку, рибалкам залишається лише відпочинок на природі.

 

Для спінінгістів існує вихід, можна спробувати спокусити хижака поверхневими приманками (наприклад попперами), а любителі інших методів ловлі риби практично безпорадні. Чи так це насправді?

 
Ловля язя на поплавкову вудку
( 2 Votes )
Написав А. Яншевскій Переглядів - 3022   
Четвер, 27 червня 2013 12:15

Ловля язя на поплавкову вудкуУ середині літа настає період полювання за язем. Спінінгісти це добре знають і вже зараз багато з них спеціально присвячують себе ловлі цієї, загалом-то непростої риби. Але і для поплавочників спеціальна ловля цієї риби досить складна і цікава, особливо якщо метою є піймання великого екземпляра. Ловля цієї риби досить специфічна і має свої особливості, незважаючи на те, що язі періодично трапляються під час ловлі плотви або ляща.


Насправді, язя в наших водоймах дуже багато і той факт, що він достатньо рідко попадається на вудку, я пояснюю виключно тим, що рибалки не настроюються на його спеціальну ловлю. Вважається, що ловити великих в'язів доцільно тільки під час їх весняного ходу, коли вони після плотви йдуть промиватися в річки. Це не так, просто потрібно знайти місце стоянки язя, і тоді вже цілеспрямовано їх ловити протягом усього літа. Саме пошук місця і підбір приманки і складають труднощі в його ловлі.

 
Ловля язя на Десні
( 2 Votes )
Написав Євген Гридько Переглядів - 3955   
Середа, 26 червня 2013 10:19

Ловля язя на ДесніЯзь. «Риба моєї мрії» - скаже один. «А що його ловити» - скаже інший?

Моя розповідь буде стосуватися суто ловлі язя на Десні, але цілком ймовірно, що наведені нижче поради будуть актуальні на більшості середніх річок України та середньої смуги Росії.

 
Точне визначення глибини - складова успіху вдалої рибалки
( 1 Vote )
Написав Ярослав ФРАКУН Переглядів - 3532   
Середа, 15 травня 2013 09:00

Ранкова риболовляДля успішної ловлі риби на поплавкову снасть необхідно дуже точно встановлювати глибину. Гачок повинен креслити по дну лінію, але не волочитися по ньому і не йти вище. Це аксіома для вдалої ловлі ляща в проводку! Мало хто з рибалок буде сперечатись з цим твердженням. Але виникає питання - як підібрати глибину спуску, особливо в абсолютно новому і незнайомому місці?

 

 Можна підглянути приблизну глибину у сусіда. Але врахуйте, що це не завжди допоможе, тому що сусід може ловити "в півводи" або бути "туристом", чи новачком які і не підозрюють про те, що взагалі потрібно встановлювати яку-небудь глибину. Ще треба врахувати рельєф дна, зробити поправки на ямки і т.д.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com