Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Спінінг
Оновлені спінінги Favorite Blue Bird
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2615   
Понеділок, 05 липня 2021 10:59

Favorite Blue BirdFavorite Blue Bird - по справжньому якісні інструменти, хвала про які вже давно пішла в маси. І навряд чи любителі спінінгової ловлі не чули про ці вудочки. В 2020р. ці вудочки пройшли маштабне оновлення, і слід сказати що нова генерація не «впала в бруд обличчям", виробникам вдалось здивувати і представити сучасний погляд на улюблену для багатьох українських рибалок, і не тільки українських, недорогу лінійку професійних спінінгів. Ці вудилища одні з найпопулярніших, багато років не втрачають своїх позицій, і в більшості випадків, якщо риболов сумнівається, "що і до чого", ми сміливо рекомендуємо один зі спінінгів лінійки Blue Bird, який би найкраще підходив під описані умови ловлі, адже вони пройшли випробування часом, і можуть більше ніж від них очікуєш...

 
Ловля судака навесні
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1227   
Вівторок, 05 лютого 2019 09:40
Ловля судака навесніПочинати ловлю судака спінінгом можна відразу після завершення льодоходу. З усіх хижаків на великій воді саме він активізується першим. Хороше клювання судака починається після того, як температура піднімається до 6 градусів вище нуля. Коли рівень води починає підніматися перед паводком, його активність зростає ще більше, в цей час можна розраховувати на хороший кльов і упіймання відмінних екземплярів.
 
Коливальні блешні знову в тренді!
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1154   
Понеділок, 03 вересня 2018 11:04

Коливальні блешніКоливальні блешні - це одні з найстаріших приманок для ловлі хижака. Ними користуються рибалки по всьому світу, нехтуючи навіть більш сучасними і ефективними приманками.

 
Спінінги Favorite
( 36 Votes )
Написав proanglers Переглядів - 1141   
Субота, 24 лютого 2018 10:20

Спінінги favoriteЦе кілька серій вудилищ спінінгів, що перекривають практично весь діапазон лову хижака, починаючи від ультралайтових серій вудилищ і закінчуючи вудлищами під важкі приманки. Українська фірма Favorite розміщує свої замовлення на сучасних підприємствах, які займаються виготовленням спінінгових бланків та повним складанням вудилищ і потім, по цією торговою маркою спінінги поставляються на ринок риболовного оснащення.

 
Кілька слів про поппер для новачків
( 1 Vote )
Написав Lusik Переглядів - 1935   
П'ятниця, 13 жовтня 2017 16:23

Ловля на поппериПоппер - це різновид воблера з нульовим заглибленням. Таким чином дана приманка є поверхневою. У поппера відсутня лопатка, якою оснащені більшість воблерів для ловлі під водою, але є вибірка в передній частині, за допомогою якої приманка і видає привабливі булькаючі звуки.

Яку рибу ловить поппер?

На поппер попадається практично будь-яка хижа риба яка годується в поверхневих шарах води або влаштовує свої засідки, полюючи за мальком, де проходить прибережна рослинність. До цих хижаків відноситься щука, окунь, головень і жерех. Часто на поппер можна зловити і язя. А ось судак, любитель глибоких ям і холодної води, хай як поппер не булькає - на клювання не спокуситься.

 
Ловля щуки в липні
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2465   
Неділя, 25 червня 2017 12:25

Ловля щуки в липніЛипень - найважчий час для спінінгіста, і ловля щуки не є винятком. В середині літа температура води в водоймах піднімається до критичних позначок, вміст кисню в ній падає, і активність практично всієї риби різко знижується. До того ж в цьому місяці зарості підводної рослинності стають вже густими і високими і сильно ускладнюють проводку приманок спінінгів на багатьох озерах і річках.

 
Особливості весняної ловлі щуки на спінінг
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2111   
Понеділок, 20 березня 2017 12:47

Ловля щуки на спінінг

Починати ловлю щуки на спінінг можна відразу ж після сходу льоду. Перед нерестом і через два-три тижні після його завершення проходить дві хвилі жора цієї хижачки, і це дуже вдалий час для риболовлі. Однак багато спінінгістів уникають виходити на водойми в цей період, оскільки знайти рибу і спокусити її на клювання навесні буває непросто.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 10

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com