Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Спінінг
Спінінги Favorite
( 36 Votes )
Написав proanglers Переглядів - 317   
Субота, 24 лютого 2018 10:20

Спінінги favoriteЦе кілька серій вудилищ спінінгів, що перекривають практично весь діапазон лову хижака, починаючи від ультралайтових серій вудилищ і закінчуючи вудлищами під важкі приманки. Українська фірма Favorite розміщує свої замовлення на сучасних підприємствах, які займаються виготовленням спінінгових бланків та повним складанням вудилищ і потім, по цією торговою маркою спінінги поставляються на ринок риболовного оснащення.

 
Кілька слів про поппер для новачків
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 857   
П'ятниця, 13 жовтня 2017 16:23

Ловля на поппериПоппер - це різновид воблера з нульовим заглибленням. Таким чином дана приманка є поверхневою. У поппера відсутня лопатка, якою оснащені більшість воблерів для ловлі під водою, але є вибірка в передній частині, за допомогою якої приманка і видає привабливі булькаючі звуки.

Яку рибу ловить поппер?

На поппер попадається практично будь-яка хижа риба яка годується в поверхневих шарах води або влаштовує свої засідки, полюючи за мальком, де проходить прибережна рослинність. До цих хижаків відноситься щука, окунь, головень і жерех. Часто на поппер можна зловити і язя. А ось судак, любитель глибоких ям і холодної води, хай як поппер не булькає - на клювання не спокуситься.

 
Ловля щуки в липні
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 982   
Неділя, 25 червня 2017 12:25

Ловля щуки в липніЛипень - найважчий час для спінінгіста, і ловля щуки не є винятком. В середині літа температура води в водоймах піднімається до критичних позначок, вміст кисню в ній падає, і активність практично всієї риби різко знижується. До того ж в цьому місяці зарості підводної рослинності стають вже густими і високими і сильно ускладнюють проводку приманок спінінгів на багатьох озерах і річках.

 
Особливості весняної ловлі щуки на спінінг
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1260   
Понеділок, 20 березня 2017 12:47

Ловля щуки на спінінг

Починати ловлю щуки на спінінг можна відразу ж після сходу льоду. Перед нерестом і через два-три тижні після його завершення проходить дві хвилі жора цієї хижачки, і це дуже вдалий час для риболовлі. Однак багато спінінгістів уникають виходити на водойми в цей період, оскільки знайти рибу і спокусити її на клювання навесні буває непросто.

 
Особливості ловлі на спінінг з стрімкого берега
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 551   
Четвер, 05 січня 2017 07:11

Ловля щуки зі стрімких берегів?Ловля хижака з стрімких берегів водойми справа зовсім не проста, одночасно з цим, саме такі місця дуже полюбляють різного роду водні мешканці, і риба тут обов'язково є, а отже, є і хижа риба. Залишається тільки знайти правильний підхід до її ловлі. Звичайно можна використовувати живцеву вудку і підкидати живця в місце передбачуваної засідки щуки, але не всім рибалкам до вподоби тягати з собою відро з живцями і постійно піклуватися про них змінюючи воду і ховаючи в тінь ...

 
Особливості ловлі окуня на обертальні блешні
( 0 Votes )
Написав via email Переглядів - 784   
Середа, 26 жовтня 2016 16:24

Ловля окуняНа думку багатьох рибалок, блешні є найкращою приманкою для ловлі смугастого хижака. Клює окунь на оберталки починаючи з початку весни і до пізньої осені, але піковою точкою клювання безсумнівно є кінець літа - початок осені. Спробуємо розібратися як же ловити цього хижака на "оберталки".


Перша проблема з якою швидше за все стикається будь-який рибалка - це підбір снасті для певного виду ловлі. Для ловлі на невеликі обертальні блешні доцільно застосовувати лайтові і ультралайтові комплекти снастей. Довжина спінінга буде залежати від місця в якому планується ловля. Чим менше і важкодоступніша водойма, тим менша довжина спінінга вам знадобиться, але тест його повинен знаходитися в межах 1,5-10 грамів. Тільки таким чином ви зможете відчувати бланком гру блешні у воді і підбирати необхідну проводку.

 
Чорний - колір зваблення
( 1 Vote )
Написав Мартін Верле Переглядів - 1042   
Середа, 15 червня 2016 15:55

Чорні блешні MeppsЗробивши ставку виключно на чорне, можна виграти не тільки в рулетку. Мартін Верле частіше залишає яскраві різнокольорові приманки лежати в коробці і замість них використовує чорний твістер, коливальну, або обертальну блешню. І успіх такого вибору підтверджує його правоту.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 10

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com