Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Спінінг
Тонкі відмінності
( 2 Votes )
Написав Штефан Гокель Переглядів - 4622   
П'ятниця, 18 квітня 2014 08:47

Тонкі відмінностіДва досвідчених рибалки ловлять на однакові приманки ідентичного забарвлення, однакові спінінги чи бейткастингові вудилища, закидають у одне і те ж місце і проводять приманки у воді практично паралельно. Але клювання спостерігаються тільки у одного рибалки. Це може виявитися випадковістю, якщо виловлені дві -три риби. Але бувають ситуації, коли протягом риболовлі смикається вершинка тільки одного вудилища. Що за цим ховається, якщо два рибалки, які вміють добре ловити, в деякі дні домагаються таких різних результатів? Від дрібниць часто залежить, буде риболовля успішною чи ні.

 
Весняна ловля судака
( 0 Votes )
Написав Олександр ЗОЛОТАРЬОВ Переглядів - 2043   
Неділя, 02 березня 2014 10:30

Весняна ловля черв'якаЗ настанням перших теплих днів великі річки, звільняються від крижаного покриву. І вже через пару днів після льодоходу на річці розгортається чудове дійство, яке приваблює сотні рибалок - починається жор судака! Весняне підвищення активності судака вже давно перестало бути секретом, рибалки цілими бригадами вибираються до річки і намагаються зловити колючу удачу за хвіст. У таких умовах сильно зростає конкуренція між рибалками - часто на уловистій ямі скупчується до десятка човнів, адже зловити рибу чомусь хочеться всім. Але далеко не всім це вдається: хтось не вгадав з місцем, хтось - з снастю, а деяким не пощастило з приманкою.

 
Фарбування приманок для ловлі риби
( 2 Votes )
Написав rsn.ru Переглядів - 2750   
Четвер, 23 січня 2014 15:07

Плосата приманкаНайпростіша доробка будь-якої штучної приманки - її забарвлення за своїм розсудом. І справа тут навіть не у впевненості в неперевершеності тієї чи іншої розмальовки чи того чи іншого кольору. Після висихання фарби практично будь-якого кольору оновлений воблер, або блешня більше нагадують щуці, або окуневі реальний кормовий об'єкт. Надавати приманкам розмальовку спеціальну, наприклад, під окуня має сенс лише в тому випадку, якщо їх планують застосовувати в досить прозорій воді і при нормальному природному освітленні. Як правило, найкращі результати приносить природна розмальовка щодо великих об'ємних приманок (джеркбейти, воблери з довжиною тіла більше 7 см і частково поролонових (поліуретанових) рибок), які проводять у воді настільки повільно, що хижак має можливість їх розгледіти.

 
Корисний баласт для воблера
( 0 Votes )
Написав rsn.ru Переглядів - 1993   
П'ятниця, 03 січня 2014 11:38

Корисний баласт для воблераІснує кілька способів «змусити» воблер йти глибше. Один з них - зміна кута і форми лопаcті - ми вже розглядали тут. Другий варіант - зробити з плаваючої моделі воблер з нейтральною або негативною плавучостю шляхом збільшення власної маси приманки. У деяких випадках не зайвим буде зробити з суспендера або повільно тонучої моделі відповідно тонучу і швидко тонучу приманку. Заміна штатних гачків на ті, що зроблені з більш товстого дроту, і обмотка цівки гачків дротом з міді або свинцю допомагають приманці швидше «потонути». Потрібно лише пам'ятати, що зі збільшенням площі поверхні трійників воблера (а це неминуче відбувається при подібному тюнингу) підвищується і опір води при проводці доопрацьованої приманки. У підсумку вищеназвані методи загального збільшення маси можуть настільки сильно змінити частоту і амплітуду коливань воблера, що, незважаючи на більш глибоку проводку, він вже не буде для риби настільки помітним подразником, щоб його агресивно атакувати.

 
Як легко і надійно змінити гру і робочу глибину воблера?
( 2 Votes )
Написав rsn.ru Переглядів - 1948   
Понеділок, 30 грудня 2013 15:02

Окуні добре атакують переробленого воблера

У переважній більшості сучасні воблери виготовлені з термопластичних пластмас. Ці матеріали набагато міцніші, ніж деревина бальси і бука, з якої деякі компанії продовжують робити корпуси воблерів. Пластикові моделі не вбирають воду, значно довше зберігають навіть поверхневе забарвлення і не змінюють своєї маси в ході використання. Але цим не вичерпуються переваги воблерів з термопластичних матеріалів. Для зміни глибини занурення і горизонту проводки того чи іншого воблера часто достатньо лише зменшити або збільшити кут нахилу його лопаті. А зробити це з пластиком, який розм'якшується під дією тепла, досить просто. Але як нагріти маленьку носову лопать воблера до температури 150-180 ° С , не пошкодивши при цьому фарбу на його тілі? Прямий вплив відкритого вогню ми виключаємо: фарба постраждає, а сама лопать може дати бульбашки, оплавитися в точці контакту з полум'ям і навіть спалахнути, безповоротно зіпсувавши дорогу приманку.

 
Кілька способів фарбування жилки
( 0 Votes )
Написав Sulik Переглядів - 1731   
Четвер, 31 жовтня 2013 20:13

Фарбування жилкиУ практиці сучасної риболовлі  бувають випадки коли  доводиться вдаватися до допомоги кольорової жилки. Але, на жаль, навіть сьогодні знайти кольорову жилку в продажі проблематично. Тому існує кілька способів її фарбування.

 

Якщо ви опинитеся в якомусь господарському магазині, то обов'язково зверніть увагу на наявність синтетичного барвника «Елегант». Цим барвник дуже добре  фарбувати жилку.

 
Удосконалення джигової приманки:плавучий силікон
( 1 Vote )
Написав Sulik Переглядів - 1950   
Четвер, 31 жовтня 2013 19:55

Плаваючий силіконПрактично всі силіконові приманки швидко тонуть. В залежності від умов ловлі це може бути як плюсом, так і величезним недоліком. Наприклад швидкотонучий силікон практично неможливо використовувати в зарослих травою водоймах, або в місцях де глибина не велика, а дно дуже засмічене гілками, листям і т.п. Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з методикою удосконалення джигової приманки, яка додасть силікону плавучість. Це може значно розширити можливості рибалки.


Отже, для початку потрібно обзавестися плавучим матеріалом, який би утримував приманку на плаву. Це може бути звичайний пінопласт, але в нашому випадку ним користуватися незручно. Найкраще використовувати екструдований пінополістерол, або, як його ще називають - екструдер. Його структура щільна і однорідна, але при цьому він такий же легкий і плавучий.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 5 з 10

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com