Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Спінінг
Нічна ловля судака спінінгом на воблери
( 2 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 2595   
Субота, 15 червня 2013 12:44

Нічна ловля судакаНочами судака ловлять в період, що припадає на початок осені - кінець літа. Ловля ця проходить з 20 до першої години ночі, пізніше ловити не має сенсу, тому що, якщо рибалка вдала, до цього часу Ви наловитесь до схочу, а якщо, ні і до першої години судак не почав брати, то вже не буде клювати аж до світанку. Найкраща погода - ясна, краще коли повний місяць, вітер практично не впливає на клювання судака, але, якщо вітер зустрічний то може добряче попсувати весь процес.

 

Найкраще місце для ловлі судака на воблери вночі це ділянка мілководдя до перекату. В крайньому випадку просто мілини, але у таких місцях судак бере значно гірше. Ідеальною вважається ловля з човна вище перекату, коли човен стоїть так, щоб кидати приманку з глибини на берег, ловля з берега менш результативна.

 
Ловля судака для початківців
( 4 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 3457   
Вівторок, 28 травня 2013 16:03

Судак на водосховищіКоли я був маленьким хлопчиком то багато читав у риболовецьких журнал та книжках про ловлю судака. З того часу у моїй голові відклалися дві "догми": судака дуже важко, майже неможливо зловити; а якщо й можливо, то тільки в річці...

 

Через кілька років, я зловив мого першого судака - звичайно, на річці, це була річка Буг. І з того часу поїхало... Дякуючу відкриттю ряду водойм, і - що ще важливіше - методу і особливостей ловлі, яких я не знав досі.

 

Відразу розчарую любителів природних водойм - водойми яких не торкнулись руки людини, це, звичайно, натуральні перли, але це найгірші місця для ловлі судака, якщо Ви не знаєте їх як свою кишеню. Однак, це вимагає часу, якого більшості з нас не вистачає.

 
Щука влітку (частина 2)
( 3 Votes )
Написав Себастіан Ковальчик Переглядів - 3405   
Вівторок, 21 травня 2013 10:56

Ловля щуки вліткуПідводні луки

У більш зручній ситуації потрапляють рибалки що проводять відпустку на великому озері. Більшість центрів відпочинку пропонуть оренду човнів, в яких розвідка водойми більш приємна і ефективна. Човен дозволить нам дістатися з води на зарослі затоки, підводні луки і стрімкі спади. Ловля щуки в затоках не буде сильно відрізнятися від ловлі в невеликих зарослих водоймах. Варто відзначити перевагу плетеного шнура під час риболовлі на зарослих ділянках водойми. Велика розтягаємість моножилки може маскувати тонкі клювання риби. Ледача щука може взяти "наполовину", а відсутність негайної реакції з нашого боку не дозволить успішно її засікти. Трапляється також, що зачеплена риба, сприймається як скупчення рослинності. Про нашу помилку, ми дізнаємося в останню хвилину, коли риба втікає прямо біля човна. Шнір, хоча і не прощає помилок, дозволить нам більш ефективно засікати більшість риб.

 
Щука влітку (частина 1)
( 1 Vote )
Написав Себастіан Ковальчик Переглядів - 5066   
Вівторок, 21 травня 2013 10:24

Ловля щуки вліткуПеред нами літнє сонцестояння, кінець весни і період відпусток. Травнева активність риби і виїзди на рибалку пов'язані з цим закінчились. На жаль, для багатьох спінінгістів, лише в червні випадають моменти, коли вони отримують можливість витягнути вудки з шаф, підвалів чи гаражів.


У цей час року, температура часто перевищує межу, при якій ми відчуваємо себе комфортно. Хвилі спеки впливають і на поведінку риби, як правило знижуючи її активність та бажання годуватись, щука не виняток. Не полегшує становище і швидке заростання ставків, озер і річок.

 
Закономірності клювання судака
( 1 Vote )
Написав Юрген Хоффман Переглядів - 44373   
П'ятниця, 17 травня 2013 15:32

СудакЗ ким такого не траплялося: йдеш на річку з хорошим відчуттям, і, дійсно, начебто б знав, судак клює. Це дні, які захоплюють кожного рибака і які відзначаються червоним кольором у календарі. Якраз такий день випав на 13 липня 1999 на одному з улюблених мною місць на річці. Ніщо не могло утримати мене в цей вечір від риболовлі. Моє передчуття підказувало, що судак клює. За кілька днів до цього у мене вже був хороший кльов, але тільки 2 середніх судака заковтнуло мою наживку по-справжньому. Вечір був ідеальним: суха, задушлива погода, абсолютно ніякого вітру. Я зібрав своє оснащення: мертва рибка, надіта на трійник.

 
Перша щука
( 4 Votes )
Написав Н. Чевтайкін Переглядів - 3285   
Четвер, 16 травня 2013 11:50

Щука зловлена на meppsЯкщо Ви ще хворі на спінінг, тоді ми йдем до Вас!

"Щоб захворіти спінінгом, потрібно зловити хоча б одну щуку, і тоді з ним не розстанешся ніколи". Цю фразу я почув ще хлопчиськом від сусіда - старого рибалки. Він завжди ловив спінінгом і зрідка приносив додому великих рибин. "Чому саме щуку?" - Часто запитував я його, але він жодного разу не відповів. У мене в ті роки теж був саморобний спінінг, але жодної щуки я так і не впіймав ...


Тепер, приїжджаючи на берег тієї ж річки, я часто фантазую, як ловив би рибу, якби виявися зараз у своєму дитинстві. Піймавши за півтора десятиліття не одну сотню щук в самих різних водоймах, я чудово розумію, що в ті роки зловити щуку було не складно, але я робив все, щоб цього не сталося. Це лірика, а суть в тому, що хоча за ці роки змінилося багато чого - вудилища, котушки, блешні, - але по берегах так само ходять хлопчаки, які мріють зловити першу щуку, і роблять ті ж самі помилки, що і я колись.

 
Ловля хижої риби по кривавому сліду
( 1 Vote )
Написав Lusik Переглядів - 3202   
Понеділок, 13 травня 2013 14:18

СудакВперше я звернув на це увагу кілька років тому. Того разу, я нічого видатного не впіймав. Більше того, та риболовля за результатами виявилася найгіршою риболовлею місяця. Два "хвоста" - щука і судак - і більше ні натяку на клювання. А примітним було ось що.Спочатку я зловив судака. Він взяв, як і належить пізньої осені, на глибині далеко від берега. Навіть при самому поганому клюванні трапляються іноді дуже жадібні і рішучі клювання. Ось і цей судак хапнув, як кажуть спінінгісти, аж по самі "бакенбарди": поролонова рибка повністю була в його пащі, а двійник надійно засів у зябрах.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 7 з 10

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com