Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Спінінг
Ловля червонопірки на спінінг
( 2 Votes )
Написав Marik Переглядів - 5513   
Вівторок, 14 серпня 2012 15:09
Ловля червонопірки спінігомЛовля червонопірки на спінінг носить скоріше випадковий, ніж цілеспрямований характер. Проте для любителів спінінга, ловля нетрадиційної для цього виду рибалки риби, може виявитися цікавою хоча б тому, що в ній є певна новизна.
 
Ловлять червонопірку, або в зарослих затоках, старицях, дрібних протоках, або у вільних від рослинності протоках великих річок, озерах, водосховищах. Тактика ловлі у водоймах, зарослих водною рослинністю, і у вільних від неї - різна.
 
Особливості ловлі щуки весною на малих річках
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5784   
Четвер, 03 травня 2012 14:22

Щука на спінінгПісля зими малі річки звільняються від льоду в найпершу чергу. У них дуже швидкоплинно протікає снігове водопілля і швидше за все просвітлюється вода. У той же час малі річки дуже критичні до опадів. Навіть після нетривалих дощів вода в них сильно мутніє і помітно підвищується її рівень. Це все потрібно враховувати, і їхати на риболовлю рекомендується після стійкої сухої погоди, інакше дуже великий шанс отримати в результаті ОП.

 
Монтаж оснащення для дроп-шоту
( 4 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3737   
Четвер, 05 квітня 2012 18:20


Jreym yf lhjg-ijnПорівняно недавно до нас з-за кордону прийшов новий і незнаний більшості рибалок спосіб ловлі риби на спінінг. Багато людей підходили до нього з скептицизмом. В інтернеті і риболовній пресі можна знайти масу публікацій на тему дроп-шоту, але я точно знаю, якою проблемою є монтаж першого оснащення для дроп-шоту.

 
Проводка обертальних блешень для ловлі окуня
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2983   
Субота, 17 березня 2012 10:49

Окунь на оберталкуНайважливіше при ловлі окуня - це, безумовно, проводка. Під нею тут я маю на увазі як швидкість, так і траєкторію руху приманки. Завжди пам'ятайте, що будь-якій, навіть самій уловистій приманці, необхідно надати гру, яка буде збуджувати окуня в даних умовах, - в простому випадку - підібрати швидкість, в складнішому - знайти якусь "родзинку", придати відповідну анімацію. Якщо хтось поруч із вами ловить успішніше інших, в першу чергу зверніть увагу на те, з якою швидкістю він робить проводку, чи робить паузи і т. д.

 
Про обертальні блешні для ловлі окуня
( 4 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3143   
Субота, 17 березня 2012 10:18

Окунь на оберталкуБагато рибалок вже давно забули про обертальні блешні і ловлять як правило на воблери або різноманітні джигові приманки. А дарма. Обертальні блешні стоять на першому місці серед літніх окуневих приманок. Окуні відносяться до них з великим зацікавленням, вони приваблюють його візуально при проводці і створюваними у воді механічними коливаннями. Щоправда, далеко не завжди це виражається клюванням. Дуже часто окунь просто супроводжує блешню або б'є по ній таким чином, що засікти його неможливо. Причина може полягати як в неправильному виборі швидкості і горизонту проводки, так і в самій приманці.

 
Особливості ловлі щуки осінню
( 10 Votes )
Написав rybachok Переглядів - 9594   
П'ятниця, 14 жовтня 2011 13:10

Осіння щукаНа активність щуки сильно впливає зниження температури води. Всім відомо, що риби відносяться до холоднокровних тварин. З цього всі біологічні процеси в організмі сповільнюються з пониженням температури навколишнього середовища. У холодну пору року щука найменш активна, щоб зберегти енергію. Тому зубастий хижак може довгий час вичікувати здобич в укритті. І здобич її приваблює більша щоб не дарма витрачати сили. Восени температура води сягає позначки зимової, лише на невеликих мілководдях вода злегка прогрівається.

 

Звідси висновок - з кінця жовтня і до льодоставу, щуча активність носить короткочасний характер. Головне завдання рибалки, потрапити на неї. З досвіду можу зауважити, що вечір завжди рятував ситуацію, можна припустити, що активність щуки припадає на другу половину дня.

 
Навики і прийоми при ловлі хижака спінінгом
( 17 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5473   
Четвер, 30 вересня 2010 14:32

СпінінгЧасом на водоймах я зустрічаю спінінгістів, які машинально, навіть не замислюючись над тим, що вони зараз роблять, закидають раз за разом одну й ту ж приманку в одну і ту ж точку. А в їх розмовах - лише спогади про минулі "вловисті" часи, та про те, що нині риби ну просто не стало. Але що ж заважає їм не тільки спробувати іншу приманку, але і змінити місце, пошукати цю саму рибу? Адже в спінінговій риболовлі головне - знайти хижака, зрозуміти де і як він стоїть, інше вже менш складно. . .

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 8 з 10

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com