Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Спінінг
Удосконалення силіконових приманок
( 12 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5221   
Четвер, 23 вересня 2010 13:51

Силіконові приманкиПро благотворний вплив шуму на уловистість приманок було сказано вже чимало, тому докладно на цьому аспекті зупинятися не будемо, зазначимо лише головні моменти, скажімо так, для повноти картини.

Силіконова приманка, звичайно, - не воблер, в конструкції якого часто можна зустріти спеціальну шумову камеру. Силікон, на жаль, через особливості матеріалу шуміти не може. Тому рибалки придумали особливі шумові або акустичні капсули, які легко протягом декількох секунд можна вставити в тіло приманки. Виготовляються такі пустотілі капсули з кульками усередині з різних матеріалів: скла, металу, пластику, і, як наслідок, мають різний "тембр". Сказати на підставі особистого досвіду, в якій мірі той чи інший тембр приваблює різних хижаків, я однозначно не можу, хоча впевнений, що така залежність є. Сподіваюся, ця цікава тема чекає на своїх майбутніх допитливих дослідників.

 
Налаштування вудилища під себе
( 4 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4480   
Вівторок, 21 вересня 2010 13:43

Якою повинна бути рукоятка спінінга?Cеред рибалок поширена думка, що чим легший спінінг тим краще. Насправді не все так однозначно, оскільки ловля навіть найлегшою снастю, яка є погано збалансованою може бути набагато втомливішою ніж ловля спінінгом хоча б і важчим, але добре виваженим. Іншим дуже важливим елементом, що впливає на комфорт ловлі є довжина рукоятки.

 

Якою повинна бути довжина рукоятки?

 

Щоб правильно відповісти на запитання слід замислитись в яких умовах ми будемо ловити.

 
Зміна глибини роботи воблера
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4270   
Середа, 15 вересня 2010 16:07

ВоблерДля того, щоб змінити глибину роботи воблера, потрібно змінити кут нахилу його лопасті. Це легко зробити за допомогою запальнички. Підігріта над вогнем лопатка воблера легко змінює свій кут. Якщо лопатку підігнути вниз, приманка буде менше занурюватись. І навпаки, якщо підігнути лопатку вгору, то воблер буде занурюватись глибше.

 
Техніки джигової проводки
( 9 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4244   
Вівторок, 14 вересня 2010 10:30

ОкуньНевеличкий огляд технік джигової проводки

Класична сходинка

Цю проводку можна назвати"нашою класикою". За кордоном так не ловлять. Приманка закидається на 40-60 метрів, далі вантаж закинути складно. Котушкою вибирається дуга (слабина) жилки, чекаємо поки приманка торкнеться дна (це добре видно по провисанню жилки, або по відігруванню вершинки спінінга), і починаємо проводку. Після кількох обертів котушки (звичайно не більше 2-6, оптимально 4 оберти), приманка піднімається над дном.

 
Джиг-спіннери
( 8 Votes )
Написав Дмитро Приндюк Переглядів - 5415   
Вівторок, 16 березня 2010 15:43

Джиг-спыннериВоблери, силікон... Знову силікон, воблери... Цей невеликий список можна продовжити ще й дорогими спінінгами - "власне для ловлі цими приманками". Вже скоро не буде про що писати, все і так розкладено по поличкам від "А" до "Я". Свою статтю я пропоную тим хто хоче обманути рибу, можливо маловідомою для себе приманкою, або, взагалі новою. Для мне нове не означає - космічні технології по таким же космічним цінам. Нове - це добре забуте старе...

 
Як врятувати улюблену приманку ?
( 6 Votes )
Написав Rybak Переглядів - 7437   
Вівторок, 17 листопада 2009 11:23

Кожен спінінгіст з власного досвіду знає: наскільки добре приманка чіпляє рибу, настільки ж добре вона ловить і корчі. Коли мова йде, скажімо, про поролонову рибку з "мертвими" зачепами і, відповідно, обривами ще можна миритися з причини невеликої вартості приманки, але розлучатися з гарним воблером чи блешнею буває і прикро, і накладно.

 
Осіння рибалка. Ловля окуня в листопаді.
( 14 Votes )
Написав К. Кузьмін ( "Наша Рибалка") Переглядів - 12523   
Четвер, 12 листопада 2009 17:19

Окунь (Perca fluviatilis) В життєвому циклі будь-якої риби бувають періоди більшої і меншої активності. Тих риб, у яких це чергування носить яскраво виражений сезонний характер, відносять до тепло-, або холодолюбивих. Перші найбільш комфортно почувають себе в літні місяці, другі, навпаки, активізуються у холодній воді. З іншого боку, є чимало видів риб, які непогано ловляться і взимку, і влітку, і в міжсезоння. Типовий приклад риби, яка не відчуває особливої пристрасті ні до тепла ні до холоду - окунь, який найбільш активний саме на стику сезонів - в листопаді. Ловля окуня по першому льоді дуже здобичлива і всім добре знайома, але сьогодні мова піде не про неї, а про малопоширений лов спінінгом безпосередньо перед льодоставом.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 9 з 10

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com