Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Спінінг
Спінінгісту початківцю
( 9 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4877   
Четвер, 22 жовтня 2009 15:03

СпіннгНе помиляється той, хто нічого не робить. Ця проста істина стосується всіх сфер нашого буття, включаючи ту, про яку йдеться в даній статті. Свою першу помилку в лові на спінінг і ви, і я допустили не пізніше, ніж на першій риболовлі. А можливо, навіть і раніше - коли підбирали снасть ...
Я не ставлю зараз перед собою мету максимально докладно розібрати всі ті помилки, яких багатьом з нас не вдається уникнути на риболовлі, або в ході підготовки до неї, бо це зайняло б дуже багато часу. Але ось про деякі типові помилки ми сьогодні поговоримо.

 
Поради спінінгісту по використанню приманок Mepps
( 11 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 11689   
Вівторок, 20 жовтня 2009 14:45

mepps Історія Mepps

1938: Народження MEPPS


Andre Meulnart, пристрасно любив рибалку і займався виготовленням спінінгових котушок і обертальних блешень в основному для особистого використання. Будучи інженером-механіком відомої компанії Peugeot, він використовував багато особистих винаходів при створенні своїх зразків. Чудова якість виробів Andre Meulnart - результат гранично-детальної розробки. Саме тому деякі зразки були запатентовані вже в 30-і роки. До 1938 року, бажаючи задовольнити постійно-зростаючий попит на вироби талановитого винахідника, в Парижі на Страсбурзькому бульварі утворилася компанія "Manufacture d'Engins de Precision pour La Peche Sportive" ( "Виготовлення приладів високої точності для спортивної риболовлі"). Так народився M.E.P.P.S.

 
Ловля щуки. 10 корисних порад
( 60 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 27601   
Понеділок, 05 жовтня 2009 16:05

ловля_щукиЧи є якісь правила у ловлі хижаків. Писані, неписані - безліч. Але є корисні поради, які стають в пригоді як дилетантам, так і професіоналам, отже поради порталу як вдало полювати на щуку:

 
Обертальні приманки (основні моменти)
( 10 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5747   
П'ятниця, 20 березня 2009 18:01

Обертальні приманкиАвтомобільна промисловість різних країн випускає величезну кількість моделей машин. У цій різноманітності  кожен може спробувати знайти для себе  авто, яке більшою мірою відповідає його вимогам. Але що цікаво, спортсмени,  в змаганнях, що передбачають виступ на зразках, що серійно виготовляються, йдуть на різні хитрощі. В результаті, такий «серійний» автомобіль мало чим, окрім зовнішніх обводів, нагадує те, на чому вимушена пересуватися більшість любителів. Це пов'язано з тим, що після розробки прототипу до процесу підключаються технологи, в яких стоїть завдання настільки відмінне від спочатку закладеної в автомобіль концепції, що може вийти, як в анекдоті – хотіли, як краще.
Явище має місце не лише при створенні автомобілів. Творці риболовецьких приманок стикаються з цим так само часто, як і розробники від автомобілебудування. При виготовленні будь-якої приманки, майстер, в першу чергу, хоче додати виробу ті якості, які в майбутньому згодяться на водоймищі.

 
Судак с берега
( 14 Votes )
Написав Сергей Семенов Переглядів - 8864   
Четвер, 23 жовтня 2008 19:20

судакЛовля с берега в последнее время становится популярной. И причин тому немало. Во-первых, мы не всегда имеем достаточно свободного времени. Будучи студентом и школьником, я часто до похода в учебное заведение  пару часов уделял ловле на только мне известных в черте города "точках" и весьма неплохих судаков, и окуней, и бершей. Во-вторых, не все из нас имеют лодку. Да, согласен, с лодки поймать на спиннинг намного легче, чем с берега, но такого плана трудности - это настоящая проверка на профпригодность спиннингиста. В-третьих, иногда из-за погодных условий приходится довольствоваться малым, не имея возможности выплыть на фарватер, где гуляют метровые волны с "барашками".

 
Ловля щуки на моркву (відео)
( 98 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 33321   
П'ятниця, 16 травня 2008 13:54
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 10 з 10

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com