Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Спінінг
Особливості ловлі на спінінг з стрімкого берега
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 1323   
Четвер, 05 січня 2017 07:11

Ловля щуки зі стрімких берегів?Ловля хижака з стрімких берегів водойми справа зовсім не проста, одночасно з цим, саме такі місця дуже полюбляють різного роду водні мешканці, і риба тут обов'язково є, а отже, є і хижа риба. Залишається тільки знайти правильний підхід до її ловлі. Звичайно можна використовувати живцеву вудку і підкидати живця в місце передбачуваної засідки щуки, але не всім рибалкам до вподоби тягати з собою відро з живцями і постійно піклуватися про них змінюючи воду і ховаючи в тінь ...

 
Особливості ловлі окуня на обертальні блешні
( 0 Votes )
Написав via email Переглядів - 1558   
Середа, 26 жовтня 2016 16:24

Ловля окуняНа думку багатьох рибалок, блешні є найкращою приманкою для ловлі смугастого хижака. Клює окунь на оберталки починаючи з початку весни і до пізньої осені, але піковою точкою клювання безсумнівно є кінець літа - початок осені. Спробуємо розібратися як же ловити цього хижака на "оберталки".


Перша проблема з якою швидше за все стикається будь-який рибалка - це підбір снасті для певного виду ловлі. Для ловлі на невеликі обертальні блешні доцільно застосовувати лайтові і ультралайтові комплекти снастей. Довжина спінінга буде залежати від місця в якому планується ловля. Чим менше і важкодоступніша водойма, тим менша довжина спінінга вам знадобиться, але тест його повинен знаходитися в межах 1,5-10 грамів. Тільки таким чином ви зможете відчувати бланком гру блешні у воді і підбирати необхідну проводку.

 
Чорний - колір зваблення
( 1 Vote )
Написав Мартін Верле Переглядів - 1865   
Середа, 15 червня 2016 15:55

Чорні блешні MeppsЗробивши ставку виключно на чорне, можна виграти не тільки в рулетку. Мартін Верле частіше залишає яскраві різнокольорові приманки лежати в коробці і замість них використовує чорний твістер, коливальну, або обертальну блешню. І успіх такого вибору підтверджує його правоту.

 
Самий "вловистий" колір силіконової приманки: який він?
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1759   
Середа, 15 червня 2016 15:45

Уловистий колыр приманкиТій різноманітності кольорів, що представлені на вітринах магазинів риболовних магазинів з силіконовими приманками позаздрив би навіть самець павича, з його яскравим розпущеним хвостом. А вже в далекі часи першовідкривачів, коли скляні намиста і дешеві дзеркальця запросто обмінювалися на золоті самородки, коробка приманок будь-якого спінінгіста напевно коштувала б ціле багатство.

 

Але, чи так важливий колір силіконової приманки, як, деколи, багато хто вважає?

 
Топ моїх воблерів для ловлі хижої риби на мілководді
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1443   
Середа, 15 червня 2016 14:40

Воблери для ловлі на мілководдіКоли вода на мілководді прогрівається, і починається буйний ріст підводної рослинності, сюди стягується молодняк риб. Обумовлено це тим. що на мілководді достатньо корму у вигляді дрібних комах і водоростей, є де сховатися від небезпеки. Слідом за мальком приходить сюди і хижа риба. Для спінінгіста рибалка на великих неглибоких місцях представляє величезний інтерес, тому що вона сповнена азарту, і залишає фантастичні враження. Звичайно, щоб з успіхом рибалити в таких умовах, потрібні відповідні приманки, про які і піде мова.

 
Як просто і ефективно відрегулювати фрикціон риболовної котушки?
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1667   
Середа, 15 червня 2016 14:03

РиболовляЧасто на риболовлі звертаю увагу, на те що у багатьох рибалок фрикціон, або закручений наглухо, або виставлений як попало ("на око", "на дотик" і т.п.). Зрозуміло, що досвідчений рибалка навіть при зміні жилки навіть з "закритими очима і вночі" виставить фрикціон як слід. Але як бути новачкам? Вирішив поділитися своїм досвідом.

 
Рибалка в стилі "анти-хай-джек", або як зменшити втрату приманок від невеликих щурят
( 1 Vote )
Написав Lusik Переглядів - 1355   
Вівторок, 31 травня 2016 04:36
Як зменшити клювання невеликої щучкиСпінінгістам знайоме почуття захоплення від першої здобутої на спінінг щуки. Особливо запам'ятовується момент, коли приманку взяв трофейний екземпляр і рибалка по праву пишається, що вдалося витягнути велику і сильну рибу. На жаль, так буває не завжди, звичайно першою здобиччю початківця спінінгіста, як правило, буває невелика щучка. Таких щурят і щук-маломірок досвідчені рибалки жартома називають «олівці» або «шнурки». Згодом, набуваючи досвіду, спінінгіст починає розуміти, що такі «олівці» не завжди бажані...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

сторінка 2 з 10

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com